reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A ja zapraszam do siebie na chłodnik:tak: taką miałam chęć naniego więc go zrobiłam, pychota:tak: do tego mam smażone ziemniaczki mniam mniam
 
reklama
Lilijka pomysł na wątek super:)
Mnie dziś kuje po prawej stronie brzuszka od samego rana, ale koleżanka, która już ma za sobą ciążę i jej objawy orzekła, że to normalne:) Uf:) Ale mi się dziś smaki zmieniają:) Wypiłam troszkę Picollo winogronowego bo miałam smaka, przeszło. Teraz mam smaka na czipsy paprykowe:p Smaki mam zazwyczaj na rzeczy, których nie mam w domu:)
 
czesc dziewczynki

staram sie was podczytywac ale tyle piszecie ze ciezko byc na czasie :)

ja w piatek mam umowiona wizyte usg 4d w Fertility Clinic w Krakowie.

zastanawialam sie czy je robic i kiedy , ale kolezanka ostatecznie mnie przekonala.

moj suwaczek idzie wedlug @ a wedlug usg ciaza 4 dni starsza wiec w piatek bedze zaczynac 12 tc :)
jak dzwonilam sie umowic to powiedziano mi ze to badanie wykonuje sie pomiedzy 11 a 14 tc.

opisze wszytko jak juz bede po. bardzo to wszytko przezywam bo w koncu to najwazniejsze badanie genetyczne poza tym u bardzo dobrej specjalistki.



buziaczki :) trzymajcie kciuki za badanie i moje nerwy
 
trzymam kciuki, a ty trzymaj za mnie 16 i 17 czerwca! :) 16 mam obrone a 17 ide na usg 4d :) myslicie, ze da sie juz rozpoznac plec? pozdrawiam!
 
No ! Jestem! Uffff... ale sie naczytalam :)
Najlepsze jest to ,ze juz nic nie pamietam.
Najwazniejsza rzecz jaka wpadla mi w oko i zakodowala sie to blizniaki Marty
:)- Martus - gratuluje ! to naprawde fantastyczna wiadomosc. Wiem ,ze moze zaskoczyc i nawet wpedzic w obawy ale to wspaniale moc miec blizniaki. Dzisiaj wlasnie takie widziaam - chlopiec i dziewczynka okolo roczku. Siedzialy w wielkiej spacerowce - slicznie ubrane i tak sie smialy ze mozna bylo je zjesc. :) Wiecie taki rechoczacy smiech , prawie atak. smialy sie bo sie gapily na siebie i chyba to bylo rakie smieszne. Nawet ich mama nie wiedziala o co chodzi :) Tak sobie pomyslalam ,ze to fajnie miec blizniaki ale najlepsze ,ze one maja siebie nawzajem. :)

Witam tez wszystkie nowe kolezanki. Niestety pozapominalam Wasze nicki ale za jakies dwa dni pewnie sie polapie kto jest kto.

Fajnie ,ze o mnie nie zapomnialascie i nawet sie upominalyscie :). To dbrze ,ze zadna nie moze zniknac bez zameldowania. I niech no ktos powie ,ze my nie jak rodzina :)

Co tam jeszcze pisalyscie? hm... O witaminkach chyba. Wiec ja zaczelam brac prenatal. Moja Pani doktor powiedziala ,ze moja ciaz jest ksiazkowa ( jak narazie) wiec moge sobie wybrac witaminki jakie chce. Takie ,zebym sie dobrze po nich czula. A wybor jest ooooooooooooooooooo taki duzy.

Reve pisala cyba ,ze jedzie na mazury. Tak mi sie chyba wydawalo.
 
Ostatnia edycja:
U mnie z ginką nie liczymy tygodni od miesiączki-bo byłabym już w 14 tygodniu:-)A to nie prawda, gdyż owulacja była dopiero koło 24 dnia cyklu (cykl trwałby 37 dni, skok w 24 dniu cyklu).Dlatego zdajemy sie na USG według którego to 12 tydzień i 3 dni (okaże się 9 czerwca, czy nie więcej;-) a według poczęcia kończę 11 tydzień i niedługo wchodzę w 12-sty. Ja tam wolę liczyć tygodnie od poczęcia-wtedy wiem dokładnie ile ma dzidziuś:-)
W tym roku to będzie nasza..3 rocznica ślubu...9 lat razem:-)
To..zakładam nowy wątek!
Sama jestem ciekawa waszych doświadczeń:-)
 
Cześć dziewczyny! Próbuję jakoś połapać się w tym forum:sorry::-) Fajnie, że można pogadać. To moja pierwsza ciąża i mam mnóstwo pytań.:-) Właśnie jestem na etapie zajadania krakersów, ale zaraz chyba przerzucę się na truskawki.:-D Ale i tak numer jeden są lody waniliowe. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za pozdrowienia. Trzymajcie się ciepło. U nas niestety leje i zimno, a ja mam urlop:wściekła/y:
 
Hej! Hej!
Helcia, ale masz apetyty!
U mnie - o zgrozo! - niech żyje McDonald's! I wszelkie hamburgery, hotgogi itp. Dzisiaj na śniadanie zrobiłam sobie hotdoga, a w drodze od lekarza cichaczem podjechałam do Maca. Mam nadzieję, że za kilka dni mi przejdzie, bo do tej pory tak było, że jadłam jedno i o samo przez 2-3 dni. Bo niedługo przez drzwi się nie zmieszczę!

Ale nas sporo. Może założymy nwy wątek i zrobimy listę?
 
Tylko dziewczynki nie zakladajcie za duzo watkow bo sie nie polapiemy, tzn takich , ktore sie pokrywaja. Mysle ,ze liste taka podsumuwujaca mozna dopisac w Watku " o nas" . Tam sie przedstawialysmy wiec tam mozna nas tez "podliczyc" :) i zebrac do kupy .

Ps. A gdzie Beata ?
 
reklama
Do góry