reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

a ja wrocilam z imprezki - nasiadowki :) nareszcie sie nagadalam z dziewczynami :) cholera dopiero poltorej tyg siedze w domu a juz mi sie nudzi ... a gdzie rok !!! no ale potem od styczna z malenstwem wiec juz sie nudzic nie bede :)

ja mam wizyte dopiero 17 lipca ... strasznie to daleko - 2 tyg z haczykiem !!! nie wiem czy mi sie uda wypatrzec co tez za malenstwo tam rosnie bo to zalezy czy moj gin juz bedzie w nowym czy nadal w starym gabinecie (w nowym bedzie nowe lepsze usg)
 
reklama
Czesc dziewczynki.
Ja wczoraj przezywalam chwile strachu...
Od poludnia pobolewal mnie brzuch a wieczorem tak zaczal bolec,ze cala noc nie spalam(zasnelam nad ranem i pospalam godzinke).Polecialam oczywiscie szybko do lekarza i na szczescie okazalo sie,ze wszystko jest w porzadku...
Mam duzo pic i brac magnez...
Nastepna wizyta 14 lipca...

Dobranoc.ide dzis odespac.
 
Lilijko ja mam ogromna nadzieje ze dzisiaj juz sie czujesz lepiej.To co opisałas bylo straszne ,dobrze ze masz chociaz meza przy sobie.Zadbaj o to abys nie byla sama ,albo chociaz jak maz wroci z pracy niech ci pomoze zrobic zakupy na nastepny dzien.Jak sie zle czujesz nigdzie nie wychodz ,postaraj sie odpoczac.No i koniecznie powtorz wyniki ,rzeczywicie nie zaciekawe ci wyszły!!!! Trzymam kciuki aby wsio bylo ok!Buziaki
 
Witajcie dziewczęta w ten upalny poranek u mnie od 7 jest 25st.
Lilijka trzymaj się dzielnie, może tak źle znosisz te pogody, ja w nocy śpię przy otwartym na oścież oknie bo mi gorąco. A co do wyników, to jak jest gorąco to nie trudno o infekcje, bakterie się szybko namnażają. Pamiętam jak ja robiłam mocz to lekarz kazał mi się najpierw podmyć a potem nasikać, bo bakterie z pochwy ze śluzem dostają się do moczu i czasem stąd te bakterie, tylko niepokojące te leukocyty....
Mnie troszkę dokucza głowa, ale jest do wytrzymania i głównie popołudniami. Rano mam więcej energii i sporo spaceruję.
agnieszka0240 mnie też czasem pobolewa lekko ale to takie raczej pokłuwanie, tyle że teraz wsłu****ę się w swój organizm bardziej niż przedtem i każda dolegliwość jest niepokojąca.
 
witam z rana :)
ja juz na nogach ale u mnie upalu raczej nie wiac ... chmury i szarowka za oknem ... ale wczoraj tez tak bylo a skonczylo sie pieknym dniem i pierwszy raz od kilku tygodni CALY DZIEN NIE PADALO !!! wiec moze dzis bedzie podobnie :)

kurcze a mnie wczoraj dopadla jakas infekcja pecherza ... bolal mnie przy sikaniu ... ciagle mi sie wydawalo ze jeszcze mi sie chce a tu nic !!! dzis juz jest troche lepiej ale jeszcze to nie jest to co ma byc ... macie jakis pomysl ?? bo lekow zadnych nie ma co brac ... trzeba sobie radzic samemu ... mialam zaniesc mocz do badania - tam na wszelki wypadek sprawdzic - ale oczywiscie rano nie pomyslalam i nie zebralam ;/ moze jutro bede pamietac ...
 
witam z rana :)
ja juz na nogach ale u mnie upalu raczej nie wiac ... chmury i szarowka za oknem ... ale wczoraj tez tak bylo a skonczylo sie pieknym dniem i pierwszy raz od kilku tygodni CALY DZIEN NIE PADALO !!! wiec moze dzis bedzie podobnie :)

kurcze a mnie wczoraj dopadla jakas infekcja pecherza ... bolal mnie przy sikaniu ... ciagle mi sie wydawalo ze jeszcze mi sie chce a tu nic !!! dzis juz jest troche lepiej ale jeszcze to nie jest to co ma byc ... macie jakis pomysl ?? bo lekow zadnych nie ma co brac ... trzeba sobie radzic samemu ... mialam zaniesc mocz do badania - tam na wszelki wypadek sprawdzic - ale oczywiscie rano nie pomyslalam i nie zebralam ;/ moze jutro bede pamietac ...

Mea kup sobie suszoną żurawinę, a najlepiej syrop żurawinowy, bo ta doskonale koi wszelkie stany zapalne pęcherza. Ja mam notoryczny stan zapalny i żurawina mi pomaga ;-)

A tak w ogóle to dzieńdoberek :-D U mnie w Poznaniu gorrrąco, duszno i słonecznie ech..
 
No właśnie duszno ...
Jestem już w pracy, ale drogę do pracy miałam koszmarną! Zaczynam Cię Lilijka rozumieć, bo cholera ciemno mi się zrobiło i nogi się ugieły w tramwaju. Wysiadłam i podtrzymałam się jakiegoś słupa resztkami sił, a ludzie? Mijali mnie jak jakiegoś żula śmierdzącego, nikt nie zapytał, czy mi pomóc. Droga do ławki zajeła mi całą wieczność i spędziłam na niej później z pół godziny. Masakra! Teraz siedzę i jeszcze w głowie mam kołowroty i tak sie zastanawiam czy nie skoczyć do apteki zmierzyć ciśnienie ...
 
Mea kup sobie suszoną żurawinę, a najlepiej syrop żurawinowy, bo ta doskonale koi wszelkie stany zapalne pęcherza. Ja mam notoryczny stan zapalny i żurawina mi pomaga ;-)

musze zadzwonic do mamy - ona ma duuuzo suszonej zurawiny :) dzieki a podpowiedz ... i co z nia robic ?? parzyc sobie napar do picia ??
 
Zjedz po prostu, lub zrób napar / syrop. A na nasiadówki bardzo dobra jest kora dębu, jest nawet płyn do higieny intymnej Soraya z korą dębu, który zalecają ginekolodzy po porodzie ;-)
 
reklama
Witam dziewczynki!
U was gorąco a na Śląsku znów chmury:angry:
Mam pytanie do tych dziewczyn które pisały o długości szyjki macicy! Jak wam to doktor mierzył? podczas badania gin? Bo ja jak na razie miałam tylko raz takie badanie w 5 tyg żeby potwierdzić ciąże! Trochę mnie to wkurza bo tak jak przy córeczce od poczatku męczy mnie grzybica a dostaję tabletki w oparciu o własne słowa! Ale mam nadzieję że znowu przejdzie w 6 miesiącu:-D
Usg też jakoś mam w kosmicznych terminach! pierwsze w 9 tyg a teraz miałam w 16 tyg!!!!!To ma być połówkowe???
Ale dowiedzieliśmy się już ze prawdopodobnie będzie chłopak:laugh2:
Ale dla pewności wybieramy się prywatnie na usg 4D za kilka tyg!
 
Do góry