reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Pranie zrobiłam, zakupy zrobiłam (ledwo dolazłam, a starałam się nie brać ciężkich rzeczy), ryba się odmraża :/ jeszcze trzeba ją usmazyć ehh, no i sprzatanie w rozsypce zapału nie mam by się za to zabrać :no: Oj .......żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce ....:wściekła/y:

Kupiłam sobie 2 marsy w sklepie ( a nie zajadam się teraz w ciąży słodkim ) opędzlowałam zanim doszłam do domu :-p

C.D.N ... narzekań :p :cool: czuję się jak jakas kura domowa na tym zwolnieniu, chce już do roboty !!:confused2:
 
reklama
No Nessi moja droga i tak już będziesz się czuła, nie oszukujmy się, przyjmij to jako nowy etap życia skup się na sobie i dziecku.
To tyle tylko mogę ci doradzić :-D

Anoola
Dasz radę. Ja to już 3 razy przepobiłam, za każdym następnym jest łatwiej ;-);-):-D
 
nessi a mnie sie podoba to bycie na zwolnieniu ... gotowanie ... a najbardziej mi sie podoba to ze nie musze sie zrywac w nocy z lozka ... :)
popatrz z optymizmem na to -> mozesz sie obijac jak tylko masz na to ochote :D
 
DIEWCZYNY BĘDZIE SYN!!!

Potwierdzone - widziałam siusiaka (Ba nawet zdjęcie jest:-D)
Pan doktor nie miał żadnych wątpliwości;-)

Co do obiadu - dziś mam placuszki kabsczkowo - mielone z dodatkami xD
 
Witam was Kochane
Siedzę sobie w pracy i tak szczerze powiem że już chyba też fajnie byłoby mieć zwolnienie - ale póki co się dobrze czuję to chodzę :tak:
Dzisiaj w nocy wybieramy się nad morze i długa droga przed nami, ale już się nie mogę doczekać na ten tygodniowy - mam nadzieję udany wypoczynek...
hihi a co do sprzątania to mi się udało wywinąć ze względu na to że w pracy jestem do 18 i mój mężulek lata ze ściereczką i odkurzaczem :-D
 
reklama
Hej Dziewczynki!
Nareszcie mogę stawiać normalne kroki, co prawda powoli bez gwałtownych ruchów, ale zawsze to już coś. Maleństwo dzisiaj bryka od rana, wie jak mamie zrobić przyjemność:)
kasiekkrk ja bym poszła do innego gina skonsultować; lepsze to niż ciągłe wątpliwości i zamartwianie się.
Natalka_M, Akasiam miłego wypoczynku!
luźna gratuluję synka!
karolak może faktycznie lepiej pokaż się interniście
mea pomysł na biznes fajny, ale wiem, że np. w moim środowisku niewiele mam zdecydowałoby się na kupno drogich ubranek dla dzieci. Także przemyśl sobie jeszcze na spokojnie.
Wiecie Dziewczynki ja też wolałabym, żebyśmy nie pisały tutaj o poronieniach, tym bardziej w tak zaawansowanej ciąży. Wiem, że żadna nie miała na celu nas zdołować, ale ja po przeczytaniu takiej wiadomośc siedzę z ręką na brzuchu i z niepokojem czekam aż moje Maleństwo się odezwie. No i różne głupie myśli przychodzą do głowy.
 
Do góry