reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Też zastanawiam się jakie kupić krzesełko do karmienia i prawdę mówiac zgłupiałam od ich nadmiaru. Prześlijcie dziewczyny linki swoich krzesełek i napiszcie czy jesteście zadowolone z nich, albo na co mam zwrócic uwagę kupując taki sprzęt

Proooszę o pomoc :-)
 
reklama
Dafii, my mamy już w książeczce zdrowia wspisane w szczepieniach "styczeń 2011" tylko bez dnia bo to się później ustali:tak:A na przełomie 9 i 10 miesiąca mamy przyjść na bilans.
 
Też zastanawiam się jakie kupić krzesełko do karmienia i prawdę mówiac zgłupiałam od ich nadmiaru. Prześlijcie dziewczyny linki swoich krzesełek i napiszcie czy jesteście zadowolone z nich, albo na co mam zwrócic uwagę kupując taki sprzęt

Proooszę o pomoc :-)

Ja mam takie: Krzeselko do karmienia, SUPER WYPOSAZENIE 4 KOLORY (1094473168) - Aukcje internetowe Allegro i jak na razie jestem zadowolona. Ja zwracalam uwage na mozliwosc odchylenia, regulacje wysokosci i na to, zeby siedzenie nie bylo takie ceratowe. Mam wrazenie, ze dziecku w lato niezbyt przyjemnie moze byc na takiej ceracie. To krzeselko jest z takiego materialu jakby hmmm...matowej ceraty.....nie wiem jak to opisac, w kazdym razie latwo sie czysci, bo wystarczy umyc sciereczka, a jednoczesnie nie jest zimne i sliskie.

A teraz dziewczyny musze sie Wam pochwalic. Moj synek spal wczoraj do 9!!!!:) co prawda przebudzil sie ze 2 razy w nocy, ale tylko na momencik. O 6.30 obudzil nas wszystkich telefon z pracy do meza, ale Franko pobawil sie z pol godzinki i pozniej walnal kime do tej 9! No jaka bylam wyspana! :) Mam jeszcze jeden powod do dmy:) Wczoraj odkrylam, ze moje dziecko kma wiecej niz mi sie wydaje. Zapytalam go "Franek, gdzie jest Chico?" a on spojrzal na mnie i na psa! myslalam ze to przypadek, ale pozniej przez caly dzien co troche sie go pytalam "gdzie jest Chico" i on za kazdym razem spogladal wtedy na psa. Alez bylam dumna:) Ogolnie rzecz biorac dochodze do wniosku ze obecnosc psa w domu bardzo rozwijajaco wplywa na malucha, bo Franek najwiecej gada do psa, probuje doczologiwac sie do niego i najwczesniej skapowal jego imie:) Pewnie pierwszym slowem jakie powie tez bedzie "Chico", a nie mama:).
A teraz sie pozale:) WCzoraj pojechalam obejrzec ten wozek, na ktory mam ochote. Zlokalizowlaam go telefonicznie w sklepie w Katowicach i w piatek pytalam babke czy w sobote sa otwarci, a ta mi odpowiedziala ze tak do 19.00. No wiec wczoraj zaladowalam dziecia w samochod o 16.00 i pojechalam na ogledziny i co? Ten glupi babsztyl mnie zrobil w trabe, bo do 19.00 to oni maja od poniedzialku do piatku, a w sobote do 15.00. No myslalam, ze mnie szlag trafi! W poniedzialek tam jade i jako zadoscuczynienia bede zadac rabatu! :)

My dzisiaj smigamy na basen, a pozniej do rodzicow na caly dzien bo taka piekna pogoda! Milej niedzieli dziewczynki!!! :)
 
Hej my już po chrzcie i ślubie:) prawie się poryczałam:))) Aluś zasnął u tatusia i obudził się podczas polewania główki z rykiem:)

Hehe sie wystraszył chłopak - tak okrutnie wybudzony ze snu :-D

Też zastanawiam się jakie kupić krzesełko do karmienia i prawdę mówiac zgłupiałam od ich nadmiaru. Prześlijcie dziewczyny linki swoich krzesełek i napiszcie czy jesteście zadowolone z nich, albo na co mam zwrócic uwagę kupując taki sprzęt

Proooszę o pomoc :-)

Ja mam taki:
Krzesełko do karmienia 4 Wzory Sun Baby (1084051393) - Aukcje internetowe Allegro

zielony :-) Jestem bardzo zadowolona :tak:
 
Ostatnia edycja:
Też zastanawiam się jakie kupić krzesełko do karmienia i prawdę mówiac zgłupiałam od ich nadmiaru. Prześlijcie dziewczyny linki swoich krzesełek i napiszcie czy jesteście zadowolone z nich, albo na co mam zwrócic uwagę kupując taki sprzęt

Proooszę o pomoc :-)
KRZESELKO DO KARMIENIA CHICCO POLLY 2010 CIRCLES (1081520851) - Aukcje internetowe Allegro

ja mam takie, ale to nie kupowalam wiec nie mialam wyboru, i tak jak frankowa mama pisze, te ceratkowe siedzenia jest trroche do kichy, sliskie zimne, a maly sie strasznie poci na tym, poza tym niewygodnie sie to przemieszcza, jest ciezkie i zajmuje duzo miejsca, a poza tym wszystko regulowane, wiec jest ok:)
 
reklama
ceratkowe siedziska maja jeden meeeega plus - sa ceratkowe :) ostatnio coreczka mojej przyjaciolki ma faze na malowanie farbkami - mam cos wiecej tlumaczyc ?? a mozna kupic bawelniany pokrowiec na krzeselko :) widzialam takie u nas w markusi /taki duzy sklep dzieciecy w ktorym sa dosc nietypowe rzeczy :)/ to samo tyczy sie rozsmarowanej marchewki, owocow ktorymi ciapra sie nasz maluch itd ... ja jestem za ceratkowym i pieluszka pod pleckami :)
 
Do góry