reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Dzień dobry w poniedziałek 😉 wstalam i mam takie mdlosci z glodu ze aż na wymioty mi idzie . Mam nadzieję że po śniadaniu przejdzie.

Dziewczyny czy wy tez macie takie skurcze jelit? Jak mnie łapanie to bol niesamowity
Miałam skurcze jelit, gazy, coś mi zaszkodziło.. albo dzieci coś przyniosły, bo wczoraj najstarszy narzekał na ból brzucha...

Ale to są takie gumy do żucia. G**no za przeproszeniem dają.

Czasami tak, choć bardziej mnie bol żołądka męczy.

Ja robię 14 lat już prawko xd teraz mdłości mi nie pozwalają. Robiłam jak byłam w ciazy z najmłodsza, ale dość mocno chorowałam, potem ona siw urodziła a potem ....
Te gumy to u mnie tylko pogarszają odruch wymiotny 🤢🤮 prevomit nie dziala, ledwo żyję od samego rana... 😩
 
reklama
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie które mnie nurtuje, a internet nie pomaga. Jak jeszcze pracujecie, i macie zlecone badania ale prywatnie to normalnie wychodzicie z pracy i zachowujecie prawo do wynagrodzenia, czy też bierzecie urlop?
Mój szef nie robi mi problemu bym wyszła na badania, ale mam taką sytuację, że laboratorium mam 3 minuty od pracy więc dużo czasu mi nie schodzi. Jak robiłam badania na krzywą cukrową to wiedziałam, że spędzę ponad 2 godziny w laboratorium to zrobiłam te badania podczas urlopu.
 
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie które mnie nurtuje, a internet nie pomaga. Jak jeszcze pracujecie, i macie zlecone badania ale prywatnie to normalnie wychodzicie z pracy i zachowujecie prawo do wynagrodzenia, czy też bierzecie urlop?
Ja robię poza pracą, ale gdybym powiedział że muszę na chwilę wyjść to raczej nie byłoby problemu 😉 teraz nawet byłam i się pytałam czy 29 mogę wyjść wcześniej, padło pytanie tylko o której, to aż 2h przez końcem pracy i zgoda bez problemu. Chociaż zawsze mogli mi powiedz to sobie wybierz 2h urlopu, ale udało się bez brania ☺️
 
Ja robię poza pracą, ale gdybym powiedział że muszę na chwilę wyjść to raczej nie byłoby problemu 😉 teraz nawet byłam i się pytałam czy 29 mogę wyjść wcześniej, padło pytanie tylko o której, to aż 2h przez końcem pracy i zgoda bez problemu. Chociaż zawsze mogli mi powiedz to sobie wybierz 2h urlopu, ale udało się bez brania ☺️
Zgodnie z kodeksem pracy kobiety w ciąży mogą wychodzić w godzinach pracy na badania z prawem do pełnego wynagrodzenia. Tylko że kodeks bezpośrednio przy paragrafie nie określa czy na zlecenie lekarza NFZ czy też prywatne w to wchodzą, dlatego nie to zastanawia ;)
 
reklama
Wy też macie zadyszkę od byle czego? Normalnie jakbym wór ziemniaków przerzucała, a tylko odkurzyłam mały fragment pokoju dziecięcego🥴
Cukierek pomógł mi chwilowo na mdłości😅 I miałam 5 minut lepszego samopoczucia... Tak się będę tłumaczyć ze słodyczami, a potem 🍑 rosnie😅
 
Do góry