reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Zdecydowanie:-D:-D:-D Też zacznę robić wyprawkę, ale na razie zaczekam. Chciałabym wiedzieć, czy chłopczyk, czy dziewczynka. Ale z tym usg to czasem różnie bywa, z tego co czytałam na forum. Najwyżej zacznę kupować białe, zielone i żółte ciuszki. A resztę wyprawki uzupełnię o różowy lub błękitny, jak już będzie wiadomo.;-) A już mnie tak ciągnie, żeby kupić coś ładnego.
Dziewczyny założyły nowy temat, co warto, a co nie warto kupić. Przyglądam się tej rozmowie po cichu, bo ja najchętniej kupiłabym wszystko, z samej radości kupowania tych ciuszków. A że to moja pierwsza ciąża, więc nie mam żadnego doświadczenia w tej kwestii.
 
reklama
Zdecydowanie:-D:-D:-D Też zacznę robić wyprawkę, ale na razie zaczekam. Chciałabym wiedzieć, czy chłopczyk, czy dziewczynka. Ale z tym usg to czasem różnie bywa, z tego co czytałam na forum. Najwyżej zacznę kupować białe, zielone i żółte ciuszki.
NO WŁAŚNIE !
Ja mialam Wiktorie u 5 lekarzy ! Ostatnie usg pokazywalo Wiktorie jeszcze\ 15 minut przed cieciem ! A urodził sie Patryk!
Ja narazie bede kupywac ciuszki uniwersalne ,co bym mogla i chlopaka ubrac i dziewczynke ! Byc moze usg trojwymiarowe bardziej pokaze kto w brzuszku rosnie ,wiec zaczne kupywac odpowiedni kolorek.TERAZ UNIWERSALNE !
 
Dziewczynki zmykam ,musze cos ugotowac na obiad.Lece do sklepu po kielbaske ,dzisiaj zrobie zapiekanke ziemiaczana z cebulka i kielbaska. Moj lubi ten czas ciazowy ,bo gotuje konkretnie hahahhah ! Powiedzialam ,"ciesz sie ciesz,bo ja sie dziecko urodzi to zostanie nam zarcie w knajpach ,zanim sie zorganizuje hahahah "
 
Witam Was wszystkie! Nie było mnie kilka dni bo miałam awarię netu. Dziś nareszcie działa. Poczytałam co u was. Tematyka jak zawsze rozmaita :-). U mnie jakoś leci choć ostatnie dni nie były zbyt przyjemne jeżeli chodzi o samopoczucie. Zaczynam 14 tydzień a mdłości nie chcą popuścić a moje ulubione truskaweczki lądują w "wiadomym miejscu-WC" poza tym miałam dwa omdlenia i trochę mam stracha przed wychodzeniem samej z domu. To chyba przez tą pogodę i skoki ciśnienia dziś głowa mnie boli od rana. Ale może w ciągu dnia moje samopoczucie się poprawi. Co do apetytu to mam tydzień mleczno-owocowy, słodycze zaczęły się do mnie uśmiechać, mięsko nadal słabo smakuje.... Pozdrowionka
 
cześć dziewczyny

Pozdrawiam Was, cały czas Was podczytuję ;-) tylko ze te nudności sama sobie wykrakałam i teraz mam ;-)
Co do temp. nie przejmujcie się nią, ja już dawno przestałam mierzyć bo u mnie jest temp. nie ciążowa 36.7 czasami 36.8C a przy starankach po owulacji często była 37.2C więc nie ma reguły ;-)
Przeczytałam że 8 czerwca dużo lasek ma wizytę u gina- więc życzę pięknych widoków na usg ;-)
Ja mam wizytę 9 czerwca na 19-30 ;-)
 
Witam Was wszystkie! Nie było mnie kilka dni bo miałam awarię netu. Dziś nareszcie działa. Poczytałam co u was. Tematyka jak zawsze rozmaita :-). U mnie jakoś leci choć ostatnie dni nie były zbyt przyjemne jeżeli chodzi o samopoczucie. Zaczynam 14 tydzień a mdłości nie chcą popuścić a moje ulubione truskaweczki lądują w "wiadomym miejscu-WC" poza tym miałam dwa omdlenia i trochę mam stracha przed wychodzeniem samej z domu. To chyba przez tą pogodę i skoki ciśnienia dziś głowa mnie boli od rana. Ale może w ciągu dnia moje samopoczucie się poprawi. Co do apetytu to mam tydzień mleczno-owocowy, słodycze zaczęły się do mnie uśmiechać, mięsko nadal słabo smakuje.... Pozdrowionka

Ja tez walczylam z bolami glowy dobre pare dni ,ale dzieki Bogu przeszło i oby nie wrociło. Zycze zdrowka :)
 
Jest i Beata :) laski zaczely juz sie dopytywac o Ciebie !!!Zycze zdorwka i oby mdlosci przeszly szybciej niz sie pojawiły. Ja mam wizyte 8 czerwca ....juz sie nie moge doczekac.I trzymam kciuki 9 czerwca za Was :)Pozdrawiam!
 
Duzo z Was ma wizyty na 8 czerwca:)
Ja mam dopiero na 15 i mam nadzieje,ze szybko zleci.
Co do apetytu na rozne potrawy to w pierwszej ciazy(ktora nie nacieszylam sie zbyt dlugo niestety)obzeralam sie ciagle lodami.Nie bylo dnia bez lodow,no i slodycze ogolnie mi smakowaly.Co do samopoczucia czulam sie swietnie-zadnych sennych dni,zadnych mdlosci...
Za to ta ciaza jest zupelnie inna.Meczylo mnie to ze ciagle mi sie chcialo spac,zgaga,nic mi sie nie chcialo robic(i jeszcze czasem to mam),no z jedzeniem najgorzej bo nie moglam nic przelknac...Teraz jest tyci lepiej,choc np.nie rusze miesa,sledzi(ktore kiedys uwielbialam),nie chce mi sie makaronu,ryzu i ogolnie wybredna jestem...
No i teraz prawie nie jem lodow bo mnie do nich nie ciagnie...

 
joanna82 jestem, jestem ale nie będę w kółko pisać że mi niedobrze i mnie muli od rana do 22-00.....:-D:-D:-D- widzę, że grudzień2009 wzbogacił się o kilka nowych wątków....:tak::tak::tak: i sporo nowych dziewczyn....:tak:
Jak się lepiej poczuję to wrócę, bo tak bym tylko codziennie marudziła i narzekała....:laugh2:
 
reklama
Do góry