reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Wiesz, mi nawet przez myśl nie przeszło, że urodzę przed nowym rokiem, od początku chciałam urodzić po nowym roku. I telepałam się 8 h w jedną i 8 h w drugą stronę i przez myśl mi nie przeszło, że mogłabym urodzić o drodze, nawet nie czułam, że ryzykuję.:-)

Spokojnie jedź, jak nie będziesz panikować to wszystko będzie dobrze, myślę, że psychicznie gorzej zniesiesz pobyt:-) w szczecinie niż wyjazd so świnoujścia i do końca będziesz pluć sobie w brodę, że nie pojechałaś:-:)-(
Dokladnie zgadzam sie w 100 % nie ma to jak rady moich ciezarowek to duzo dla mnie znaczy.
 
reklama
Witam, ja tylko chciałam powiedzieć, czemu nie pisze. Od piątku kiedy to objechałam wszystkie hiper markety w poszukiwaniu gry, której nigdzie nie było i od 7.45 rano wruciłam o 17tej bez śniadania złapało mnie jakieś przeziębienie.
Czuje się fatalnie a cały weekend byli goście, jedni wychodzili, 2dzy wchodzili.
Masakra :-(
Ja gardło mam zawalone, oczy szczypią, zaraz idę po Amelkę, Jonasz w domu, od soboty na lekach bo ma pow. 38 C ciągle. Mam dość. Coś was trochę nadganiam ale nie wyrabiam.
Buźki

Ty to kobieto nie daj sie teraz chorobie;-)
A co ty za gre szukalas?
 
Wiesz, mi nawet przez myśl nie przeszło, że urodzę przed nowym rokiem, od początku chciałam urodzić po nowym roku. I telepałam się 8 h w jedną i 8 h w drugą stronę i przez myśl mi nie przeszło, że mogłabym urodzić o drodze, nawet nie czułam, że ryzykuję.:-)


monia i to jest wlasnie to czemu ja wierze ze dotrwam stycznia ... po prostu nie biore innej opcji pod uwage !!
 
Witam, ja tylko chciałam powiedzieć, czemu nie pisze. Od piątku kiedy to objechałam wszystkie hiper markety w poszukiwaniu gry, której nigdzie nie było i od 7.45 rano wruciłam o 17tej bez śniadania złapało mnie jakieś przeziębienie.
Czuje się fatalnie a cały weekend byli goście, jedni wychodzili, 2dzy wchodzili.
Masakra :-(
Ja gardło mam zawalone, oczy szczypią, zaraz idę po Amelkę, Jonasz w domu, od soboty na lekach bo ma pow. 38 C ciągle. Mam dość. Coś was trochę nadganiam ale nie wyrabiam.
Buźki

nieee no jak sie jest corym i ma sie gosci to juz o 2 zmory za duzo !!

a gry nie ma na allegro ??
 
hej jestem po wizycie u lekarza :tak:nic sie nie dzieje niezwykłego ale przynajmniej sie uspokoilam.... takze nadal czekamy tzn do jutra bo jesli dzis nie zaczne rodzic to jutro z rana do szpitala:eek:a jesli chodzi o dane do listy to wydaje mi sie ze juz je podawalam i to dosc dawno:confused2:
 
monia i to jest wlasnie to czemu ja wierze ze dotrwam stycznia ... po prostu nie biore innej opcji pod uwage !!
bardzo mądra decyzja, ja wtedy nawet nie zdawałam sobie sprawy jak wielka różnica jest między dziećmi urodzonymi w styczniu a w grudniu, i pomimo, że dzieci są bardzo zdolne i często inteligencją przewyższają starsze dzieci to też często widać braki emocjonalne na innych płaszczyznach.
Ostatnio publikowano badania, że im bliżej początku roku człowiek jest urodzony tym więcej w życiu osiąga ( i nie chodziło tutaj o osiągnięcia czysto materialne) więc zapewne coś w tym jest.
Choć, jak to w życiu bywa są też odstępstwa od reguły.
Nimniej trzymam kciuki za realizację marzeń, a jeśli Agatka zdecyduje się wcześniej wyskoczyć to chyba też nie będziesz płakać :-)
 
Dzien dobry!!! :happy:

Niespodzianka dzisiejszego poranka jest dla mnie pojawienie sie na swiecie Martynki :-) tym bardziej ze z Georgina mialysmy mniej wiecej ten sam termin :rofl2:

Jak fajnie sie czyta jak wracacie ze zdrowymi dzieciaczkami do domow. Trzymam kciuki za Franka Mamy Stacha zeby jak najszybciej mogl juz byc w domku!

Jesli chodzi o nieprzespane noce to ja od kilku tygodni juz nie pamietam jak to jest przespac cala noc bez przebudzenia. W ogole nie wydaje mi sie to realne :-D no i zapomnialam tez ze przekrecanie sie z boku na bok moze odbywac sie bez zuzywania calej skumulowanej energii :sorry:

Nessi Twoj zab mnie bolal jak tylko o tym czytalam! Bardzo sie ciesze ze udalo Ci sie z nim uporac.
 
Witajcie dziewczyny pomikołajkowo :-)
Właśnie wróciłam z ostatniego USG - mój synek waży ok. 3 kg, ale mam mało wód (AFI 6). Trochę mnie to martwi, bo to dolna granica normy (jest do 5), a ja mam nadciśnienie. Czy któraś z Was też ma tak mało wód?
 
Witajcie dziewczyny pomikołajkowo :-)
Właśnie wróciłam z ostatniego USG - mój synek waży ok. 3 kg, ale mam mało wód (AFI 6). Trochę mnie to martwi, bo to dolna granica normy (jest do 5), a ja mam nadciśnienie. Czy któraś z Was też ma tak mało wód?
ladna waga..
hmmm nie wiem niestety jak z wodami..u mnie pisze zawsze ze w normie nie pisza cyferek...:eek:

a lekarz nie powiedzial nic o tych wodach podczas usg??
 
reklama
Do góry