reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

teraz co pamietam z ostatnich tematów to wspolczuje kolesiowi ze skody-wiem co potrafia kobitki w ciazy!!:-D ja w piatek wybieram sie nad morze-czuje sie dobrze wiec czemu mam siedziec w domu?? najbardziej to mnie przeraza 9godz jazdy ale damy rade!!
Kopciuszku odpusc sobie kontakty z taka istota szkoda zycie na cos takiego!!
 
reklama
.... a dzidzia hmmm caly zeszly tydzien sie nie ruszala, zaczynalam si emartwic ale nie chcialam wpadac w panike a tu wczoraj pod pepkiem jakies gory i wyboje mi sie robia...Doszlam do wniosku, ze lobuz sie podniosl a na brzuszku jest troche tluszczyku i go nie czuje:sorry2: Mam nadzieje, ze wy tez tak myslicie (jesli nie to nie piszcie mi, zebym sie nie martwila) w czwartek ide do doktorka wiec sie wszystkiego dowiem:tak:

Myślę że masz rację moja koleżanka miała podobnie tydzień spokoju a potem się zaczęło.... Nic się nie martw.... ja w piątek idę do lekarza na połówkowe usg...:-)
 
O Matko,

Byłam na małych zakupach - będę robić ciacho z naszego wątku o gotowaniu. I leniwe. Myślałam że padne, nie ma czym oddychać, strasznie duszno. No i dzięki temu źle się czuję. A na 14:45 mam jechać na wizyte do szpitala.

Ja się zapisałam na usg połówkowe i nawet nieźle się zdziwiłam. Pani powiedziała że będzie 2D/3D/4D wraz z nagraniem, wszystko lekarz pomierzy i opisze - cena 200 zł - obstawiałam że w Wawce to ze 300 zł. Idę do dr Makowskiego (polecił mi mój gin prywatny). A wizyta niestety dopiero 25 sieprpnia. Mam nadzieję że wytrzymam. :-):-)
 
Ja tez mowie wam Dzien dobry:-)dzis jest troszke lepszy humor ale nie jest jeszcze taki jak powinien ale moze dlatego ze u nas pochmórno,deszczowo i spiaco:-Dchyba sie zaraz walne i pospie;-)
Ta osoba która mnie wkurzyła ma chyba jad w sobie,jak mozna powiedziec takie słowa:
"A ty sie zacznij martwic zeby twoje dziecko nie było krzywe
Jeszcze wszystko sie moze zdazyc"
albo
"Pamietaj ze kiedys tez nosiłas pod sercem zywą istote i co???Chyba nie musze Ci przypominac jak to sie skonczyło???????????
Zycie jest zyciem,rodza sie martwe i chore dzieci,a czasami nie rodza sie wcale!
Samo zycie.

moim komentarzem niech będą słowa, które kiedyś przekazała mi pewna starsza kobieta:
" denerwować się to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupoty innych"

wiesz, najlepszym rozwiązaniem jest takie słowa olać, one świadczą o niej nie o Tobie, zdaję sobie sprawę, że w naszym stanie jest to trudne, i nikt postronny nie rozumie twoich emocji, ale jest forum, tutaj są dziewczyny które rozumieją Cię i również podobnie do Ciebie zareagowałyby - patrz mea- swoją złość spokojnie można tutaj wyrzucić, zobaczysz, że będzie Ci lepiej, każdy Cię zrozumie- lepsze to niż duszenie problemu w sobie- to tak zwane z psychologii przerobienie tematu, pogadasz o problemie i nie zauważysz kiedy zniknie.
głowa do góry
 
ja ide w czwartek po dalsze L4 a USG połówkowe za 2tyg jak wroce z wakacji-gdyby nie to to USG byłoby 12:blink: pocieszam sie tym, ze jak przyjede to doktor nas dokladnie zbada i przejrzy:tak:
 
Dziwna sprawa, może dlatego, że niczego się po tej wizycie nie spodziewam, jestem przekonana, że wszystko będzie ok.
w poprzedniej ciąży nie miałam żadnych fajerwerków to i w tej zakładam, że nie będzie- choć w tej ciąży czuję całkiem inaczej, chyba wiek robi swoje- ot po prostu stara jestem.
Jaka tam stara...
He he, kiedy mowialm mamie, ze jestem w ciazy i za tydzien ide do lekarza na potwierdzenie, to zasugerowala, ze rownie dobrze to moze byc menopauza...he he he... smieszne :baffled:
Hormony sa passkudne. Tez dre sie na wszystkich, ale lepiej sie drzec niz siedziec z poduszka i chlipac.
Wstretne baby - zazdrosniczki moglabym opluc, ale na szczescie ich nie spotykam. Tzn one sa, ale milcza i mnie cos unikaja...
Kopciuszku, niech ci splywa jak po kaczce, babajagi niech ges kopnie!
W piatek zalepili mi dziure w zebie...obylo sie bez kanalow, ale bola kolejne dwa... no i trzeba znow isc...
Wczoraj dostalam worek ubranek... na dzieci obojga plci ))) - teraz czekam do srody - moze powiedza kto to szaleje mi w brzychu. I albo czesci ubranek sie pozbede, albo wszystkie zachowam. Ciekawe, ze dla dziewczynki chlopiece rzeczy tez pasuja...)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja się zapisałam na usg połówkowe i nawet nieźle się zdziwiłam. Pani powiedziała że będzie 2D/3D/4D wraz z nagraniem, wszystko lekarz pomierzy i opisze - cena 200 zł - obstawiałam że w Wawce to ze 300 zł. Idę do dr Makowskiego (polecił mi mój gin prywatny). A wizyta niestety dopiero 25 sieprpnia. Mam nadzieję że wytrzymam. :-):-)

W Katowicach USG 3D/4D kosztuje razem z prywatną wizytą ~ 250zł. Ceny są kosmiczne, ale myślę, że wato. Też się wybieram z M, na 15 sierpnia mamy umówiony termin. Już nie mogę się doczekać.:tak:

Kopciuszku, głowa do góry. Nie ma co się przejmować czyimś głupim gadaniem, choć wiadomo, że takie słowa bolą. Od pewnego czasu doszłam do wniosku, że trzeba odizolować się od toksycznych znajomych. Póki co działa. Mam święty spokój i nikt mnie nie wnerwia. Teraz najważniejsza jesteś Ty i maluszek. :-)

Zjadłam właśnie pół słoika oliwek, bleee. Nie mogę już na nie patrzeć.:baffled::baffled::baffled:
 
Do góry