reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Dwa dni mnie nie było, a tu 40 stron do nadrobienia! 🤓 i tyle wspaniałych wiadomości po wizytach! 😍 naoglądałam się pięknych zdjęć i teraz nie mogę się doczekać kolejnej wizyty :)

Ja dziś czuję się fatalnie. Boli mnie wszystko, mdłości mam niemiłosierne, a w pracy niewiele brakowało, żebym zasnęła na siedząco. ☹️
 
Dwa dni mnie nie było, a tu 40 stron do nadrobienia! 🤓 i tyle wspaniałych wiadomości po wizytach! 😍 naoglądałam się pięknych zdjęć i teraz nie mogę się doczekać kolejnej wizyty :)

Ja dziś czuję się fatalnie. Boli mnie wszystko, mdłości mam niemiłosierne, a w pracy niewiele brakowało, żebym zasnęła na siedząco. ☹️
Współczuję :( Będzie lepiej ❤️ Chociaż tyle, że jesteś już po pracy, to już teraz same przyjemności typu czytanie naszej radosnej wątkowej twórczości ;)
 
Dwa dni mnie nie było, a tu 40 stron do nadrobienia! 🤓 i tyle wspaniałych wiadomości po wizytach! 😍 naoglądałam się pięknych zdjęć i teraz nie mogę się doczekać kolejnej wizyty :)

Ja dziś czuję się fatalnie. Boli mnie wszystko, mdłości mam niemiłosierne, a w pracy niewiele brakowało, żebym zasnęła na siedząco. ☹️
miałam dziś to samo z sennością! Siedziałam i pilnowalam się żeby mie zasnąć, zwlszcza ze nie miałam kompletnie co robić….
 
miałam dziś to samo z sennością! Siedziałam i pilnowalam się żeby mie zasnąć, zwlszcza ze nie miałam kompletnie co robić….
Aż się boję jak to wygląda jak do tej senności dochodzi nuda w pracy 😱 U mnie zawsze jest co robić, ciągle terminy gonią i jak tylko wydaje się, że się pięknie odkopałam z papierów to zawsze się jakiś nowy temat wysypie. Ale przynajmniej nie ma nudy, a czas dość szybko leci. ;)
 
Za mną od tygodnia chodził cheesburger i dzisiaj uczciłam dobre wiadomości w mc donaldzie 😂🙈
my zamówiliśmy tajskie jedzonko, aby uczcić dzisiejsze wiadomości 🙈
Dwa dni mnie nie było, a tu 40 stron do nadrobienia! 🤓 i tyle wspaniałych wiadomości po wizytach! 😍 naoglądałam się pięknych zdjęć i teraz nie mogę się doczekać kolejnej wizyty :)

Ja dziś czuję się fatalnie. Boli mnie wszystko, mdłości mam niemiłosierne, a w pracy niewiele brakowało, żebym zasnęła na siedząco. ☹️
ja z kolei z tego stresu nie byłam w stanie pracować 🙈 dwa dni praktycznie nie robiłam nic. Do tego niestety złapało wczoraj przeziębienie i drugi dzień męczę się z potwornym katarem i spuchniętym gardłem. Teraz doszedł ból głowy. Od jutra chcę wziąć zwolnienie do końca tygodnia, bo raczej nie wyrobię.

Jutro rano mam teleporadę w medicover i kusi mnie wzięcie zwolnienia z ciążowym kodem. Wzięłybyście na moim miejscu? Normalne zwolnienie 80% nawet na 3 dni to dla mnie strata sporej kasy…
 
reklama
Do góry