reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Smutne wiadomości po wizycie .......

dostałam skierowanie do szpitala, jutro mam się stawić ...

Rozpoznanie: obserwacja tętna płodu, słaby przeływ pępowinowy i moje wysokie cisnienie 138/80 :/

Boję się ...

lepiej tak niz zeby cos sie mialo nie daj boze dzic z malenstwem !! juz oni cie tam przypilnuja !!


a ja poszlam obudzic meza i wlasnie wstalismy ... po jakis 2h spania :)
 
A ja ostatnio miałam ciśnienie na wizycie 135/75 i mówiła mi ginka że dobre - to ja już głupieje :szok:
Jak myślicie mam się martwić?
ja mialam 140/90 i powiedzial ze jakby sie
utrzymywalo albo roslo to ze mam jechac na IP...
ale spadlo po dwoch dniach...

ale chyba mea pisala ze 140/90 jest granica w ciazy..
a jak nie mea to sorry ale jedna z cisnieniowek;-)
 
A ja ostatnio miałam ciśnienie na wizycie 135/75 i mówiła mi ginka że dobre - to ja już głupieje :szok:
Jak myślicie mam się martwić?

w ciazy najwazniejsze ejst to dolne ... jesli jest 80 to jest w granicy ryzyka !! 90 to juz duzo a 100 to juz 100% IP !! tylko trzeba pamietac ze na wizycie to cisnienie moze skakac !! bardziej miarodajne sa ciagle pomiary w domu !!
a jak nessi miala zaobserwowany slaby przeplyw pempowinowy to juz wogole wskazanie do obserwacji - to co kopciuszka pisala - ze lozysko moze juz tracic swoje zdolnosci !! i to jest przy nadcisnieniu czesto spotykane !
 
Ostatnia edycja:
lepiej tak niz zeby cos sie mialo nie daj boze dzic z malenstwem !! juz oni cie tam przypilnuja !!


a ja poszlam obudzic meza i wlasnie wstalismy ... po jakis 2h spania :)


A myś3ałam że to ja tylko tak padam :tak:, W ciągu 10 min potrafię zasnąć. Po prostu padam i już :tak:

Nessi wszystko będzie dobrze, nie martw się :tak:

Ja z ciśnieniem to akurat mam odwrotny problem. Na ostatniej wizycie 100/60 :-(. Ale pamiętam ,ze jak chodziłam do pracy to mi koleżanka mierzyła, bo fale gorąca mnie zalewały to miałam 140/80.
 
ja mam nadzieję, że mojej tak szybko nie zabierze, młoda jest jeszcze( 54 l), i zdrówko jej dopisuje, a tu na ziemi będzie bardziej potrzebna, np mi :)
Moja miała 51 lat , a byłam w 8 m-cu pierwszej ciąży, i jej najlepszy tekst, żeby tak pożyć do końca roku to będzie jej się należała 13-tka i da nam na garderobę:tak::tak:, cóż nie zdąrzyła, a teściu sknera kupił sobie nowy samochód:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry