reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Jezus Maryjo to co tam masz ? Ja miałam morfologię i mocz podstawe, crp, toxo, kiłę, HIV, cmv, homocysteine, TSH, ft4 i 3. I to chyba wszystko.


Dziewczyny a propo detektora tętna pytalam mojego gina powiedział że mam nie kupować bo zawału dostanie a on razem ze mną 🙊 ogolnie powiedział mi że u dzieci jest tak że niekiedy zdarzają się przerwy w biciu serca i to jest normalne jakoś tak mi tłumaczył i wtedy jest stres. Powiedział że mam jego numer prywatny i jakby cokolwiek się działo to mam dzwonić o każdej porze i on mnie przyjmie czy to w szpitalu czy u siebie, żeby uspokoi ale z detektorem mam sobie dać spokój.
Nieee detektor odradzam bardzo, mi się często zdarzało że na wizycie nie mogłam znaleźć i musialam USG robić 😂 nie wspomnę jak spanikowane wtedy są kobiety.
Co do serca to nie słyszałam żeby stopowalo może o co innego mu chodziło lub o zaszumienie wtedy rzeczywiście będzie takie wrażenie.
Ja się zastanawiam, po co wizyta zaraz po prenatalnych? Bo mi mój lekarz kazał przyjść dzień po prenatalnych i nie wiem czy nie przełożę tego chociaż o tydzień później. Ja głupia oczywiście nie zapytałam po co ta wizyta, może Wy wiecie?

Wybrałam C, taki standardowy mi się wydaje. Już się nie mogę doczekać, u siostry jak bez ciąży spałam z tą poduszka to było cudownie, więc teraz na pewno będzie jeszcze lepiej 😁 tylko nie wiem skąd ona miała.. A super mami ma mnóstwo dobrych opinii, dlatego się zdecydowałam t

@Poplątana9 tez mam prenatalne 24 maja i mój lekarz prowadzący kazał iść na Pappe tydzień wcześniej, ale sama nie wiem czy iść czy zrobić w dniu prenatalnych 😭
@kasiaa91 kochana, mądra koleżanko, co Ty uważasz o tym? 🙏


Ale świetny pomysł! ❤️ I cała rodzina będzie z dwóch stron i wszyscy najbliżsi razem z Wami przy odkryciu jaka płeć ❤️ fajowo ❤️ ja imprezy raczej nie będę robić, bo będzie to trochę problematyczne u nas, ale chciałabym z mężem przebić balona. Myślę, żeby dać karteczkę z płcią przyjaciółce, żeby ogarnęła balona i pójść w ładne miejsce, żeby przebić i żeby zrobić foteczki i filmik 😍🙏
Jak najszybciej żeby wynik był na wizycie
 
reklama
Na czczo zawsze powyzej 100 blizej 110 nawet. W 2 poprzednich ciazach tez mialam insuline nocna.
To jakieś straszne przekroczenia to chyba nie są jak norma na 92 się kończy... dietą nie idzie wyregulować?
Ja się bardzo boję cukrzycy 🙈
Miałaś też wcześniej wywoływany poród ze względu na to?
 
Ja się zastanawiam, po co wizyta zaraz po prenatalnych? Bo mi mój lekarz kazał przyjść dzień po prenatalnych i nie wiem czy nie przełożę tego chociaż o tydzień później. Ja głupia oczywiście nie zapytałam po co ta wizyta, może Wy wiecie?

Wybrałam C, taki standardowy mi się wydaje. Już się nie mogę doczekać, u siostry jak bez ciąży spałam z tą poduszka to było cudownie, więc teraz na pewno będzie jeszcze lepiej 😁 tylko nie wiem skąd ona miała.. A super mami ma mnóstwo dobrych opinii, dlatego się zdecydowałam t

@Poplątana9 tez mam prenatalne 24 maja i mój lekarz prowadzący kazał iść na Pappe tydzień wcześniej, ale sama nie wiem czy iść czy zrobić w dniu prenatalnych 😭
@kasiaa91 kochana, mądra koleżanko, co Ty uważasz o tym? 🙏


Ale świetny pomysł! ❤️ I cała rodzina będzie z dwóch stron i wszyscy najbliżsi razem z Wami przy odkryciu jaka płeć ❤️ fajowo ❤️ ja imprezy raczej nie będę robić, bo będzie to trochę problematyczne u nas, ale chciałabym z mężem przebić balona. Myślę, żeby dać karteczkę z płcią przyjaciółce, żeby ogarnęła balona i pójść w ładne miejsce, żeby przebić i żeby zrobić foteczki i filmik 😍🙏
Też tak miałam w poprzedniej ciąży z wizytą i usłyszałam, że po co przyszłam? 🙄
Tam gdzie ja robiłam pappa pobranie było tego samego dnia co usg, bo twierdzili, że wtedy jest najbardziej miarodajne.
 
Też tak miałam w poprzedniej ciąży z wizytą i usłyszałam, że po co przyszłam? 🙄
Tam gdzie ja robiłam pappa pobranie było tego samego dnia co usg, bo twierdzili, że wtedy jest najbardziej miarodajne.
No, a mi mój doktorek sam kazał przyjść następnego dnia (on nie robi prenatalnych) a ja debil nie zapytałam po co od razu na wizytę 🙈
 
Moim hobby w ostatnim czasie staje się jedzenie... też tak macie? Zaczęłam od bułeczki z serkiem, po czym obowiązkowo drożdżówka, za chwilę owoce że śmietana i cukrem. Nie minęło 2 godziny biorę się za podsmażane ziemniaczki z kawałkiem smażonej kiełbasy i pomidorem a jest lekko po 12 w południe...
 
Moim hobby w ostatnim czasie staje się jedzenie... też tak macie? Zaczęłam od bułeczki z serkiem, po czym obowiązkowo drożdżówka, za chwilę owoce że śmietana i cukrem. Nie minęło 2 godziny biorę się za podsmażane ziemniaczki z kawałkiem smażonej kiełbasy i pomidorem a jest lekko po 12 w południe...
ja tak miałam na początku, ale potem się otrzaslam i teraz staram się patrzeć co jem. Jeśli jestem głodna to jem, ale nie pierwsze co wpadnie w ręce. :)
 
Moim hobby w ostatnim czasie staje się jedzenie... też tak macie? Zaczęłam od bułeczki z serkiem, po czym obowiązkowo drożdżówka, za chwilę owoce że śmietana i cukrem. Nie minęło 2 godziny biorę się za podsmażane ziemniaczki z kawałkiem smażonej kiełbasy i pomidorem a jest lekko po 12 w południe...
ja na szczęście nie bo z moja przemiana materii to byłabym zaraz pączkiem :D jedyne co mnie cieszy to że nie mam ochoty na słodycze. Jedt nadzieja że dzięki temu nie przytyję dużo :D …. Ja tak gadam a pewnie w 2 trymestrze mi się włączy turbo jedzenie :D
 
Moim hobby w ostatnim czasie staje się jedzenie... też tak macie? Zaczęłam od bułeczki z serkiem, po czym obowiązkowo drożdżówka, za chwilę owoce że śmietana i cukrem. Nie minęło 2 godziny biorę się za podsmażane ziemniaczki z kawałkiem smażonej kiełbasy i pomidorem a jest lekko po 12 w południe...
Musiałam iść po paczka do sklepu!
 
reklama
Moim hobby w ostatnim czasie staje się jedzenie... też tak macie? Zaczęłam od bułeczki z serkiem, po czym obowiązkowo drożdżówka, za chwilę owoce że śmietana i cukrem. Nie minęło 2 godziny biorę się za podsmażane ziemniaczki z kawałkiem smażonej kiełbasy i pomidorem a jest lekko po 12 w południe...
u mnie całkowity odrzut od jedzenia 😬 dziś jedynie zjadłam bułkę z serem i szynką ale musiałam bo antybiotyk na pusty żołądek nie bardzo .
U mnie już 3kg mniej 🙃
 
Do góry