reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam was wszystkich, jestem tu nowa.
Jestem teraz w 21 tygodniu i właśnie byłam na usg 3D w warszawie i muszę powiedzieć, że nie było to takie zachwycające jak myślałam. Ale odrazu poznałam płeć dziecka i będzie chłopiec :)
Szukam na forum informacji o tym gdzie chcecie rodzić na terenie warszawy i nie mogę nic na ten temat znaleźć. A mam ostatnio z tym spory dylemat.
Bo chodzę tylko państwowo do lekarza na Karową, nie jestem za bardzo zadowolona bo pomimo właśnie odkrytej choroby Hashimotto, zapaleniu szyjki macicy i ciągłych bóli w pachwinach, mój lekarz nie chce mnie puścić na zwolnienie, a w pracy ciągły stres. Ale może to nie są powody żeby nie chodzić do pracy, chociaż mam już dosyć :)
Trafiłam na Karową przypadkiem, i chyba nie chcę tam rodzić, ale w sumie nie wiem jak się przepisać do innego lekarza i gdzie? I czy warto może chodzić prywatnie do lekarza? Jak narazie endokrynolog pochłania moje całe oszczędności dlatego się zdecydowałam chodzić państwowo do ginekologa.
Niektórzy mi radzą znaleźć jakąś położną w szpitalu, ale nie wiem jak się do tego zabrać?
Pozdrawiam,
Maria
 
reklama
Ja idę do gina 19.08 : )
Dzisiaj poczułam pierwsze prawdziwe ruchy (mój mały chłopak strasznie się wiercił i jak się spojrzało na brzuch to widać było wypuklenia) : ) super uczucie, chodzę i przeżywam cały dzień macajac się po brzuchu :-D mój M nie może sie doczekać, żeby również poczuc ale jak na złość przy jego dotyku ruszać się brzdąkal nie chce :-D

A niecałe 3 dni temu przechodziłam psychiczną załamkę, pojechałam z M do jego kuzynów, oni maja kota i to czarne futrzane ustrojstwo skoczyło mi na brzuch :baffled::zawstydzona/y:, trochę bolało, zadzwoniłam do Dżina by mieć pewnośc ,że maluchowi nic nie jest ale stwierdziła, że łożysko spełniło swoją funkcję amortyzatora i jeśli nie mam innych żadnych dolegliwości to jest wszystko OK. Kazała zaczekać do wizyty i się nie martwić.

MOJA DZIDZIA KOPIE JAK NAJĘTA! - a dopiero co przezywałam ,że nie prędko poczuję ruchy! :-D cudo .......
 
No to super, NeSSi.:-):-):-) Gratuluję. Fajne uczucie.:-):-):-) Nasza dzidzia tez jak na złość taty kopnąć nie chce. Za to zauważyłam, że jak zjem coś, to rozpoczyna się buszowanie, hehehe. Oby z tym jedzeniem nie wdała się w mamę;-)
 
Witaj wśród nas Mario ja kończę 21 tydzień i również idę na badanie połówkowe w piątek ale w 2D. Moje miasto jest małe i nie ma tu za dużego wyboru gin, więc postanowiłam trzymac się tej do której chodziłam przed ciążą. I w sumie nie narzekam. Chodziłam do niej i państwowo i prywatnie ale stwierdzam że na pewno jest różnica jak się płaci niestety ... przynajmniej u mnie. A nie lepiej znaleźć endokrynologa państwowego a do gin chodzić prywatnie? Bo dwóch lekarzy w ciągu miesiąca to spory wydatek, mnie również nie było by na to stać ale to tylko moje zdanie....
 
Ja idę do gina 19.08 : )
Dzisiaj poczułam pierwsze prawdziwe ruchy (mój mały chłopak strasznie się wiercił i jak się spojrzało na brzuch to widać było wypuklenia) : ) super uczucie, chodzę i przeżywam cały dzień macając się po brzuchu :-D mój M nie może sie doczekać, żeby również poczuc ale jak na złość przy jego dotyku ruszać się brzdąkal nie chce
Mój M dopiero w zeszłym tygodniu dostał kopniaka od maleństwa, a długo jak kładł rękę na brzuchu nic nie czuł. Trzeba wyczuć moment. Ja wypiłam pół litra soku napełniłam pęcherz i jak się zrobiło ciasno maleństwo zaczęło walczyć o miejsce...:-D
 
:-):-D Widać przypływ energii po jedzeniu. Marzka283 muszę wypróbować ten Twój sposób z pełnym pęcherzem. Może wtedy coś mój M poczuje. Czasem jest mi go żal, bo chciałby bardzo, trzyma mi rękę na brzuchu przez godzinę, a tu jak na złość nic nie czuć.:-D
 
Witam nową koleżankę!!!
Laseczki miała już któraś test obciążenia glukozą??
Ja na dzisiejszej wizycie dostanę skierowanko na 100%:no:
muszę się dokładnie wypytać ile trzeba później czekać bo znając życie to mój mąż ze mną nie pojedzie jeśli będzie miało to potrwać ponad 2h.(wystarczyże ja się będę męczyła)
Mea z tymi rachunkami to ja się nie dziwię,że są dostarczane mi bo to ja jestem w posiadaniu wszystkich kart-swoich i męża a to dlatego,że czasem po wypłacie potrafiła go zbytnio ponieść fantazja u weterynarza na specyfikach dla gołębi. Później omijał mnie szerokim łukiem i codziennie pilnował listonoszki,żeby czasem rozliczenie z jego konta nie wpadło mi do ręki:-)
Ten mój mąż to jest taki apacz,że szkoda gadać:-D

Głowa mi chyba dzisiaj pęknie:-(a jeszcze wieczorem do pracy trzeba będzie L4 zawieźć:no:
 
reklama
U mnie koszt USG 3D/4D (chociaz i jeden i drugi niczym się od siebie nie różnią, oko człowieka nie jest w stanie wyłapać tych różnic) kosztuje w Mińsku Mazowieckim 220-, z nagraniem, wybieram się w tym tygodniu ;-)
 
Do góry