reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Dzien dobry:-)

Nasiadowek w ciazy absolutnie sie nie robi, ale mozesz sobie te kore debu zaparzyc i zrobic sobie z niej oklad. Jest tez bardzo polecana przy problemach typu hemoroidy. Aby zwlaczyc problemy pecherzowe polecam herbatke z pokrzywy.



Dlugosc szyjki macicy itp sprawy lekarz moze zobaczyc podczas badania USG. U mnie podczas USG lekarz tez zauwazyl krwiaczka... nie jest wiec potrzebne badanie ginekologiczne aby diagnozowac takie rzeczy. Jednak jesli jest jakas infekcja ( pieczenie, uplawy itp) to lekarz powinien tam zajrzec.

Dlatego napisałam o tym płynie do higieny intymnej z korą dębu, a herbata z pokrzywy jest baaardzo moczopędna- przynajmniej na mnie tak działa- ja na nerki (kamienie nerkowe) piłam z brzozy, tylko jest okropna w smaku.


Ale moze to zobaczyć tylko przez usg dowcipne? Bo takie usg z tego co wiem traktuje się również jak badanie ;-) a przez fałdu brzuszne, to dopiero jest bez ingerencji.
 
:szok: to mnie zaskoczylas ja bym nigdy tam nie poszla, ale kazda z nas jest inna...

a to czemu ?? gdzie ty planujesz rodzic ??

moje dwie przyjaciolki tam rodzily i byly bardzo zadowolone !!! pelna kulturka ... czysciutko ... polozne sie zgadzaja na wszelkie fanaberie :) (oczywiscie w granicach rozsadku) mozna rodzic w wodzie jak sie ma dobre wyniki ...
 
Dziewczyny a farbujecie włosy??
Mam taki odrost że aż nie wiem jak go już ukryć. Myślałam o farbie Loreal Casting Creme Gloss, jest bez amoniaku i tylko 20 min się trzyma.
Nie drażnią mnie już tak zapachy jak na początku ciąży to może zrobie kolorek..
Co myślicie??

 
jak bylam u iego a 12 tyg na genetycznym to mi powiedzial ze warto takie badanie zrobic w 22 tygodniu ciazy - wtedy jest kontrola wszystkich narzadow !! bo poza tym wystarczy jak sie robi normalne usg u swojego lekarza :) znowu nie ma co przeginac !! kasa na drodze nei lezy !!

Genetyczne najpierw 12-14 tydzień , później 22-24 tydzień:tak:
 
Ostatnia edycja:
kurcze a mnie wczoraj dopadla jakas infekcja pecherza ... bolal mnie przy sikaniu ... ciagle mi sie wydawalo ze jeszcze mi sie chce a tu nic !!! dzis juz jest troche lepiej ale jeszcze to nie jest to co ma byc ... macie jakis pomysl ?? bo lekow zadnych nie ma co brac ... trzeba sobie radzic samemu ... mialam zaniesc mocz do badania - tam na wszelki wypadek sprawdzic - ale oczywiscie rano nie pomyslalam i nie zebralam ;/ moze jutro bede pamietac ...
Po ostatnich badanaich wyszły mi liczne bakterie w moczu ! Lekarz powiedził,że do 20 tygodnia absolutnie nie mozna tego leczyc lekami i jedyne co mozna zastosowac to obrzydliwe ziołowe coś do picia...lek jest bez recepty i nazywa się FITOLIZYNA ...
 
Dziewczyny a farbujecie włosy??
Mam taki odrost że aż nie wiem jak go już ukryć. Myślałam o farbie Loreal Casting Creme Gloss, jest bez amoniaku i tylko 20 min się trzyma.
Nie drażnią mnie już tak zapachy jak na początku ciąży to może zrobie kolorek..
Co myślicie??

rozmawiałyśmy juz na ten temat ...kilka dziwczyn pytało się lekarza ,ja również...w pierwszym trymestrze odradzał...później czymś jak najmniej chemicznym ...i ja właśnie użyłam tej farby, bo jest bez amoniaku...
 
reklama
rozmawiałyśmy juz na ten temat ...kilka dziwczyn pytało się lekarza ,ja również...w pierwszym trymestrze odradzał...później czymś jak najmniej chemicznym ...i ja właśnie użyłam tej farby, bo jest bez amoniaku...

Oki dzięki, ale spytam jeszcze czy chwyciła?? Mam tu Bursztyn, na opakowaniu ładny kolorek ciekawe jak chwyci jak połowe mam w wyblakłych odrostach a połowe rozjaśnione pasemka

 
Do góry