reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Tabletki w oparciu o własne słowa???? Jezuuu co to za gin? Wiem, że czasem mniej badają, bo każde badanie przyspiesza akcję porodową, ale lekarza powinnością jest sprawdzić, czy wsio jest pozamukane i szyjka się nie rozwiera / skraca ... Ja bym poszła do innego lekarza. Mój gin sprawdza przy każdej wizycie i robi usg, owszem prywatnie, ale do innego bym w życiu nie poszła :-)
 
reklama
Ja rownież witam z rana piekne panie:-)dzis noc miałam masakryczna:-(wieczorem nie moglam zasnac bo była taka duchota,potem na niebie pojawily sie błyski i przyszła burza,potem ulewa:-(moze zasnelam o 3 w nocy a wstałam o 6:15 wiec pewnie bede musiała odespac po południu:-)

Dziewczyny ja widze ze wy macie nie za ciekawie z tymi omdleniami i bólami:-(mi jak narazie nic nie jest ale tez czasami boje sie ze przez te upały padne gdzieś,normalnie jest nie do wytrzymania.
U nas dzisiaj niebo nie jest za czyscutkie wiec kto wie czy nie pojawi sie deszcz,jest duszno ale nie tak jak wczoraj.
 
Witam dziewczynki!
U was gorąco a na Śląsku znów chmury:angry:
Mam pytanie do tych dziewczyn które pisały o długości szyjki macicy! Jak wam to doktor mierzył? podczas badania gin? Bo ja jak na razie miałam tylko raz takie badanie w 5 tyg żeby potwierdzić ciąże! Trochę mnie to wkurza bo tak jak przy córeczce od poczatku męczy mnie grzybica a dostaję tabletki w oparciu o własne słowa! Ale mam nadzieję że znowu przejdzie w 6 miesiącu:-D
Usg też jakoś mam w kosmicznych terminach! pierwsze w 9 tyg a teraz miałam w 16 tyg!!!!!To ma być połówkowe???
Ale dowiedzieliśmy się już ze prawdopodobnie będzie chłopak:laugh2:
Ale dla pewności wybieramy się prywatnie na usg 4D za kilka tyg!

a ty chodzisz do lekarza na fundusz ?? bo jesli tak to sie nie dziw ... przynajmniej u nas na fundusz to wlasciwie jest olewka (chociaz to od lekarza zalezy) ... ja ta wole wyciagnac kase z kieszeni i chodzic prywatnie
 
ja mam pomysl - ja wam odesle troche tych chmur !!!! u mnie bedzie lepiej a i u was na chwile przyslonia slonce i bedzie chlodniej !!!
juz pakuje do walizki !!!
 
Czesc dziewczyny !
U mnie goraco ,duszno ,ale chmurki sa wiec kto wie co z tego pozniej bedzie.chociaz wczoraj bylo to samo i grzalo do wieczora!!!
No ale wkoncu dzieci lato czuja ,bo Patryk juz załamke załapywał.
Teraz czeka mnie kupno stroju kapielowego ,bo z tamtego roku zamały !!!!!!!!! Na jednego cycka mi starczy :-D.A nie mam zamiaru meczyc moje dziecko i nawet na basen z nim nie pojsc bo mama ciezarna !Wkoncu ciaza to nie choroba ,a dzieci maja wakacje.Wczasy planujemy dopiero w sierpniu.Wiec trzeba jakos czas młodemu zorganizowac !
No to ładna przygode mialas Reve z samego ranca !!! Ja odpukac nie mam takich przygod ,choc uczucie braku wystarczajacej ilosci powietrza mam !
Jeszcze 2 tygodnie i moj stary wraca !!!!! jupiiii chco to tylko weekend a ciesze sie jak dziecko !
aga6671 wydaje mi sie ze ten lekarz jest poprostu niekompetentny ,jak mozna wypisac leki wierzac na słowo nie badajac? Ja tez mialam ostatnio infekcje pochwy i nie ma ze boli robił wymaz jak i przeprowadzal dokładne badanie ,zreszta bada mnie co wizyte jak i robi usg ,a ja wychodze spokojniejsza.
 
chmurki? królestwo za chmurki... u nas idzie sie udusic - z domu nie wychodze jesli nie ma potrzeby, rusze tylek dopiero do pracy... upal jak ja pierdziele ;P Zostawilam info w watku "wyprawka..." na temat wozkow (moze komus sie przyda ta informacja). Pozdrawiamy z zaduszonego pomorza ;]
 
Witam, Mea osi mam nadzieje, ze nie wysylasz tych chmurek w strone raciborza bo u nas narazie (odpukac) sloneczko....:-) a przygody Lilijki to znam z autopsji, wprawdzie nie sa tak drastyczne ale szczegolnie z rana, albo gdy dluzej postoje to mroczki sie pojawiaja a musze dodac, ze wyniki mam celujace...
Pozdrawiam wszystkie nowe grudnioweczki!!
 
reklama
Witam się i ja,
u mnie też ostatnio pojawiły się zasłabnięcia, w pierwszej ciąży miałam tylko w pierwszym trymestrze. Ostatnio zasłabłam nawet na basenie, jak czekałam w kolejce do barku. Ginekolożka poleciła mi spotkanie z internistą, żeby porobił mi badania, w tym ekg. Tak więc muszę się umówić.
Wizytę najbliższą u ginekolożki mam 17 lipca, to będzie 18 tyd. więc może uda się podejrzeć płeć. Ja ciągle czuję, że to drugi chłopak, ciężko mi uwierzyć, że będę tą szczęściarą co w dwóch podejściach dorobi się parki. Zresztą moi panowie mówią tylko o chłopczyku, jak będzie dziewczynka będzie niespodzianka :-)
Jeśli chodzi o szyjkę macicy można ją zbadać podczas badania ginekologicznego (częste w drugiej połowie ciąży jako kontrola czy się nie skraca za wcześnie), ale i na usg, mnie raz sprawdził i miałam 43mm.
Ruchów maluszka w dalszym ciągu nie czuję, a brzuszek mam sadełkowy, albo jakbym się sporo najadła :-)
Witam nowe grudnióweczki i pozdrawiam wszystkie.
Aha, od wtorku jestem już na zwolnieniu :-)
 
Do góry