reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Witam Kochane po przeszlo dwoch tygodniach przerwy.Tak sie rozpisalyscie, ze na pewno tego nie nadrobie... Nie dajcie mi na to szansy!!:-p
Odpoczelismy a teraz czas wracac do pracy.... wracam dzis jednak do niej z wielka checia bo poinformowalam tu dzis wszystkich o naszym Fasolinie i wiadomosc przyjeto baaardzo fajnie :-)
W Polsce spotkykalismy sie z rodzinka, znajomymi, bylismy tez na kilka dni nad morzem. Tydzien temu bylam u ginekologa i troche mnie zmartwil... stwierdzil u mnie jakiegos krwiaczka 17 mm na 13 mm i za krotka szyjke macicy ( 32 mm ):-( Poczytalam jednak w necie i wcale za krotka sie nie wydaje... mam wiec nadzieje, ze bedzie dobrze.Oprocz tego zdaniem lekarza ciaza w ubieglym tygodniu odpowiadala wielkoscia 13 tygodniom i 1 dzien. Z miesiaczki jednak i moich obliczen wynika ze to byl 12 tydzien i 1 dzien... Malenstwo mialo 69 mm i gdy czytam informacje w necie i ksiazkach to wydaje sie byc dobrej wielkosci ale zdaniem mojego gina jest o ,,tydzien wieksze'' Sama nie wiem co o tym myslec.Moze ktoras z Was spodziewajaca sie dzidziusia tak jak ja , czyli okolo 6.12 miala robione USG w poobnym czasie i jest mi w stanie cos powiedziec?? Na USG bylo widac wyraznie raczki nozki i calego dzidziusia... jest superasny!! :-):-)
No dobrze... a czy jest chetna do streszczenia mi co dzialo sie w ciagu tych dwoch tygodni??:-p:tak:
 
Witam,
dawno mnie nie było i dużo się u mnie działo.
Zacznę może od pracy. Maksymalnie chcą mnie wykorzystać i wyganiają bezprawnie na zwolnienie. Postawić się nie mogę, bo po macierzyńskim mogę nie mieć gdzie wrócić. Strata moja taka, że firma ma fantastyczne zaplecze socjalne, w tym 13-stka i 14-stka, które nie są liczone na zwolnieniu, więc tylko na tych dwóch dodatkach jestem sporo stratna, a oprócz tego wiele innych fajnych bajerów, jak nauka języków, wyżywienie w pracy, karnety na basen itp.
Miałam właśnie teraz wyjazd integracyjny, który odbierałam jak własne pożegnanie, zżyłam się z ludźmi i jak pomyślę, że może za parę dni rozstanę się z nimi na ponad rok to mi żal. Narazie nie pytam od kiedy mam zniknąć, może uda mi się coś przedłużyć. Od 8 do 15 i tak muszę wziąć zwolnienie bo mam już zapłacone wczasy.
Jeśli chodzi o zdrowie, to nie mam już takich wielkich mdłości, choć czasami mi niedobrze, przeziębiłam się niestety i bujam się z katarem.
Wizytę mam jutro o 17, być może sprawdzą już przezierność.
A w nocy miałam okropny sen, że poroniłam. Cały czas się tego boję.
Kochana staraj się nie myśleć o negatywnych skutkach. To owszem, jest nieuniknione bo te lęki gdzieś w nas siedzą, ale mimo wszystko pozytywne myślenie jest lepsze:tak: Przykro mi, że musisz na tak dł. czas rozstać się z pracą i fajnymi ludźmi, ale nim się obejrzysz to wrócisz do nich:-) Teraz odpoczywaj:tak:

witam wszystkie grudniowe mamusie:)ja jestem w 13 tygodniu ciazy i mam termin na 6 grudnia:)bedzie malutki prezent na mikolaja:)
Witam się:-)
A suwaczka jak nie było tak nie ma:( nie wiem trudno coś mnie dzisiaj mój komputer nie lubi
Mamy od tego specjalny wątek:-):-)
Witam Kochane po przeszlo dwoch tygodniach przerwy.Tak sie rozpisalyscie, ze na pewno tego nie nadrobie... Nie dajcie mi na to szansy!!:-p
Odpoczelismy a teraz czas wracac do pracy.... wracam dzis jednak do niej z wielka checia bo poinformowalam tu dzis wszystkich o naszym Fasolinie i wiadomosc przyjeto baaardzo fajnie :-)
W Polsce spotkykalismy sie z rodzinka, znajomymi, bylismy tez na kilka dni nad morzem. Tydzien temu bylam u ginekologa i troche mnie zmartwil... stwierdzil u mnie jakiegos krwiaczka 17 mm na 13 mm i za krotka szyjke macicy ( 32 mm ):-( Poczytalam jednak w necie i wcale za krotka sie nie wydaje... mam wiec nadzieje, ze bedzie dobrze.Oprocz tego zdaniem lekarza ciaza w ubieglym tygodniu odpowiadala wielkoscia 13 tygodniom i 1 dzien. Z miesiaczki jednak i moich obliczen wynika ze to byl 12 tydzien i 1 dzien... Malenstwo mialo 69 mm i gdy czytam informacje w necie i ksiazkach to wydaje sie byc dobrej wielkosci ale zdaniem mojego gina jest o ,,tydzien wieksze'' Sama nie wiem co o tym myslec.Moze ktoras z Was spodziewajaca sie dzidziusia tak jak ja , czyli okolo 6.12 miala robione USG w poobnym czasie i jest mi w stanie cos powiedziec?? Na USG bylo widac wyraznie raczki nozki i calego dzidziusia... jest superasny!! :-):-)
No dobrze... a czy jest chetna do streszczenia mi co dzialo sie w ciagu tych dwoch tygodni??:-p:tak:
Witam po długiej nieobecności:-) Nie martw się na zapas;-) Mam nadzieję, że któraś Ci tu rozwieje wątpliwości:tak:
 
A mnie dziś Kobitki głowa boli, za dużo wrażeń jak na jeden dzień (jazdy:D i to 3h:D), ale potem poszalałam na zakupkach i mam rybaczki białe ciążowe i czarną ciążową bluzeczkę:) I dostałam od rodziców prezent na DD hehehe:) Jakie to miłe:)
 
Witam i ja wszystkie przyszłe Grudnióweczki 2009.Jestem tu zupełnie nowa...Ale dość często zaglądałam na Wasze forum...
Ja również się dopisuję : termin z OM mam na 22. 12. 2009 więc prawdopodobnie prezent Świąteczny pod choinkę albo prezent Noworoczny...
Widzę, że jest tu dużo moich rówieśniczek...Ja 23. 05 skończyłam 28 lat...ehhh jak ten czas leci...
To nie jest moja pierwsza ciąża- mamy już synka , który w lipcu skończy 4 latka.
W listopadzie poroniłam w 7 t.c.
I teraz jestem w 12 t.c ( 12 + 0 )-Narazie jest wszystko dobrze, łykam Duphaston i No-Spę . Oby tak dalej... ;)))

Życzę wszystkim przyszłym mamusiom spokojnych mięsięcy i zdrowych bobasków;)
 
Mamo Stacha - mozesz powiedziec gdzie pracujesz ?? bo ja pracuje na kopalni i z tego co wiem to barborka i 14-ka mi normalnie przysluguja na L-4 ... tak wiec pojscie na zwolnienie wlasciwie pozbawia mnie tylko dodatkow ale to co strace zyskam na paliwie na dojazdach ... wiec chyba jednak zgodze sie z lekarzem i od polowy czerwca pojde na zwolnienie
 
reklama
Myszka20 :-) my tez czekamy na super prezent 6.12. 2009 :-D:-DJak sie czujesz? Urosl Ci juz brzuszek? U mnie jeszcze w sumie nic nie widac. Kiedy bylas na USG i jakie duze bylo wtedy Malenstwo?
 
Do góry