reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2024

Jeśli chodzi o rumień to moja córka go przechodziła w tegoroczne święta wielkanocne, a ja kilka dni wcześniej zobaczyłam pozytywny test 🙄 pytałam o to lekarza i powiedział, że oczywiście jest ryzyko, że wpłynie to na dziecko (o ile się zaraziłam) ale teraz to już nic się nie da zrobić. Kazał mi się nie zamartwiać na zapas.
 
reklama
Widze dziewczyny ze kazda bierze przeziębienie..
Wykonczy mnie ten katar 😞 w nocy spalam z chusteczka w nosie bo tak mi lecialo ...
Jak mam taki mega, mega rzadki katar to wkładam do nos tampon ;)
U mnie drugi raz w tym tygodniu ponad dobowy atak migrenowy, dziś musiałam zwolnić się z pracy, bo nie dawałam rady ze zmęczenia niewyspania przez ten ból. Nie chce brać żadnych przeciwbólowych.
Współczuję, niestety znam. U mnie bez paracetamolu ani rusz, jednak nie działa tak dobrze jak np. Kwas acetylosalicylowy, a gdzie w ogóle leki na recepte :/ rób sobie zimne okłady na oko i czoło. Chociaż niektórzy mówią, że ciepła woda na kark lepiej pomaga.
Dziewczyny ogarnialam dzisiaj weselne zakupy i spotkałam znajoma. Mówiła że idzie oddać krew. To jej mówię że kiedyś oddawałam, ale nie mam wymaganych 50 kg teraz i że jestem w ciąży więc już w ogóle bym krwi nie mogła oddawać. Ona jak usłyszała o ciąży to na cały głos do mnie " ZNOWU " Jakby co rok to był u mnie prorok 😂 a jednak mam różnice wiekowa między dzieciakami, a teraz to już w ogóle będzie 4 lata i 3 miesiące różnicy między młodsza córka a maleństwem. Nie wiem czy ta znajoma mnie wzięła za patologie czy co 😂
A które to będzie Twoje dziecko? Ile lat mają starsze? Ja się nie przejmuje, mam w dopiero, teraz jak idę z wózkiem bliźniaczym i dostawka ludzie patrzą jak na ostatnią patologię..
 
Teraz to już chyba umrę czy mój okruszek nie ma.obrzeku (bo dwa razy był ten rumien u mojego syna w zlobku) I czy zyje. Jakie zeobic badania żeby te przeciwciała zbadac? Jak siw nazywają?
 
A które to będzie Twoje dziecko? Ile lat mają starsze? Ja się nie przejmuje, mam w dopiero, teraz jak idę z wózkiem bliźniaczym i dostawka ludzie patrzą jak na ostatnią patologię..
My będziemy mieć teraz trzecie. Najstarszy syn ma 6 lat, skończył w styczniu. Córka we wrześniu skończy 4. Trzecie mam na koniec grudnia. Ogólnie wszystkie dzieciaki z końca miesiąca
 
Masz fajne przerwy, takie nie za duże ☺️
Teraz taki ostatni rzut żeby nie było przepaści wiekowej. Wiadomo że najstarszy z najmłodszym nie znajdzie na początku wspólnego języka, ale myślę że jak dorosną to będzie już ok. Mój mąż ze swoim najstarszym bratem ma bardzo dobre relacje a dzieli ich prawie 6 lat
 
Teraz taki ostatni rzut żeby nie było przepaści wiekowej. Wiadomo że najstarszy z najmłodszym nie znajdzie na początku wspólnego języka, ale myślę że jak dorosną to będzie już ok. Mój mąż ze swoim najstarszym bratem ma bardzo dobre relacje a dzieli ich prawie 6 lat
U nas niestety ta przepaść będzie, ale córa bardzo chce rodzeństwa więc zobaczymy jak to będzie 🙂
Mój mąż też ma najlepszy kontakt z bratem który jest młodszy o 7 lat 😉
 
reklama
Do góry