reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Byłam odebrać stos wyników bo po pierwszym USG ginekolog dała mi skierowanie na badanka, na szczęście wyniki w normie:)) Dziś męczę się okropnie z bólem głowy:/ Zaraz dalszy ciąg okładów. I zmykam na ogród by być na świeżym powietrzu;)
 
kurcze z tego co przeczytalam kilka ostatnich stron to jestem najpozniejsza grudniowa mamusia :) bo chyba zadna nie ma terminu na sylwestra co ??
moja siostra miala termin na nowy rok ale synus sie pospieszyl i urodzil sie wlasnie w sylwestra :) fajnie bedzie jak moje malenstwo tez sie tak urodzi ... bedzie trzeba wybierac kto robi impreze :)

Witaj,

jakby nie patrzeć mi też wypada na 31 grudnia :)

Witam wszystkie przyszle mamusie serdecznie !
 
Hej eliza80 witam wśród nas te terminy sa jak to się mówi wstępne. U mnie własnie się zmienił z 11 na 6grudnia czyli Mikołajki. Może jednak zdążycie przed Sylwestrem. Pozdrawiam
 
Hej eliza80 witam wśród nas te terminy sa jak to się mówi wstępne. U mnie własnie się zmienił z 11 na 6grudnia czyli Mikołajki. Może jednak zdążycie przed Sylwestrem. Pozdrawiam


tak tak wiem,że termin jest wstępny i mam nadzieje,że i u mnie przesunie się troszkę :)
 
...jak narazie to strasznie zaczęłam się stresować ...
Byłam 2 tygodnie temu na USG, robiłam wszytskie badania..niby wszstko OK,ale jakiś niepokój zaczął mnie ograniać, jak po połtoramiesięcznych mękach i doświadczaniu wszystkich możliwych objawów ciąży -od paru dni zaczełam się czuć dobrze...no prawie dobrze...
Z jednej strony wiem,że objawy z czasem powinny ustępować, ale z drugiej strony chyba wolałabym aby kontrolnie troszkę były...
Jutro ide do gina...odliczam godziny...i mam nadzeje,że rozwieje moje zmartwienia...
 
Witam!!! Dawno mnie nie bylo , widze ze nas troche przybylo.U mnie mdlosc przeszly ale za to dzis mi sie zrobilo slabo w sklepie i musialam na chwile usiasc. W piatek bylam na usg i maluszek ma juz 52mm i wg usg o tydzien starszy, serdyszko ladnie bilo i widzialam raczki i nuszki a nt wyniaslo 1. Nie wiem czy pamietacie ale w 10 tc nt wynosilo 2,5 i dlatego poprosilam o badania z krwi chociasz ze gin mowi ze moze zle zmierzyl ale wole je zrobic dla swojego spokoju . Pozdrowienia
 
No prosze ile majoweczek. Zeby sie nie rozdrabniac zycze wszytkim majowkom najlepszego a wszystkim nam MAMUSKOM zycze dzisiaj radosci z ciaz , latwych porodow :) wspanialych doswadczen i niesamowitego maciezynstwa.

Ale mam dzisiaj lenia. A tyle energii we mnie bylo wczoraj. Gdzie to sie podzialo??
 
reklama
No to duzo majowych przyszłych mamusiek. Wszystkim Zycze wszystkiego naj...
Ja styczniowy koziorożec i jak dobrze pojdzie to urodze tuz przed 30-tka
 
Do góry