reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Mi się śpi coraz gorzej w nocy, tzn z moim wężem Motherhood to jest bajka po prostu-ale jak mam sie przekręcić, to zawsze boli i ciągnie brzuch. Jak byłam u rodziców bez tego węża, to całą noc prawie nie spałam, brzuch tak ciągnął!!!I tak sobie jakąś poduszkę między nogi włożyłam-ale nic nie dalo..do tego jak tano wstalam bylam taka obolała..kręgoslup tak bolał..Wrociliśmy do domu..jedna noc z wężem..i wow..co za ulga!Naprawde to jest genialne dla kobiet w ciąży!!!Bez tego nie wiem jak bym funkjonowała..[\QUOTE]

Mi tez sie tak spi ciagnie przy przekrecaniu i twardnieje. No ale ja mam sposob z poduszkami jedna podkladam pod brzuch jedna z tylu plecow i jeszcze jedna pomiedzy nogi i tak daje rade musze powiedziec ze zazwyczaj budze sie tylko dwa razy ok 3 i 6 na siusiu no i teraz dojdzie jeszcze ten piekielny fenoterol o 5 ale za to brzuch juz tak nie ciagnie
 
reklama
Pierwsze 3 mies bralam folik a potem absolutnie nic, ale DZIS zapytam... W pierwszej ciazy nic tez nie bralam - lekarz mowil - dobrze sie odzywiac i bedzie oki.
Co do kopniakow - czuje je wszedzie, jakby buszowalo we mnie tuzin nozek, po nerkach, pecherzu, wszedzie... Tylko kiedy spi mam spokoj a tak w nocy porazka, nie wiadomo na jakim boku spac, na plecach nie moge oddychac i w ogole, ale jeszcze troche i plum ) wytrzymamy :-)
 
Hej Dziewczyny,

Witam się z rana i życzę miłego dzionka.

Co do oglądania "filmów" to mi to nie przeszkadza do momentu kiedy nie jest ukrywane. Ale strasznie wkurzające są akcje typu nie oglądam a potem się okazuje że to ściema. I nie chodzi tu już wtedy o sam fakt oglądania tylko o KŁAMSTWO (brrrr..). Po co ściemniać i kłamać? Ze wstydu? To niech nie ogląda jak się wstydzi. Ech, Ci faceci.

Kiedyś ukrywali się przed matkami, a teraz przed Nami :-D

A tak od początku to;

WITAM!

Zle spałam całą noc więc dopiero co w sumie godzinę temu otworzyłam oczy:szok: nakarmiłam siebie i bobaska standardowo na śniadanie:
płatki na mleku, potem kanapki, jajecznica lub co mi tam się zachce, i 2 jabłka :szok:, teraz odżyta i syta mogę się zabierać za robotę :dry: chociaż chęci pozostały na poziomie spania ..........:-D oj żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce ...:-D

Pozdrawiam,
 
Gogana- widzę, że jesteśmy z jednego rocznika, przy czym ja odrobinę starsza- z marca i mamy dzieci w tym samym wieku- mój synek ma 9 lat i 7 miesięcy ( z 4 stycznia 2000)
 
Gogana- widzę, że jesteśmy z jednego rocznika, przy czym ja odrobinę starsza- z marca i mamy dzieci w tym samym wieku- mój synek ma 9 lat i 7 miesięcy ( z 4 stycznia 2000)
Hura!!! Hura!!! Jak sie ciesze, ze mam tu rowiesniczke))) Bo tak staro sie czulam troche... :baffled: I dzieci w podobnym wieku, roznica bedzie podobna)
 
Witam dziewczyny:) Czytam od kilku godzin i doczytać się nie mogę bo a to pranie, a to zmywanie, koleżanka zadzwoniła... I mnie dopadły skurcze łydek, wrr... Ale Wasz sposób z podciąganiem nóg jest super- pozwala stłumić ból w zarodku- mądre dziewuchy z nas:-)
Moje maleństwo też sobie niziutko leży i kopie mamusię. Chociaż na początku miałam wrażenie że jest nieco wyżej. Ale dopiero ostatnio zrozumiałam że to tylko bulgotki były a kopniaczki są dopiero teraz
 
Co do ruchów to ja czułam 2 dni wczesniej ruchy tylko na zewnatrz po przyłożeniu ręki, ale wczoraj to mi mały zasnąć nie dał, nie dość ,że bez przerwy kopał to jeszcze gdzieś mi tam w organy jakieś się wciskał aż mi się wyć chciało :szok: w prawym dolnym rogu, mój M też poczuł ruchy ( w końcu ) i wydał lekkie zdziwienie, że raz kopie w jednym a raz w drugim miejscu , na co mu odpowiedziałam, że to chyba logiczne bo mały nie jest już ziarenkiem :-) M już duma co z Niego za sportsmen wyrośnie :confused:

A wczoraj przeżywałam z lekka kryzys ekonomiczny :szok:, zapłaciliśmy właścicielce 2100, za wynajem 2 miechy do przodu i teraz przyjdzie 5 wrzesnia do zapłaty 1950, za moje studia :dry:, ciekawe jak bede studiować i zdawać egzaminy na przełomie stycznia i lutego ledwo co po porodzie :szok:, tyle obaw ........ tyle wydatków ............ehhh.....
 
Co do ruchów to ja czułam 2 dni wczesniej ruchy tylko na zewnatrz po przyłożeniu ręki, ale wczoraj to mi mały zasnąć nie dał, nie dość ,że bez przerwy kopał to jeszcze gdzieś mi tam w organy jakieś się wciskał aż mi się wyć chciało :szok: w prawym dolnym rogu, mój M też poczuł ruchy ( w końcu ) i wydał lekkie zdziwienie, że raz kopie w jednym a raz w drugim miejscu , na co mu odpowiedziałam, że to chyba logiczne bo mały nie jest już ziarenkiem :-) M już duma co z Niego za sportsmen wyrośnie :confused:

A wczoraj przeżywałam z lekka kryzys ekonomiczny :szok:, zapłaciliśmy właścicielce 2100, za wynajem 2 miechy do przodu i teraz przyjdzie 5 wrzesnia do zapłaty 1950, za moje studia :dry:, ciekawe jak bede studiować i zdawać egzaminy na przełomie stycznia i lutego ledwo co po porodzie :szok:, tyle obaw ........ tyle wydatków ............ehhh.....
Spokojnie:-) Nie Ty pierwsza i nie ostatnia- przecież jak nie my to kto? Damy radę i proszę tu się nie martwić:tak: Jest nas tu kilka grudnióweczek studentek więc z takim wsparciem nie ma co się martwić.
My też ostatnio dołek finansowy zaliczyliśmy- tez opłata za wynajmowane mieszkanko. Ale MUSI byc dobrze
 
reklama
Spokojnie:-) Nie Ty pierwsza i nie ostatnia- przecież jak nie my to kto? Damy radę i proszę tu się nie martwić:tak: Jest nas tu kilka grudnióweczek studentek więc z takim wsparciem nie ma co się martwić.
My też ostatnio dołek finansowy zaliczyliśmy- tez opłata za wynajmowane mieszkanko. Ale MUSI byc dobrze

ja na szczęście zamierzam studiować systemem e-learning, ale też nie wyobrażam sobie póki co sesji styczeń-luty :-D chyba z dzieckiem przy cycku :tak:
 
Do góry