reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2024

Wy też macie zadyszkę od byle czego? Normalnie jakbym wór ziemniaków przerzucała, a tylko odkurzyłam mały fragment pokoju dziecięcego🥴
Cukierek pomógł mi chwilowo na mdłości😅 I miałam 5 minut lepszego samopoczucia... Tak się będę tłumaczyć ze słodyczami, a potem 🍑 rosnie😅
Oj tak, od 5lat mieszkam na drugim piętrze bez windy, a od miesiąca sapie jak lokomotywa wchodzac do mieszkania.
 
reklama
Wy też macie zadyszkę od byle czego? Normalnie jakbym wór ziemniaków przerzucała, a tylko odkurzyłam mały fragment pokoju dziecięcego🥴
Cukierek pomógł mi chwilowo na mdłości😅 I miałam 5 minut lepszego samopoczucia... Tak się będę tłumaczyć ze słodyczami, a potem 🍑 rosnie😅
Tak. Muszę bardzo wolne tempo mnieć jak idziemy na spacer bo inaczej sapie jak lokomotywa. Z tym że u nas sama górki 😉
 
Ja robię poza pracą, ale gdybym powiedział że muszę na chwilę wyjść to raczej nie byłoby problemu 😉 teraz nawet byłam i się pytałam czy 29 mogę wyjść wcześniej, padło pytanie tylko o której, to aż 2h przez końcem pracy i zgoda bez problemu. Chociaż zawsze mogli mi powiedz to sobie wybierz 2h urlopu, ale udało się bez brania ☺️

Nie mogli. To niezgodne z prawem.
 
U mnie taka burza od 2 godzin że masakra. Dziwne że nie ominęło bo mieszkam w najsuchszym rejonie kraju. Aż mówię że ja po dzieciaki do przedszkola w taką pogodę nie pojadę i mąż po pracy jedzie. U mnie zawsze taki armagedon po weekendzie w domu, że pół dnia sprzątania plus obiad zrobić, zupę na cały tydzień i pranie. Masakra, ale już mi dużo nie zostało. Czekam na prywatny wątek, bo dzisiaj jeszcze kłótnia z rodzinka- jak mają pomóc to nigdy nie pomogą, a od nas wiecznie pomocy oczekują.
 
Polecacie jakieś legginsy z panelem?
Nie chcę żeby były mega cienkie i żeby prześwitywały.
Ja kupiłam firmy esmara to Lidlowska marka tyle że na allegro je znalazłam. Fajne milusie i nie prześwitują:) mimo że u mnie początek to już brzusio większy co ciaza to inaczej ;) to co Panie pisały wcześniej też już zadyszkę mam cokolwiek bym nie zrobiła. Wstawienie prania albo zmywarki to już wyzwanie.
 
reklama
Ja już po wizycie, wszystko dobrze. Dzidzia ma 2,85 cm i termin jak narazie bez zmian, 18.12. Umówiłam się na prenatalne na 12.06 akurat 3 dni przed moim ślubem 🙈
Gratulacje :) super że wszystko dobrze :) moj ostatnio też coś o ślubie że może przed rozwiązaniem sama nie wiem co o tym myśleć zawsze wyobrażałam sobie inaczej
 
Do góry