reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Witam poweekendowo:) Kopciuszku, nie przejmuj się, takie teksty pozostaje tylko olać, a osoby ignorować o podejrzewam że żadne argumenty do takiego kogoś nie trafią.
Suwałki dziś zalane słońcem a przede mną kilka pieszych wycieczek, trzeba w końcu załatwić odkładane sprawy. A tak mi się nie chce..... Ale weekend z mężem to było to czego potrzebowałam, wyciszyłam się, wyprzytulałam i teraz tak mi dobrze:-) A dziś w nocy leżymy sobie w łóżeczku, słuchamy pink floydów a tu nasza dzidzia sobie skacze- chyba podoba się maleństwu taki rodzaj muzyki:-D
Gdzie nam Emwu znów zaginęła?? Wie ktoś?
 
nie dosc ze zgorzkniala to i strasznie zawistna!!!!

a ja sklecilam pisemko do skody i zaraz pojade popastwic sie nad panem w salonie :D musze sie tylko zrobic na bostwo ... wiecie trzeba sie czuc dobrze jak chce sie byc gora nad facetami :D

hehehe, trzymam za Ciebie kciuki Mea :-D daj im wszystkim popalić :tak:
 
Ta osoba która mnie wkurzyła ma chyba jad w sobie,jak mozna powiedziec takie słowa:
"A ty sie zacznij martwic zeby twoje dziecko nie było krzywe
Jeszcze wszystko sie moze zdazyc"
albo
"Pamietaj ze kiedys tez nosiłas pod sercem zywą istote i co???Chyba nie musze Ci przypominac jak to sie skonczyło???????????
Zycie jest zyciem,rodza sie martwe i chore dzieci,a czasami nie rodza sie wcale!
Samo zycie.

O matko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No normalnie udusiłabym taką!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak można!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja też jestem po stracie, ale w życiu takie słowa przez gardło by mi nie przeszły!!!
 
Joł!!
Ja właśnie ćwiczę zdychanie. Zasnęłam o 5 rano bo od 24:00 była burza:szok:
Masakra totalna, ledwo na oczy patrze. już nie mówiąc o tym,że obudziłam się w nocy i byłam mega głodna. Też tak macie????
Hormony- u mnie też bywa różnie z nimi. A za wszystko zbiera się mężowi bo pod ręką:-D

Dzisiaj jadę do lekarza i przy okazji jakiś sklep z ciuchami zaliczyć bo od dwóch dni chodzę w spodenkach męża-super wygodne:-)

Kopciuszku-nie przejmuj się-nie rozumiem takich kobiet jak ta babka, która napisała Ci coś takiego:-(


idę dalej w kimono:tak:
 
A teraz żart-mąż przynosi mi dzisiejszą pocztę-sobie zabrał swój wyciąg z konta i nową kartę a mi kładzie wszystkie rachunki które są nie niego i mówi "do Ciebie kochanie":-D
 
reklama
Wracam do żywych!! jakoś kilka dnia ni emialam weny zeby pisac:confused: troszku sie u nas wydarzylo, zmarla moja matka chrzestna-jutro pogrzeb, wiec trzymajcie kciuki abym dala rade!! a dzidzia hmmm caly zeszly tydzien sie nie ruszala, zaczynalam si emartwic ale nie chcialam wpadac w panike a tu wczoraj pod pepkiem jakies gory i wyboje mi sie robia...Doszlam do wniosku, ze lobuz sie podniosl a na brzuszku jest troche tluszczyku i go nie czuje:sorry2: Mam nadzieje, ze wy tez tak myslicie (jesli nie to nie piszcie mi, zebym sie nie martwila) w czwartek ide do doktorka wiec sie wszystkiego dowiem:tak:
 
Do góry