reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Cześć dziewczynki!!
Troszku mnie tu nie było- w sensie pisania ale czytam codziennie zeby sie nie zakopac, bo tutaj niestety sa takie zapedy, że jak powagaruje sie kilka dni to juz czlowiek nie nadazy!! Ostatnio mnie zaczęły meczyc mdłości(niestety dopiero) i wiecie co mi pomogło?? jak wstałam w nocy na siku to zjadlam kawalek banana i rano było mi o niebo lepiej!!
 
reklama
Cześć dziewczynki!!
Troszku mnie tu nie było- w sensie pisania ale czytam codziennie zeby sie nie zakopac, bo tutaj niestety sa takie zapedy, że jak powagaruje sie kilka dni to juz czlowiek nie nadazy!! Ostatnio mnie zaczęły meczyc mdłości(niestety dopiero) i wiecie co mi pomogło?? jak wstałam w nocy na siku to zjadlam kawalek banana i rano było mi o niebo lepiej!!

Ja co druga nocke zjadam banana :) ale z glodu !!!!!! Jak nie zjem ,jestem glodna ,nie zasne no i zaraz jakos mi sie nie dobrze robi.Wiec banan musi byc :)
 
Dzien Dobry dziewczynki:)
Wy to tu szybko sie rano ''udzielacie'' bo na drugim watku,ktorym jestem ''ciaza po poronieniu''-wszyscy jeszcze spia-hehe.

Milego dnia Zycze.Buziaki.

Ps.ja na szczescie nie mialam mdlosci,wymiotow itp.meczy mnie od czasu do czasu zgaga,no i wstret do niektorych potraw...
 
Cześć dziewczyny! Mnie ostatnio pomogła na mdłości sucha bułka. Mam nadzieję, że już niebawem przejdą. Czasem bywają lepsze dni, ale czasem mam problem wyjść do pracy na czas, bo obejmuję muszlę.:-( Ale najlepsze jest to, że mogę bez większych wyrzutów wcinać lody przed snem. No i zaczął się sezon na truskawki.....:-) Pozdrawiam serdecznie.
 
Cześć dziewczyny! Mnie ostatnio pomogła na mdłości sucha bułka. Mam nadzieję, że już niebawem przejdą. Czasem bywają lepsze dni, ale czasem mam problem wyjść do pracy na czas, bo obejmuję muszlę.:-( Ale najlepsze jest to, że mogę bez większych wyrzutów wcinać lody przed snem. No i zaczął się sezon na truskawki.....:-) Pozdrawiam serdecznie.


Jak czytam tez wasze poranne nowinki z wc to normalnie zastanawiam sie czy ja aby napewno w ciazy jestem ,druga ciaza bez zadnych mdlosci. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko w ciazy chodzic i dzieci rodzic ;-);-)
A tak powaznie :) NIe martw sie jeszcze troszke to powinno minac i juz nie wrocic :-). Wazne ze lody wchodza bez problemu !
 
Podobno przy pierwszej ciąży jest najgorzej, a przy kolejnych z górki. Masz rację joanna82, nic tylko dzieci rodzić. :-D:-D:-D Nie spodziewałam się, że przy tych wszystkich dolegliwościach ciąża może przynieść aż tyle radości. Wiem, że to dopiero początek, ale nie potrafię przejść obojętnie obok sklepu z ciuszkami dla maluszka. Są słodkie!!!!!:-)
 
reklama
Helcia ja co do ciuszkow mam to samo ! Jeszcze troche i zaczne znosic do domu potrzebne rzeczy! Lepiej na raty niz pozniej lapac sie za glowe ze tyle kasy trzeba. A pozatym jak cos zobacze slodkiego to jak ma nie kupic hahahah ! I to jest piekne w ciazy haaaaaaaa!
 
Do góry