reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam dziewczynki.
Wrocilam dopiero niedawno z Polski. Widzialam moje malenstwo i jestem szczesliwa :). Wszystko jest dobrze. Termin mam na 11.12

Zdjecia wkleilam do naszego albumu wiec zapraszam :)

Musze teraz nadrobic moja nieobecnosc i przeczytac co tam u was przez ten tydzien sie dzialo. Mam nadzieje ,ze wszystkie jestesmy w komplecie :).

Jutro rano ide do pracy ale jak tylko wroce i nadrobie zaleglosci w czytaniu to wskocze w dyskusje .

pozdrawiam was wszystkie :) - buziaki

Lece zmienic suwaczek i czytam
 
reklama
NO dobra ,dzis nabrałąm weny aby napisac.Od niedzieli czytam uwaznie ale ,jakos checi nie bylo na pisanie.

Kurde mam takego lenia w tym tygodniu ze szok!!!!!!

Witam was wszystkie razem i kazda z osobna.a wszegolnosci nowe babeczki ,ktorych nie zdarzylam jeszcze poznac.

maarta100 mi tem tez spadła ,wiec tak mam chyba byc.A pozatym przestałam sie macac z luteina !!!!!!! Wkroczylam w bezpieczny czas ciazy !!!!:tak:
jutka:) pomysl z zalozeniem nowych watkow jest super.Ja juz mam pomysly nad innymi watkami ,ale wszystko w swoim czasie,chya ze sie pojawia wczesniej :)
Co do pogody u nas tez nie za ciekawie ,dlatego mam takiego mula!!!!
stoneczka tylko sie tam nam nie przemeczaj !!!! Pozdrawiam!
emwu76 dobrze ze juz wrociłas i jestes z nami! Nadrabiaj ,nabrabiaj ;) Masz co czytac hi hi hi!
Kala83 witaj z nami!

Ps. pisała do mnie Reve u nie wszystko ok :) .Była na Mazurach ....tej to dobrze ehhh !!!! Jak nadrobi czytanie i znajdzie chwilke ,napewno do nas dolaczy!

 
Czesc Dziewczynki:)
Witam rowniez Helcie i Kale.Zycze Wam spokojnych dalszych miesiecy ciazy:)

Troszke sie nie odzywalam...ale caly czas czytam co piszecie.
U mnie nic nowego.Jutro ide do lekarza zobaczyc czy mi zwieksza dawke leku na tarczyce;no a ginekolog dopiero 15 czerwca...
 
Witam :-)
Wczoraj mielismy rocznice slubu i mile plany na wieczor.
Zaraz po pracy zrobilismy zakupy na pyszna kolacyjke, lody waniliowe i wielkie slodziutkie truskawy... Wrocilismy do domku, zaczelismy gotowac, ulubiona muza wlaczona, stol nakryty, swieczki zapalone i wtedy to stwierdzilam, ze kimne sie tylko na 10 minut dopoki wszystko sie pyrtuli.... jak sie polozylam tak mnie maz zdolal obudzic po 22. Umylam zabki, wzielam prysznic i spalam zaraz dalej do 7 dnia dzisiejszego. Ale romantyczna rocznica, co? Maz stwierdzil, ze kolacja dobra chociaz zjedzonka w towarzystwie nieprzytomnej zony. No.... najwazniejsze ze smakowalo. :tak:Pierwszy raz tak mnie powalilo z nog. Spalam przeszlo 12 godzin.Chyba musialam odreagowac po dwudniowej podrozy z Polski.
Za rok pewnie juz nie pospie w rocznice :tak:
 
Witaj Kochana EMWU!!!!
Ja mój suwaczek będę zmieniać dopiero 9 czerwca-wtedy będę miała kolejne USG, mierzenie, przezierność itd..:-)Kolejny dzień i temp dosłownie o 0,05 stopnia wyższa ale dalej niższa niż dotychczas:-)Jak to jest z tymi 12-stoma tygodniami..Chodzi o skończone 12-tygodni(te pierwsze 3 miesiące) od miesiączki czy od poczęcia?
Ja mam pomysł na wątek:POLECAMY - ODRADZAMY, czyli doświadczone mamusie piszą co się sprawdziło(ciuszki, sprzęt, zabawki, wózki itd) i co warto kupić, a co było kompletnie zbędne-chociaż w reklamach podawano, że bez tego nie da się żyć np.:-)Co Wy na to?
Kulaszusza- niezła rocznica:-)na pewno długo ja będziecie wspominać:)My tez mamy rocznicę w czerwcu:-)dokładnie w Sobótkę:-)
 
reklama
Jak to jest z tymi 12-stoma tygodniami..Chodzi o skończone 12-tygodni(te pierwsze 3 miesiące) od miesiączki czy od poczęcia?
Ja mam pomysł na wątek:POLECAMY - ODRADZAMY, czyli doświadczone mamusie piszą co się sprawdziło(ciuszki, sprzęt, zabawki, wózki itd) i co warto kupić, a co było kompletnie zbędne-chociaż w reklamach podawano, że bez tego nie da się żyć np.:-)Co Wy na to?

Liczy sie termin od ostatniej miesiączki:tak:

Pomysł na wątek bardzo dobry!!:tak:po narodzeniu Antosia dużo róznych rzeczy pokupowałam hehe a później ich sie pozbywałam:tak: wtedy wydawal mi sie to słuszny wybór:-D okazało się inaczej;-)

Co do rocznicy slubu hehe u mnie już 7lat;-)
 
Do góry