reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

hej jestem po wizycie u lekarza :tak:nic sie nie dzieje niezwykłego ale przynajmniej sie uspokoilam.... takze nadal czekamy tzn do jutra bo jesli dzis nie zaczne rodzic to jutro z rana do szpitala:eek:a jesli chodzi o dane do listy to wydaje mi sie ze juz je podawalam i to dosc dawno:confused2:

dane wpisujemy w tym watku: a tam nic nie pisalas ...
https://www.babyboom.pl/forum/grudz...e-do-listy-grudniowych-mam-28519/index41.html

bardzo mądra decyzja, ja wtedy nawet nie zdawałam sobie sprawy jak wielka różnica jest między dziećmi urodzonymi w styczniu a w grudniu, i pomimo, że dzieci są bardzo zdolne i często inteligencją przewyższają starsze dzieci to też często widać braki emocjonalne na innych płaszczyznach.
Ostatnio publikowano badania, że im bliżej początku roku człowiek jest urodzony tym więcej w życiu osiąga ( i nie chodziło tutaj o osiągnięcia czysto materialne) więc zapewne coś w tym jest.
Choć, jak to w życiu bywa są też odstępstwa od reguły.
Nimniej trzymam kciuki za realizację marzeń, a jeśli Agatka zdecyduje się wcześniej wyskoczyć to chyba też nie będziesz płakać :-)

plakac napewno nie bede !! bo w sumie wszystko w domu mam przygotowane na przyjscie na swiat tej naszej panienki :) a co do osob urodzonych w poczatkach roku to masz duzo racji ... patrze tylko po moich znajomych ... ci z poczatku roku maja jakby w zyciu troche latwiej ... i to latwiej nie jest wlasciwie niczym uzasadnione ... po prostu tak stwierdzam z wlasnych obserwacji !!
 
reklama
Na szczescie dziewczynki dzis nie piszecie tak duzo :)
Dzieki temu ubralam sie , pomalowalam (nawet ladnie dzis wygladam hihi - zart) i jestem gotowa do wyjscia z domu.
I nawet juz nie sprawdzam co dopisalyscie ,zebym przypadkiem nie zostala przed monitorem. Juz mam nawet buty ubrane wiec zmykam :).
Do popoludnia.
 
kurde przekasilabym cos dobrego..
a nic w domu nie mam takiego na co bym miala szczegolna ochote...
nie chce mi sie jechac na zakupy poczekam na meze jak wroci to pojedziemy razem bo samej mi sie nie chce...


kobietki ktore karmia albo karmily kiedys??
mozna pic zielona herbate jak sie karmi czy nie za bardzo??
 
Jestem.. :-D
kurde Wam powiem że tak popatrzałam na suwak Georginy i jej datę.. toż ona zaledwie tydzien wieczesniej miała termin ode mnie.. ;|
ja se mam nadzieje ze mi mysza takiego numeru nie wykreci :-D
wkleje Wam fotke wózka mojego.. :)
 
Jestem.. :-D
kurde Wam powiem że tak popatrzałam na suwak Georginy i jej datę.. toż ona zaledwie tydzien wieczesniej miała termin ode mnie.. ;|
ja se mam nadzieje ze mi mysza takiego numeru nie wykreci :-D
wkleje Wam fotke wózka mojego.. :)

ani sie nie wyglupiaj !! spokojnie bo do sylwestra mamy jeszcze ponad 3 tygodnie!! a potem tylko 2 dni i mozemy isc rodzic :D
 
reklama
ani sie nie wyglupiaj !! spokojnie bo do sylwestra mamy jeszcze ponad 3 tygodnie!! a potem tylko 2 dni i mozemy isc rodzic :D
te plany są najlepsze..
ja cały czas mówie do Kruszyny 'jeszcze masz czas bo jeszcze nie mam rozka.. albo jeszcze masz czas bo łóżeczko nierozłozone.. bo szafki na święta nie wysprzatane' itd :-D
 
Do góry