reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam, Mea osi mam nadzieje, ze nie wysylasz tych chmurek w strone raciborza bo u nas narazie (odpukac) sloneczko....:-) a przygody Lilijki to znam z autopsji, wprawdzie nie sa tak drastyczne ale szczegolnie z rana, albo gdy dluzej postoje to mroczki sie pojawiaja a musze dodac, ze wyniki mam celujace...
Pozdrawiam wszystkie nowe grudnioweczki!!

juz chmurki wyslalam i zaczyna po malu wychodzic slonce :)
Madzialenka to ty niedaleko mnie mieszkasz !!! do raciborza rzut beretem :) - tobie tych chmurek oszczedze bo wam woda tez do szczescia nie potzrebna :)
 
reklama
Wizytę najbliższą u ginekolożki mam 17 lipca, to będzie 18 tyd. więc może uda się podejrzeć płeć. Ja ciągle czuję, że to drugi chłopak, ciężko mi uwierzyć, że będę tą szczęściarą co w dwóch podejściach dorobi się parki. Zresztą moi panowie mówią tylko o chłopczyku, jak będzie dziewczynka będzie niespodzianka :-)

no nareszcie ktos kto idzie do lekarza w tym dniu co ja :) ja tez mam nadzieje sie juz czegos dowiedziec ale u mnie to dopiero bedzie 16 (1) wiec zobaczymy co maluszek pokarze :)
 
Ja byłam we wtorek, i wiemy już że będzie chłopczyk!!!
Dziwnie się czułam jak lekarz spytal czy jesteśmy zadowoleni z płci. Przecież najważniejsze aby dzieciątko było zdrowe!!!

 
Kurcze a ja niewiem czy bylabym zadowolona gdyby mi doktor powiedzial jaka plec jakos nie interesuje mnie to.... wiem, ze bedzie chlopczyk i juz!!!!!!
 
Dzien dobry:-)
Zjedz po prostu, lub zrób napar / syrop. A na nasiadówki bardzo dobra jest kora dębu, jest nawet płyn do higieny intymnej Soraya z korą dębu, który zalecają ginekolodzy po porodzie ;-)
Nasiadowek w ciazy absolutnie sie nie robi, ale mozesz sobie te kore debu zaparzyc i zrobic sobie z niej oklad. Jest tez bardzo polecana przy problemach typu hemoroidy. Aby zwlaczyc problemy pecherzowe polecam herbatke z pokrzywy.
Witam dziewczynki!
Mam pytanie do tych dziewczyn które pisały o długości szyjki macicy! Jak wam to doktor mierzył? podczas badania gin? Bo ja jak na razie miałam tylko raz takie badanie w 5 tyg żeby potwierdzić ciąże!
Mi lekarz mierzyl szyjke macicy podczas badania USG ( dowcipnego) Dlugosc 30 mm, podczas nastepnego USG ( juz przez brzuch) dlugosc ta sie potwierdzila, wiec chociaz jest dosc krotka ( zdaniem mojego gina) to jednak najwazniejsze, ze sie nie skraca. Stwierdzil, ze byc moze to taka jej uroda :-) Jesli masz jakas infekcje to powinnas poprosic o badanie ginekologiczne, jednak jesli wszytsko jest ok, to lepiej tych badan unikac. Ja tez mialam badanie ginekologiczne ( z wymazem) tylko raz i mam nadzieje, ze nie bedzie trzeba czesto tego robic.
Tabletki w oparciu o własne słowa???? Jezuuu co to za gin? Wiem, że czasem mniej badają, bo każde badanie przyspiesza akcję porodową, ale lekarza powinnością jest sprawdzić, czy wsio jest pozamukane i szyjka się nie rozwiera / skraca ... Ja bym poszła do innego lekarza. Mój gin sprawdza przy każdej wizycie i robi usg, owszem prywatnie, ale do innego bym w życiu nie poszła :-)
Dlugosc szyjki macicy itp sprawy lekarz moze zobaczyc podczas badania USG. U mnie podczas USG lekarz tez zauwazyl krwiaczka... nie jest wiec potrzebne badanie ginekologiczne aby diagnozowac takie rzeczy. Jednak jesli jest jakas infekcja ( pieczenie, uplawy itp) to lekarz powinien tam zajrzec.
 
No ja jak szukalam tego to tylko Grudzien mi sie wyswietlil... kurcze zastanawiam sie czy isc na to, w sumie narazie wszystko ok a takie badanko to troszku kosztuje, jak sie doda wizyty y lekarza+badania to troche z tego portfela ubywa..
 
reklama
No ja jak szukalam tego to tylko Grudzien mi sie wyswietlil... kurcze zastanawiam sie czy isc na to, w sumie narazie wszystko ok a takie badanko to troszku kosztuje, jak sie doda wizyty y lekarza+badania to troche z tego portfela ubywa..

jak bylam u iego a 12 tyg na genetycznym to mi powiedzial ze warto takie badanie zrobic w 22 tygodniu ciazy - wtedy jest kontrola wszystkich narzadow !! bo poza tym wystarczy jak sie robi normalne usg u swojego lekarza :) znowu nie ma co przeginac !! kasa na drodze nei lezy !!
 
Do góry