reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ja tez sie zastanawiam czy zrobic 3D chociaz bede szczera ze nawet nie wiem jakie mam robione bo moj gin podobno ma najlepszy sprzet w Polsce ale on mi nie mowi co on robi tylko mowi czy jest dobrze czy nie.A glupio mi sie zapytac czy to 3D czy 2D
 
Ja tez sie zastanawiam czy zrobic 3D chociaz bede szczera ze nawet nie wiem jakie mam robione bo moj gin podobno ma najlepszy sprzet w Polsce ale on mi nie mowi co on robi tylko mowi czy jest dobrze czy nie.A glupio mi sie zapytac czy to 3D czy 2D
nie no 2d to jest to zwykle usg, a 3d to trójwymiarowe tak według mnie, chyba sie nie da nie zauwazyc różnicy
 
A dziewczyny czy wszystkie musza isc na to obciazenie glukoza bo mi moj gin nigdy o tym nie wspominal
mnie uczyli teraz na diagnostyce laboratoryjnej ze wsyztskie powinny miec to zrobione, ale jak widac w peraktyce nie wsyztskie przyszle mamy maja, ale mysle ze jeszcze bedziesz miala bo masz blizniaki, a to sie robi 21-24 tydzien jakos to chyba jeszcze masz czas
 
karolak12 faktycznie trudno nie zauważyć różnicy. Mi lekarz na połówkowym przełączył na 3D, ono jest tak jakby w kolorze i maleństwo jednak trochę inaczej wygląda.
 
MARIA28 ja moge polecic jeszcze strone Rodzic po ludzku,tam masz opisany szpital i sa równiez opinie od pacjetek.

Co do glukozy to ja w pierwszej ciazy jak bylam to gin dal mi 50 i powiedzial ze jak wyjdzie ona zle to wtedy 75 mnie bedzie czekac,na szczescie obylo sie na tej 50.Wtedy pobieraja krew po godzinie a przy 75 po godzinie i potem jeszcze raz po jednej czyli w sumie po dwóch od przyjecia.
Ja dzisiaj bylam na badaniu robilam morfologie,mocz i WR a w czwartek wizyta u gina:-)wtedy dostane skierowanie na glukoze.

Dziewcyny ja wiem ze nie warto sie przejmowac taka warjatka ale trudno mi zrozumiec jak takie slowa mozna wogole wypowiedziec,dodoam wam jeszcze ze mialam bardzo dobry kontakt z ta osoba,bardzo czesto pisalysmy do siebie i chyba to najbardziej boli ze osoba ktora według ciebie jest naprawde wporzadku tak potrafi zawiesc.No ale trudno.
 
reklama
Ja tez sie zastanawiam czy zrobic 3D chociaz bede szczera ze nawet nie wiem jakie mam robione bo moj gin podobno ma najlepszy sprzet w Polsce ale on mi nie mowi co on robi tylko mowi czy jest dobrze czy nie.A glupio mi sie zapytac czy to 3D czy 2D

a to ty nie widzisz monitora ?? tam gdzie ja ide na usg to doktorek i tatus patrza w jeden monitor a ja mam nad glowa drugi :) rewelacyjny pomysl bo nie trzeba sie wyginac zeby cos zobaczyc :)
 
Do góry