reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

witam
Ja mam termin na 9 według lekarza a według moich skromnych obliczen 12 .12.2009 Zobaczymy kto bedzie bliżej. Ale to szczegolnie teraz na początku bedzie sie zmieniac:)
 
reklama
Witam i ja wszystkie przyszłe Grudnióweczki 2009.Jestem tu zupełnie nowa...Ale dość często zaglądałam na Wasze forum...
Ja również się dopisuję : termin z OM mam na 22. 12. 2009 więc prawdopodobnie prezent Świąteczny pod choinkę albo prezent Noworoczny...
Widzę, że jest tu dużo moich rówieśniczek...Ja 23. 05 skończyłam 28 lat...ehhh jak ten czas leci...
To nie jest moja pierwsza ciąża- mamy już synka , który w lipcu skończy 4 latka.
W listopadzie poroniłam w 7 t.c.
I teraz jestem w 12 t.c ( 12 + 0 )-Narazie jest wszystko dobrze, łykam Duphaston i No-Spę . Oby tak dalej... ;)))

Życzę wszystkim przyszłym mamusiom spokojnych mięsięcy i zdrowych bobasków;)
Witam serdecznie i także życzę Tobie spokojnych miesięcy i zdrowego bobaska:-) Lub bobasków hehe :-D
 
A u mnie dzisiaj spadek temperatury (z dotychczasowych 37 stopni, 36,90 stopni) temp spadła do 36,80...i teraz sie martwię..czy to progesteron spada..czy po prostu zaczyna sie 12-stydzien i temp. po prostu sie obniża tak jak poiwnna po 3 miesiącu....pomóżcie...
 
Makunga okazuje się, ze bliźniaki ,,Nie wchodzą w grę" ;))) jest napewno 1 dziecinka....W piętek jadę do mojej gin na wizytę i na USG;))) Już się doczekać nie mogę ...Obecnie jestem w 12 tc i teraz będę miała słynne USG z badaniem przezierności karkowej...jestem dobrej myśli, musi być dobrze...innej opcji nie ma!
 
Lilijka...Ja od początku ciąży biorę Duphaston( progeseron) i temperaturę z reguły mam w granicach 36,7- 36,8...
Myślę więc, ze nie masz powodów do obaw, być moze taki ,,spadek" jest spowodowany faktem, ze zaczęłaś poprostu 12 t c... ( zresztą tak , jak ja ;) )
 
Heja:-)

U mnie nadal brzydka pogoda, pochmurno i wilgotno, aż z domu się nie chce ruszac. Ogólnie czujemy się dobrze, nie mamy już mdłości :rofl2: i chyba zaczynam rozumiec w czym tkwi piękno II trymestru:tak:
Póki co nie mam zbyt dużo rewelacji, bo siedze caly czas w domku i nuuudzę się przeokrutnie. Przeglądam w necie szkoły rodzenia, chętnie się wybiorę do takiej, również z nadzieją na poznanie ciężarnych koleżanek:tak: Bo ja nowa jestem w Kędzierzynie i nikogo tu nie znam, więc może szczęśliwie znajdę jakąś bratnią duszę:happy: Ale to dopiero za jakieś 3m-ce...

Wpadłam też na pomysł nowego wątku, a właściwie dwóch:
1. Wyprawka dla niemowlaka
2. Co zabrac do szpitala

Zakładam, a Wy odwiedzajcie:happy:
 
Witajcie kobitki :-) ale mnie tu dawno nie było :tak: A to za sprawą pracy, która pochłania mnie przez pół dnia, a drugie pół dnia nadrabiam czas z synkiem, no i obowiązki domowe. A tu widzę, że wciąż nas przybywa. I nowe wątki ;-). Dzieciątka rosną i mamy :nerd: Pozdrawiam was serdecznie.
 
reklama
mea_osi wyczytałam w regulaminie firmowym, że na zwolnieniu powyżej 20 dni w miesiącu 13-stka i 14-stka mi nie przysługuje, potwierdziła to kadrowa i dyrektor finansowy, więc nic nie uzyskam, postaram się zahaczyć jeszcze na czerwiec, a od lipca już pewnie będę na zwolnieniu.

Wczoraj byłam (razem z moimi chłopakami) u ginekolożki. Miałam USG i dzidziuś jest taki jak powinien - 35mm, co odpowiada dokładnej długości ciąży od miesiączki. Rączki i nóżki już machały jak mogły, serduszko biło jak dzwon :-)
 
Do góry