reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

U mnie taka burza od 2 godzin że masakra. Dziwne że nie ominęło bo mieszkam w najsuchszym rejonie kraju. Aż mówię że ja po dzieciaki do przedszkola w taką pogodę nie pojadę i mąż po pracy jedzie. U mnie zawsze taki armagedon po weekendzie w domu, że pół dnia sprzątania plus obiad zrobić, zupę na cały tydzień i pranie. Masakra, ale już mi dużo nie zostało. Czekam na prywatny wątek, bo dzisiaj jeszcze kłótnia z rodzinka- jak mają pomóc to nigdy nie pomogą, a od nas wiecznie pomocy oczekują.
Zazdro😆 ja też chcę burzę...
 
reklama
W górach mieszkasz? 😍 My myślimy o przeprowadzce gdzieś właśnie na południe...
Sama ocen czy to już góry ☺️ dla górali są to górki 😁 ale mieszkam nie daleko szczytu, w weekend pełno turystów chodzi mi koło dom.
 

Załączniki

  • 17162101568211597918737905596283.jpg
    17162101568211597918737905596283.jpg
    649,8 KB · Wyświetleń: 51
U mnie taka burza od 2 godzin że masakra. Dziwne że nie ominęło bo mieszkam w najsuchszym rejonie kraju. Aż mówię że ja po dzieciaki do przedszkola w taką pogodę nie pojadę i mąż po pracy jedzie. U mnie zawsze taki armagedon po weekendzie w domu, że pół dnia sprzątania plus obiad zrobić, zupę na cały tydzień i pranie. Masakra, ale już mi dużo nie zostało. Czekam na prywatny wątek, bo dzisiaj jeszcze kłótnia z rodzinka- jak mają pomóc to nigdy nie pomogą, a od nas wiecznie pomocy oczekują.
O to ja mam z praniem robotę, ale już suchym. Zazwyczaj nie mam już w sobotę siły na składanie i chowanie. Muszę powrócić do składania odrzu jak zbieram.

Spokojnie doczekamy się w końcu ☺️
 
Ja już po wizycie, wszystko dobrze. Dzidzia ma 2,85 cm i termin jak narazie bez zmian, 18.12. Umówiłam się na prenatalne na 12.06 akurat 3 dni przed moim ślubem 🙈
To bedziesz miała dzień po mnie. Bardzo się cieszę że u Was wszystko wporządku ❤️
Ja z córą jak byłam w ciąży też szłam do ślubu i też w czerwcu z tym że była to ciąża bardziej zaawansowana 😁
 
Dziewczyny ja właśnie wyszłam z prenatalnych ❤️ z bobasem wszystko w porządku, wg USG 12+4 więc nieźle przez ostatni tydzień bo w zeszły poniedziałek u mojego gina wyszło 10+5 😃😃

Jeszcze pani doktor przekazała mi świetną informację, że od 29 wchodzi całkowita refundacja na badania prenatalne, dla każdej kobiety. Dotyczy to badań w pierwszym i drugim trymestrze. To trzecie już płatne.
 
Super 😁 z poprzedniej ciąży tylko ja byłam z dolnośląskiego i jak były w późniejszym czasie spotkania to ciężko mi było jechać pół Polski.
Także bardziej chętnie!
Po.pierwszym porodzie okazało się byłam w szpitalu na porodówce z dziewczyną z forum mamowego :) ale soe nie zgadałyśmy. W ostatniej chwili ona i ja wybrałyśmy szpital tam gdzie rodziłyśmy xd więc wszystko możliwe;)
A właśnie. Skąd jesteście dziewczyny?
Więcej szczegółów na prywatnym :D
Dziś 20 maja! To bierz się do roboty 😱
Szlag! Dobra. Kupię jutro nowy pakiet.
Polecacie jakieś legginsy z panelem?
Nie chcę żeby były mega cienkie i żeby prześwitywały.
Ja z hmu. Ale te grubsze. Te cieńsze się rwą. Tak samo z esmary, miałam 4 pary się podarły. Kupiłam też 4 pary z dolce sonno czy że sklepu słodki sen i też się porwały:/
Gratulacje :) super że wszystko dobrze :) moj ostatnio też coś o ślubie że może przed rozwiązaniem sama nie wiem co o tym myśleć zawsze wyobrażałam sobie inaczej
Ja brałam drugi slub w 6. miesiącu ciąży xd
Ja szłam do ślubu z młodszym synem jak byłam w ciąży. Mieliśmy ślub na początku grudnia, a w drugiej połowie lutego rodziłam. 😁
Ta powiedz jeszcze, że 3.12 ahahah
 
Dziewczyny ja właśnie wyszłam z prenatalnych ❤️ z bobasem wszystko w porządku, wg USG 12+4 więc nieźle przez ostatni tydzień bo w zeszły poniedziałek u mojego gina wyszło 10+5 😃😃

Jeszcze pani doktor przekazała mi świetną informację, że od 29 wchodzi całkowita refundacja na badania prenatalne, dla każdej kobiety. Dotyczy to badań w pierwszym i drugim trymestrze. To trzecie już płatne.
Czyli jak jestem zapisana na 6 czerwca na płatne w szpitalu to mogę poprosic lekarza na NFZ jednak o bezpłatne??
 
reklama
Dziewczyny ja właśnie wyszłam z prenatalnych ❤️ z bobasem wszystko w porządku, wg USG 12+4 więc nieźle przez ostatni tydzień bo w zeszły poniedziałek u mojego gina wyszło 10+5 😃😃

Jeszcze pani doktor przekazała mi świetną informację, że od 29 wchodzi całkowita refundacja na badania prenatalne, dla każdej kobiety. Dotyczy to badań w pierwszym i drugim trymestrze. To trzecie już płatne.
Od 29 mają? Kurcze dla mnie będzie za późno. Takie same wiadomości liczę usłyszeć jutro, że wszystko w porządku ❤️ a pappe też robiłaś? Ja mam dzisiaj 12+2 ;)
 
Do góry