reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Dzien Dobry dziewczynki.
Ja juz przygotowana i zaraz biegne na kurs.Nie wiem co sie ostatnio dzieje,ale mam coraz wieksze klopoty ze wstawaniem rano-hihi

Marta napewno wszystko bedzie dobrze:)Trzymam kciuki:)

A ja dalej nie czuje zadnych ruchow i staram sie uspokoic,ze to calkiem normalne bo nie wszystkie kobietki maja w tym samym okresie ciazy...Jeszcze dodatkowo moja wspaniala tesciowa potrafi pocieszyc jak nigdy zdaniem''Cos jest chyba nie dobrze skoro nic nie czujesz''.Wielkie dzieki za takie slowa...Wizyte u ginekologa mam w przyszly wtorek wiec mam nadzieje,ze szybko zleci i ze wszystko jest ok.

Zycze wszystkim milego dnia:)



nie martw sie ja na ostatniej wizycie powiedzialam pani doktor ze czuje ruchy od 16 tygodnia i zdziwiona byla ze tak wczesnie (myslalam ze normalnie bo tak wszedzie na necie pisze), wedlug jej zdania kobiety odczuaja pierwsze kopniecia okolo 21 tygodnia a przy pierwszej ciazy moga nawet pozniej.
Mam w rodzinie druga ciezarna tez w 21 tyg i jej mala ani razu jej nie dala znaku o sobie nawet brzucha jeszcze nie ma... najwazniejsze zeby byly zdrowe:)
a moze jest spiochem i bdziesz jedna z niewielu mam ktore nie beda musialy wstawac co pol godziny w nocy:)
pozdrawiam:)
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Witam się z rana i życzę miłego dzionka.

Co do oglądania "filmów" to mi to nie przeszkadza do momentu kiedy nie jest ukrywane. Ale strasznie wkurzające są akcje typu nie oglądam a potem się okazuje że to ściema. I nie chodzi tu już wtedy o sam fakt oglądania tylko o KŁAMSTWO (brrrr..). Po co ściemniać i kłamać? Ze wstydu? To niech nie ogląda jak się wstydzi. Ech, Ci faceci.
 
Dobry dzień;-)

Moj poranek zaczal sie calkiem sympatycznie, z mezem i dobrymi wiadomosciami z pracy:happy2: I co sie stalo? Oczywiscie przyszedl moj tesc, wkur.. mnie na maksa i teraz najchetniej komus bym walnela w leb!:wściekła/y:

Kretyn jeden...
 
23martaNic sie nie denerwuj, zobaczysz wszystko bedzie dobrze. Najwazniejsze, ze juz dzis zobaczysz chlopcow na usg i bedziesz widziala sie ze swoim lekarzem:tak: Napewno cos zaradzi
 
Witam!

Georgina ja myśle , że wszyscy oglądają. Tylko jedni potrafią się przyznać, a inni nie.

Ja tak z innej beczki. Wczoraj tak mnie rozbolał brzuch, że nie mogłam wstać. Ból przychodził falami. I tak się zastanawiam, bo wróciłam wczoraj z roboty i oczywiście mój głód był ogromny (nic nowego zresztą :tak:). Zjadłam zupę i drugie i po jakiś 15 min tak mnie rozbolał, że musiałam się położyć. Nie potrafiłam rozpoznać skąd ten ból, bo bolał mnie cały brzuch :-(. I tak się zastanawiam czy to z obżarstwa, czy coś się dzieje :-(. Trochę się wystraszyłam :-(

Dobra ale dzisiaj muszę wziąść się do roboty. Będę czytać, ale tak produkujecie, że pewnie na pisanie mi nie wystarczy czasu :sorry2:
 
Witam dziewczyny,
ja coś się zaczełam denerwować, bo mały mi kopie coraz niżej jak by się obniżał, teraz jest juz pod pępkiem i to sporo. A pachwiny tak mnie bolą jak siedzę w pracy, że chodzić nie mogę. Dziś mam wyniki morfologi, zobaczę co tam chociaż wyszło, bo krwi mi nie mogli pobrać i wkońcu z nadgarstka mi brali i była koloru pomarańczowego, nie wiem czemu bo nawet witamin nie dostałam od gina.
GEORGINA Co do filmików to tez uważam że to normalne każdy facet ogląda jaki święty by nie był. Może poprostu bał ci się to powiedzieć bo wiedział że źle na to zareagujesz, a w ciąży nie będzie cię denerwować :) Myślę,że nie ma czym się denerwować, chociaż jest to szok jak się odnajdzie oszustwo. Ale to tylko facet :)
 
Witam dziewczyny,
ja coś się zaczełam denerwować, bo mały mi kopie coraz niżej jak by się obniżał, teraz jest juz pod pępkiem i to sporo. A pachwiny tak mnie bolą jak siedzę w pracy, że chodzić nie mogę. Dziś mam wyniki morfologi, zobaczę co tam chociaż wyszło, bo krwi mi nie mogli pobrać i wkońcu z nadgarstka mi brali i była koloru pomarańczowego, nie wiem czemu bo nawet witamin nie dostałam od gina.

Jak to nie dostałaś witamin? Myślałam że wszystkie musimy brać.... Co do kopania to u mnie zazwyczaj czuję je prawie tuż pod pępkiem albo z prawej strony brzucha...
 
reklama
Maria28
moj tez jak ma jakis zly dzien to kopie przy samej kosci lonowej a czasami przy samym pepku... natomiast bolu pachin to myslalam ze juz mam to za soa o dwa tygodnie temu trzy dni mnie tak bolaly ze nie moglam ruszyc nogami...
a dzis w nocy znow mnie dopadlo...teraz leze i widac tylko e wiazadla jk odstaja od brzuszka do kosci biodrowych...uuuu bol jest niemaly...
a powiedzcie mi czy slyszlyscie moze o tym ze na zmiane pogody i cisnienia atmosferycznego plod i macica moga reagowac i w kiepskich dniach brzuch moze bardziej twardnic a dziecko moze byc mnij lub nadzwyczajnie spokojne??
probuje wytlumaczyc sobie ze gorsze samopoczucie brzuszka od wczoraj to sprawka pogody..:confused:
 
Do góry