reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Luuuzna
No gratuluję, ja miałam iść w czwartek, ale idę we wtorek.
Tu jest taki jeden kolo który robi bez zapisów nawet do 12 w nocy siedzi jak trzeba i robi 4d też :-D
Po 2gie ma najleprze usg w Sosnowcu i się zna :-D
 
Co do obijania się, to ja bardziej w pracy wypoczywam, niż w domu :-D:-D:-D
Zresztą był etap że ja pracowałam a mąż siedział w domu. Po 2 miesiącach miał dość i powiedział, że teraz widzi ile w domu jest roboty a i tak z wszystkim nie dawał rady.
Ja już dziś poodkurzałam, pomyłam podłogi, robię pranie, składałam wcześniejsze, zaraz robię kolejne i ścieram kurze w międzyczasie.
Tak że się naleniłam, że cho cho.
Tylko co prawda to prawda. Trzeba widzieć różnicę między byciu w domku a byciu w domku z 2ką urwisów :-D:-D:-D

Mam pytanie, ma któraś metodę na naukę czytania??
 
Czesc,ja wlasnie wrocilam z zakupow,jestem tak zmeczona jak bym sie narobila nie wiem ile:tak:padam z nóg.
dzien dobry!
piekne slonce mam zaswiecilo i mysle coby tu zrobic z tym ladnym dniem. spacer wymyslilam, zakupy dopiero sie opamietalam ze nigdzie sobie nie pojde! jeszcze przynajmniej tydzien ciaglego lezenia. no ale jakos dam rade.

Rozalia moja obudzila sie rano i zarzadzila, ze to juz koniec z kaszka na zawsze!, bo ona teraz chce pierogi na sniadanie i szklanke mleka! kochane to moje dziecko spi cale 12 godzin. w ogole nie mialam z nia problemow nocnych, poza oczywistymi wyjatkami jak choroba, czy jakies koszmary senne i tak teraz zaczynam sie modlic zeby drugie dziecko tez takie spokojne i pokojowo do swiata nastawione bylo.
a wczoraj mialam stan przedzawalowy jak mi Rozalka w ogrodku z karuzeli zleciala! sama ja krecilam, nie za mocno, nie wiem czy raczke puscila, czy co sie stalo, ale po prostu wyrzucilo ja z tej karuzeli. jak na taki upadek obrazenia male, tylko broda odarta i warga napuchnieta. bylam po prostu przerazona. naszczescie tylko tak sie skonczylo.

moja mamusia rosolek gotuje dzisiaj, tak coby Finom wszystkie nasze dobrodziejstwa przedstawic.byly pierogi, schabowe, bigos, ogorki malosolne, smalec z miesem i w ogole cuda miesne i wedliny ktore wyprawia moja mama.

dobra, chyba sie nagadalam.
milego dnia!

Nie rob ochoty tymi dobrociami,az gladna sie robie mimo tego ze sie najadlam:-D

omg a u mnie końca nie widać.. ;|
kuchnia juz prawie wymalowana.. jeszcze dzisiaj trylko raz .. czekac aż wyschnie i można mebelki wkładać.. ;D
kuchnia na zielone kiwi wymalowana ;p
a pozniej sypialnia o zgrozo.. panele gipsowanie malowanie.. i wszystko po kolei.. póxniej zakup komody i można składowac ciuszki ;D
jak zaczelam wczoraj czyscic meble kuchenne to myslalam ze konca nie bedzie.. ;|
ale wygladają jak nowiusieńkie ;D

Ja tez mam kuchnie na zielone kiwi odmalowana:-)

Hej dziewczyny,
Witam w ten pochmurny poranek. Oj noc byla straszna. Caly czas mnie dusilo w klatcce piersiowej tak jakby slon nadepnal zastanawiam sie czy nie isc z tym do internisty.

Wczoraj bylam u diabetologa i tak jak myslalam normy cukru dla kobiet ciezarnych sa troszke inne.Otoz na czczo powinno byc do 90, natomiast 1hpo posilku 140. No i mam zalecona diete najgorsze ze ciagle chodze glodna i za bardzo chleba jesc nie moge bo mi skubaniec strasznie podwyzsza. Czuje ze niedlugo schudne na tej diettce

Glowa do góry bedzie dobrze,duzo jedz to waga bedzie szla w góre;-)

DIEWCZYNY BĘDZIE SYN!!!

Potwierdzone - widziałam siusiaka (Ba nawet zdjęcie jest:-D)
Pan doktor nie miał żadnych wątpliwości;-)

Co do obiadu - dziś mam placuszki kabsczkowo - mielone z dodatkami xD

GRATULUJE SYNA!!!!
Ej dziewczyny my mamy gdzies tu liste kto bedzie mial corke a kto syna?Chcialabym zobaczyc jakiej populacji bedzie wiecej:-D

Hej Dziewczynki!
Nareszcie mogę stawiać normalne kroki, co prawda powoli bez gwałtownych ruchów, ale zawsze to już coś. Maleństwo dzisiaj bryka od rana, wie jak mamie zrobić przyjemność:)
kasiekkrk ja bym poszła do innego gina skonsultować; lepsze to niż ciągłe wątpliwości i zamartwianie się.
Natalka_M, Akasiam miłego wypoczynku!
luźna gratuluję synka!
karolak może faktycznie lepiej pokaż się interniście
mea pomysł na biznes fajny, ale wiem, że np. w moim środowisku niewiele mam zdecydowałoby się na kupno drogich ubranek dla dzieci. Także przemyśl sobie jeszcze na spokojnie.
Wiecie Dziewczynki ja też wolałabym, żebyśmy nie pisały tutaj o poronieniach, tym bardziej w tak zaawansowanej ciąży. Wiem, że żadna nie miała na celu nas zdołować, ale ja po przeczytaniu takiej wiadomośc siedzę z ręką na brzuchu i z niepokojem czekam aż moje Maleństwo się odezwie. No i różne głupie myśli przychodzą do głowy.

Ja tez jak czytam takie historie to zaraz lapie sie za brzuch i mysle ze z moim synem jest cos nie tak:tak:wmawiam sobie durne rzeczy do glowy.
 
Witam was Kochane
Siedzę sobie w pracy i tak szczerze powiem że już chyba też fajnie byłoby mieć zwolnienie - ale póki co się dobrze czuję to chodzę :tak:
Dzisiaj w nocy wybieramy się nad morze i długa droga przed nami, ale już się nie mogę doczekać na ten tygodniowy - mam nadzieję udany wypoczynek...
hihi a co do sprzątania to mi się udało wywinąć ze względu na to że w pracy jestem do 18 i mój mężulek lata ze ściereczką i odkurzaczem :-D


Ja też, ale czasami już mam dość :-(. Wracam o 17, robię zakupy, gotuję, sprzątam, piorę, a gdzie czas dla dziecka jeszcze :-p. Chociaż mężu przestał się gniewać w końcu i mi pomaga i wyjdzie z Bartkiem na dwór :tak:. Nawet nie chce wracać do tego, bo zapieprzałam jak bizonik :sorry2:.

Luuuzna gratuluję Synka!

Mea
ja bym się chyba nie zdecydowała :-p. Argumenty są wyżej, nic nowego nie powiem :tak:

Natalka_M, Akasiam miłego wypoczynku! Ale Wam fajnie!

Ja też jestem za żeby nie pisać o tak przykrych sprawach. Każda z nas na pewno przeżywa takie opowieści. Na pewno akie wieści nam nie pomogą, a zaszkodzić mogą :sorry2:
 
Może na zamkniętym zrobić listę: kto, skąd, na kiedy termin, kto siedzi w brzuszku ;-). Czasami też się gubię :-D. Zdecydowanie na lutówkach 2006 było nas dużo mniej :-p
 
reklama
Do góry