reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Hej! Hej!
Helcia, ale masz apetyty!
U mnie - o zgrozo! - niech żyje McDonald's! I wszelkie hamburgery, hotgogi itp. Dzisiaj na śniadanie zrobiłam sobie hotdoga, a w drodze od lekarza cichaczem podjechałam do Maca. Mam nadzieję, że za kilka dni mi przejdzie, bo do tej pory tak było, że jadłam jedno i o samo przez 2-3 dni. Bo niedługo przez drzwi się nie zmieszczę!

Ale nas sporo. Może założymy nwy wątek i zrobimy listę?

Ja do 9 tygodnia ciąży mogłam jeść same lody i słodycze, aktualnie tak już nie jest:-) I się cieszę choć waga mi spadła a nie wiem czy to dobrze? Aktualnie to dziennie jadam na śniadanie chlebek z szyneczką taką mmm bez tłuszczyku żadnego:-)
 
Tylko dziewczynki nie zakladajcie za duzo watkow bo sie nie polapiemy, tzn takich , ktore sie pokrywaja. Mysle ,ze liste taka podsumuwujaca mozna dopisac w Watku " o nas" . Tam sie przedstawialysmy wiec tam mozna nas tez "podliczyc" :) i zebrac do kupy .

Ps. A gdzie Beata ?

Ups, a ja tam o sobie nie pisałam. Gdybym nie napisała tam nic to nie zapomnijcie o mnie:-D
 
A do mnie dotarł detektor tetna płodu, super się słucha serduszka:tak::-:)-(

My tez go mamy. Swietna sprawa. Sluchamy serdusia juz od miesiaca. Na poczatku trudno bylo je znalezc, a teraz wystarczy przylozyc do brzusia i slychac silne jak dzwon :-) Niesamowicie uspakaja w momencie kiedy zaczynam martwic sie o Malusia.
Polecam oryginalne dopplery firmy Hi Bebe ( uzywane przez lekarzy i poloznych ). Emwu- mozesz je znalezc na brytyjskim ebayu.Tam tez mozna kupic odpowiedni do niego zel.

Ups, a ja tam o sobie nie pisałam. Gdybym nie napisała tam nic to nie zapomnijcie o mnie:-D

Mnie tez tam nie ma... kiedys musze tam zajrzec i sobie Was obejrzec jak i napisac kilka slow o nas... ciagle jednak czasu brakuje.

Jutro rano idziemy na USG. Oby bylo dobrze. Mam nadzieje, ze po krwiaczku nie ma sladu.
No nic laseczki. Slodkich snow o slicznych, zdrowych bobaskach zycze.:-):-)
 
Ostatnia edycja:
Ja do 9 tygodnia ciąży mogłam jeść same lody i słodycze, aktualnie tak już nie jest:-) I się cieszę choć waga mi spadła a nie wiem czy to dobrze? Aktualnie to dziennie jadam na śniadanie chlebek z szyneczką taką mmm bez tłuszczyku żadnego:-)

Ja zwrociłam uwage ze na poczatku do slodkiego mnie wogole nie ciageło ,a wrecz potrzebowalam tylko warzywa ,owocki i miesko !!!!A teraz ciasto musi byc i Paczek z dzemem! Hymmmm .....pojdzie w tluszczyk jak nic ,ale co tam ! I tak ciagle z niedowaga jestem ahhahaa !!!!A pozatym warzywka ,owocki i MIESKO jem z apetytem.nadal :zawstydzona/y:
 
reklama
My tez go mamy. Swietna sprawa. Sluchamy serdusia juz od miesiaca. Na poczatku trudno bylo je znalezc, a teraz wystarczy przylozyc do brzusia i slychac silne jak dzwon :-) Niesamowicie uspakaja w momencie kiedy zaczynam martwic sie o Malusia.

To prawda musi szybko uspokajac kiedy mame nachodza watpliwosci "czy aby wszystko tam u dzidzi ok ?"
 
Do góry