reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Dziewczyny i co z tym kłuciem? Ja mam pobolewania w kroku i lekarz mowil ze takie odczucia to zblizajacy sie porod a ja dopiero w 32 tc. Mam nakaz lezenia (szyjka 35mm. W miesiac skrocila sie 0.5 cm ale mialam zapalenie oksrzeli i mozliwe ze z powodu infekcji) i za tydzien kontrola u gina.
Nakaz leżenia z szyjka 35 mm w 32 tc? Czym jest podyktowany? Ja w 20 tc miałam niecałe 29 mm i nikt mi o leżeniu nic nie mówił
 
reklama
Nakaz leżenia z szyjka 35 mm w 32 tc? Czym jest podyktowany? Ja w 20 tc miałam niecałe 29 mm i nikt mi o leżeniu nic nie mówił
Nisko ułożone dziecko. Lekarz sie boi ze wiązadla nie wytrzymaja. Mowil ze macica sie obsunela jak w 36 tc, ale z tego wszystkiego nie dopytalam czy jest rozwarcie czy co sie takiego dzieje w srodku ze jest az tak zle
 
Dziewczyny i co z tym kłuciem? Ja mam pobolewania w kroku i lekarz mowil ze takie odczucia to zblizajacy sie porod a ja dopiero w 32 tc. Mam nakaz lezenia (szyjka 35mm. W miesiac skrocila sie 0.5 cm ale mialam zapalenie oksrzeli i mozliwe ze z powodu infekcji) i za tydzien kontrola u gina.
jestem po wizycie. Lekarz mowila, ze to wina ułożenia dziecka. Jest bardzo nisko. Ale nie ma powodow do niepokoju. Szyjka zamknieta.
 
Hej dziewczyny jak się czujecie? U mnie wybił dziś 34 tydzień i od 2 dni czuje się katastrofalnie. Zgaga , brzuch mi pęka, chęć do spacerów jest ale sił brak no i kłuje mnie pod zebrem. Masakra , gdzie tu jeszcze te 1,5 miesiąca 🙄
 
jestem po wizycie. Lekarz mowila, ze to wina ułożenia dziecka. Jest bardzo nisko. Ale nie ma powodow do niepokoju. Szyjka zamknieta.
Mnie też tak kłuje w kroku, nie daj Boże kucnę to już nie mogę się podnieść taki ból 🙈 od wczoraj doszły skurcze w pachwinach to już w ogóle będę chodzić jak pokraka 🙈
 
reklama
Do góry