reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

To jakieś straszne przekroczenia to chyba nie są jak norma na 92 się kończy... dietą nie idzie wyregulować?
Ja się bardzo boję cukrzycy 🙈
Miałaś też wcześniej wywoływany poród ze względu na to?
Dla diabetologow to juz sa wysokie cukry. Na szczescie po posiku mam ok. U mnie tez przez otylosc cukry moga byc wyzsze .Niestety sama dieta nie pomaga.
 
reklama
Wszystko ok NT 1.4 mm dzidzia nadgonila znowu i wychodzi 12+4 dni nie pamietam chyba 68 mm czy 58 jezusie zapomnialam. A ze badanie na nfz to zdjecia nie dostalam.Pobrali krew wyniki przyjda na maila .
ja NFZ poprzednio miałam i dostałam kilka zdjęć i opis, w sumie było chyba z 6 kartek.
Super że wszystko dobrze 🙂
Moim hobby w ostatnim czasie staje się jedzenie... też tak macie? Zaczęłam od bułeczki z serkiem, po czym obowiązkowo drożdżówka, za chwilę owoce że śmietana i cukrem. Nie minęło 2 godziny biorę się za podsmażane ziemniaczki z kawałkiem smażonej kiełbasy i pomidorem a jest lekko po 12 w południe...
u mnie picie😀 wody z sokiem, soków warzywnych, owocowych, napojów gazowanych🤣🤣🤣 od wczoraj od wieczora mam takie mdłości że jedzenie mnie nie kreci
 
u mnie całkowity odrzut od jedzenia 😬 dziś jedynie zjadłam bułkę z serem i szynką ale musiałam bo antybiotyk na pusty żołądek nie bardzo .
U mnie już 3kg mniej 🙃
oj przykro mi, ja mam straszna frajdę z jedzenia. Wszystko mi smakuje bo mąż robi zakupy wg mojej listy. Od początku ciazy nie mam miłości, tylko mniej mięsa jem.
 
A mi się płakać chce bo nie wiem co mam jeść. Lodówka mi śmierdzi. Kanapki z wędlina nie przejdą na bank. 😭😭😭 Nie wiem może kopytka bym zrobiła, ale to muszę wysłać męża po ziemniaki 😁😁 kurna hormony mi buzują dziś gorzej niż zwykle chyba bo buczałam dzisiaj że martwię się żeby wszystko było jutro dobrze na wizycie. Później dzwoniłam do mamy to też buczałam. Niech już będzie jutro bo zwariuje 🙄🙄
 
A mi się płakać chce bo nie wiem co mam jeść. Lodówka mi śmierdzi. Kanapki z wędlina nie przejdą na bank. 😭😭😭 Nie wiem może kopytka bym zrobiła, ale to muszę wysłać męża po ziemniaki 😁😁 kurna hormony mi buzują dziś gorzej niż zwykle chyba bo buczałam dzisiaj że martwię się żeby wszystko było jutro dobrze na wizycie. Później dzwoniłam do mamy to też buczałam. Niech już będzie jutro bo zwariuje 🙄🙄
ja zrobiłam zupę pomidorowa na udkach i my z małą zjemy z ryżem a mąż do tego ma udka. Na dwa dni spokój 🤣
 
oj przykro mi, ja mam straszna frajdę z jedzenia. Wszystko mi smakuje bo mąż robi zakupy wg mojej listy. Od początku ciazy nie mam miłości, tylko mniej mięsa jem.
u mnie odkąd zaczęło się od zapalenia zatok to wymiotowałam ciągle . Od wczoraj antybiotyk i dziś lepiej i czuję się taka szczęśliwa 😁 jedząc tą bułkę już czułam się bardzo szczęśliwa 🙃 teraz tylko pije mulermilch kakaowy narazie się przyjmuje 😁
No i wczoraj sobie kupiłam anaketon czy jakoś tak takie krople na mdłości i też po tym lepiej jakby no ale z jedzeniem jest narazie słabo
 
u mnie odkąd zaczęło się od zapalenia zatok to wymiotowałam ciągle . Od wczoraj antybiotyk i dziś lepiej i czuję się taka szczęśliwa 😁 jedząc tą bułkę już czułam się bardzo szczęśliwa 🙃 teraz tylko pije mulermilch kakaowy narazie się przyjmuje 😁
No i wczoraj sobie kupiłam anaketon czy jakoś tak takie krople na mdłości i też po tym lepiej jakby no ale z jedzeniem jest narazie słabo
Dobrze czytać, ze czujesz się lepiej ☺️☺️
 
reklama
Do góry