reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Laski powiedzcie mi jak to jest z płodnością po porodzie i w czasie karmienia piersią??
jest większe prawdopodobieństwo zająscia czy mniejsze??
Bawiliśmy się bez i teraz mam stracha :baffled::zawstydzona/y:
niby drugi dzień po okresie,ale wiecie jak to jest...nigdy nic nie wiadomo.

Oj wiem, że to jest wtedy jakoś inaczej z płodnością przy karmieniu piersią niż w trakcie normalnego cyklu. Pamiętam z nauk przedślubnych- coś tam było parę dni płodnych, potem parę niepłodnych itd. Tylko nie pamiętam, czy to chodziło zanim pojawiła się normalna miesiączka, czy potem też tak jest. Musiałabyś poczytać.
 
reklama
skąd ja to znam :-D
moja jak się roześmieje to aż piszczy ze śmiechu...ale ja tam wolę jak sie rycholi niż jak marudzi,hehe...chyba jak każda z nas.

Laski powiedzcie mi jak to jest z płodnością po porodzie i w czasie karmienia piersią??
jest większe prawdopodobieństwo zająscia czy mniejsze??
Bawiliśmy się bez i teraz mam stracha :baffled::zawstydzona/y:
niby drugi dzień po okresie,ale wiecie jak to jest...nigdy nic nie wiadomo.

mi lekarz po porodzie powiedzial ze nawet jak sie karmi piersia to w ciaze mozna zajsc. Pytalam sie o to z ciekawosci bo wlasnie roazne opienie slyszalam.
 
nie wysiadze ja jestem ze stali :)

Kopciszku wracaj prosze!
jak widzisz na glownym malo nas pisze!
a na tajnym ostatnio burzliwie i wole forumowy czas spedzac jednak na glownym!
chce z toba popisac!
podpytac i w ogole!
blagam zrob to dla nas!!!!!!

A tak poza tym to prosze odpowiedzcie mi na takie pytanie!
czy to szczepienie w 13 miesiacu jest dla wsyzstkich dzieci????
czytalam ze to odra rozyczka i swonka nie myle sie?
bo mam kolezanke ktorej synek ma 15 miesiecy i ona z nim nie byla na szczepionce bo jak stwierdzila tyle po lekarzach i szpitalach ostatnio się biedni tułali ze nikt im nie mowil ze trzeba taka szczepionke w 13 miesiacu miec.

mi np pediatra od razu mowila ze ta jest ostatnia i nastepna w 13 miesiacu i ide we wtorek z Julia na ostatnia i moj chrzesniak Kacperek idzie z nami bo on jest w 13 miesiacu i pediatra im kazalo ostatnio wlansie 29 czerwca przyjsc!
nie chce sie klocic z kolezanka ale nie slucha mnie co jej mowie!
nie pisze na tematycznym bo wiem ze tu mnie ktos od razu zauwazy (chyba) zartuje:D

Daffi, według schematu szczepień w wieku 13-14 miesiąca obowiązkowe (bezpłatne) jest szczepienie na odrę, świnkę, różyczkę. Tu wklejam kalendarz szczepień:
szczepienia.jpg

Też bym chciała, żeby KOPCIUSZEK wróciła :)


skąd ja to znam :-D
moja jak się roześmieje to aż piszczy ze śmiechu...ale ja tam wolę jak sie rycholi niż jak marudzi,hehe...chyba jak każda z nas.

Laski powiedzcie mi jak to jest z płodnością po porodzie i w czasie karmienia piersią??
jest większe prawdopodobieństwo zająscia czy mniejsze??
Bawiliśmy się bez i teraz mam stracha :baffled::zawstydzona/y:
niby drugi dzień po okresie,ale wiecie jak to jest...nigdy nic nie wiadomo.

Karmienie nie jest żadnym środkiem antykoncepcyjnym i nie zabezpiecza przed ciąża. Ale jak masz okres to chyba Cię to nie dotyczy. Sama nie wiem ...
 

Załączniki

  • szczepienia.jpg
    szczepienia.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 14
Ostatnia edycja:
mi zazwyczaj olek przy butli po kapaniu zasypia, a jak nie to wkladam go do lozeczka i wlaczam karuzelke i i sam sobie lezy i sie bawi dopoki nie zasnie, ale nie stoje nad lozeczkiem, tylko ogarniam pokoj w tym czasie, i zasypia sam

dziewczyny nie chce chwalic dnia przed zachodem slonca, ale chyba moj plan mniej snu w dzien dziala, spalismy dzis do 9!!!!!!!!!!!!!!!!

łał super :) też bym chciała taki jeden dzień :dry: najdłużej spał do 8 :tak:

A tak poza tym to prosze odpowiedzcie mi na takie pytanie!
czy to szczepienie w 13 miesiacu jest dla wsyzstkich dzieci????
czytalam ze to odra rozyczka i swonka nie myle sie?
bo mam kolezanke ktorej synek ma 15 miesiecy i ona z nim nie byla na szczepionce bo jak stwierdzila tyle po lekarzach i szpitalach ostatnio się biedni tułali ze nikt im nie mowil ze trzeba taka szczepionke w 13 miesiacu miec.

mi np pediatra od razu mowila ze ta jest ostatnia i nastepna w 13 miesiacu i ide we wtorek z Julia na ostatnia i moj chrzesniak Kacperek idzie z nami bo on jest w 13 miesiacu i pediatra im kazalo ostatnio wlansie 29 czerwca przyjsc!
nie chce sie klocic z kolezanka ale nie slucha mnie co jej mowie!
nie pisze na tematycznym bo wiem ze tu mnie ktos od razu zauwazy (chyba) zartuje:D

Nam kazano przyjść jak roczek skończy :tak: Czyli w 13 miesiącu już będzie ;-) Będę musiała tak przed świętami jeszcze pójść ;-)

czesc dziewczynki:) ja siedze sobie na wsi u mamy,,, troszke odpoczne i mala jaka jest zadowolona:) no w sumie to co innego niz miasto- ptaszki nam caly czas spiewaja , dziecko moje od 8 rano do 20 jest caly czas na dworze wiec w nocy spi jak suselek:) a i maz sie moze troszke za nami steskni... :):):) no to uciekam... jak by cos moze uda mi sie wskoczyc do was wieczorem i was jeszcze przynajmniej poczytac... wczoraj tylko was przeczytalam.,, na wiecej mi jakos sily nie starczylo:0
chyba i na mnie dziala to wiejskie powietrze:)bo padam jak mucha zaraz za miom dzieckiem:)

mam nadzieje ze ze wszystkimi chorymi dzieciaczkami juz jedst lepiej:)

buziaczki i do napisania pozniej:)

Zazdroszczę Ci tych ptaszków ehhh

skąd ja to znam :-D
moja jak się roześmieje to aż piszczy ze śmiechu...ale ja tam wolę jak sie rycholi niż jak marudzi,hehe...chyba jak każda z nas.

Laski powiedzcie mi jak to jest z płodnością po porodzie i w czasie karmienia piersią??
jest większe prawdopodobieństwo zająscia czy mniejsze??
Bawiliśmy się bez i teraz mam stracha :baffled::zawstydzona/y:
niby drugi dzień po okresie,ale wiecie jak to jest...nigdy nic nie wiadomo.

Płodność ta sama :tak: Moja siostra jest efektem starych przekonań o niepłodności przy karmieniu :-D
 
A co do powrotu Kopciuszka to mam nadzieje ze powroci,bo brakuje mi jej bardzo...zawsze umiala powiedziec co mysli i nie owijala w bawelne i to bardzo u niej cenie i taka fajna radosc w niej jest. Wierze ze wroci...
i sie zgodze z toba ulenko:tak:
nie wysiadze ja jestem ze stali :)
to chociaz warzywka i owoce jedz kobieto!:wściekła/y:

a jednak jeszcze chwile z wami posiedze:) dzicko mi zasnelo- wiec niech sobie spiu spokojnie:) pozniej zmow bedzie sie jak nawiedzona recholila:) no jakis smieszek w me dziecie wstapil... albo piszczy tak ze juz nie raz mnie wystraszyla... a babcia to kiedys zawalu dostanie:)
dobrze ze do pisku smiech dolacza, bo Olek skrzypi jak stare drzwi, albo prubuje piszczec, glos sie nie wydobywa, a on tylko gardlo sobie zdziera:-p

łał super :) też bym chciała taki jeden dzień :dry: najdłużej spał do 8 :tak:
a o ktorej go kapiecie?? duzo spi w dzien?
ja nie wiem jestem ciekawa jak jutro pospi.....LUZNA JAK SIE UMAWIAMY NA JUTRO? bo ja nie mam nic na koncie:baffled:
 
Kasia on w ogóle dużo śpi :tak: ja jestem wniebowzięta :-) i niech juz wstaje o tej 5 czy 6 rano ;-) przyzwyczaiłam się :-)

Kasia możemy się spotkać w kościele w sumie, bo może szwagierka pójdzie ze mną :tak: A jak nie, to i tak możemy się spotkać na miejscu, bo do Paulinów to każda ma bliżej inaczej ;-) Zresztą może busem podjadę pod sam kościół w jedną stronę, a z powrotem pomyślimy ;-)
ok?
 
reklama
Dobre :-) Antyspam działa :-) Msza o 13 tak?:> Czy 11.30?
11.30 kobieto:p to bys sie wybrala!
Hej my już po chrzcie i ślubie:) prawie się poryczałam:))) Aluś zasnął u tatusia i obudził się podczas polewania główki z rykiem:)
dziwisz mu sie? tez bys sie wkurzyla jakbys sobie smacznie spala a by ci wode na glowe lali:p
hhehe a tak na serio, witam nowego Aniolka i Wam gratuluje! czekamy na fotki!

a ja sie zegnam dziewczyny, bo jak zwykle mialam szybciej sie polozyc i cos mi nie wyszlo,
DOBRANOC!
 
Do góry