reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Mi pobierają krew w dniu USG. A do prowadzącego mam się zgłosić 7-14 dni po prenatalnych :)
ja wczoraj jak dostałam od mojego gina skierowanie to dzownilam umówić się na prentalne i mam na 24 maja. Nic mi nie mówiło także mam nadzieję że po USG zaraz krew pobierają tak jak to zawsze było. A do mojego lekarza prowadzącego mam wizytę 13 czerwca. Więc nie wiem po co dzień po prentalnych do swojego🤔
mi na pappe dziś pobrali krew a prenatalne mam 24 maja, żeby wyniki już były u lekarza
szczerze też bym tak wolała. Ale ja na prentaalne jadę aż 80 km więc może i lepiej że wszystko w jednym dniu. W poprzednich ciążach prenatalne miałam bliżej bo max. 30 km od domu ale też najpierw USG a zaraz po nim krew i dzwonili z wynikami za 2 tyg. I powiedzieli że odbiorę sobie na drugich prentalnych wynik. Nie wiedziałam że jestem taka opcja że najpierw krew a potem USG, lepiej tak. Ale co ja mogę.
 
Czy któraś z dziewczyn będzie miała robione prenatalne z krwi NIFTY ? 😘 Właśnie dużo czytałam na temat Sanco, ale lekarz polecił NIFTY, dajcie znać 😊
Ja muszę właśnie zrobić ale ciagle myśle które :) w poprzedniej robiłam nifty, teraz myślałam nad Veragene ale być może zrobię znów nifty po prostu
 
@Poplątana9 tez mam prenatalne 24 maja i mój lekarz prowadzący kazał iść na Pappe tydzień wcześniej, ale sama nie wiem czy iść czy zrobić w dniu prenatalnych 😭
@kasiaa91 kochana, mądra koleżanko, co Ty uważasz o tym? 🙏
ja bym poszła wcześniej bo wtedy parametry są wpisane od razu do programu i masz pełne wyniki już w dniu usg. To badania przesiewowe. Liczy się w nich czas, chociażby na podjęcie decyzji. Dla mnie nie ma wątpliwości że warto zrobić wszystko tak by wyniki były jak najszybciej.

Tym bardziej w naszym chorym kraju.
 
ja wczoraj jak dostałam od mojego gina skierowanie to dzownilam umówić się na prentalne i mam na 24 maja. Nic mi nie mówiło także mam nadzieję że po USG zaraz krew pobierają tak jak to zawsze było. A do mojego lekarza prowadzącego mam wizytę 13 czerwca. Więc nie wiem po co dzień po prentalnych do swojego🤔
szczerze też bym tak wolała. Ale ja na prentaalne jadę aż 80 km więc może i lepiej że wszystko w jednym dniu. W poprzednich ciążach prenatalne miałam bliżej bo max. 30 km od domu ale też najpierw USG a zaraz po nim krew i dzwonili z wynikami za 2 tyg. I powiedzieli że odbiorę sobie na drugich prentalnych wynik. Nie wiedziałam że jestem taka opcja że najpierw krew a potem USG, lepiej tak. Ale co ja mogę.
powiem szczerze że u mnie też pierwszy raz tak jest że tydzień przed prenatalnymi krew . We wszystkich 3 miałam w tym samym dniu pobierana
 
ja wczoraj jak dostałam od mojego gina skierowanie to dzownilam umówić się na prentalne i mam na 24 maja. Nic mi nie mówiło także mam nadzieję że po USG zaraz krew pobierają tak jak to zawsze było. A do mojego lekarza prowadzącego mam wizytę 13 czerwca. Więc nie wiem po co dzień po prentalnych do swojego🤔
szczerze też bym tak wolała. Ale ja na prentaalne jadę aż 80 km więc może i lepiej że wszystko w jednym dniu. W poprzednich ciążach prenatalne miałam bliżej bo max. 30 km od domu ale też najpierw USG a zaraz po nim krew i dzwonili z wynikami za 2 tyg. I powiedzieli że odbiorę sobie na drugich prentalnych wynik. Nie wiedziałam że jestem taka opcja że najpierw krew a potem USG, lepiej tak. Ale co ja mogę.
No dokładnie, bo to dzień po jeszcze nie będzie wyników krwi 🧐
 
reklama
ja bym poszła wcześniej bo wtedy parametry są wpisane od razu do programu i masz pełne wyniki już w dniu usg. To badania przesiewowe. Liczy się w nich czas, chociażby na podjęcie decyzji. Dla mnie nie ma wątpliwości że warto zrobić wszystko tak by wyniki były jak najszybciej.

Tym bardziej w naszym chorym kraju.
Ok, dziękuję za poradę ❤️ właśnie rozmawiałam z koleżanką co pracuje w laboratorium i powiedziała, że jak jutro przyjdę to wyniki będą w piątek, maksymalnie w sobotę. Więc tak zrobię.
A wizytę u lekarza dalej nie wiem po co mam mieć dzień po prenatalnych 🙈
 
Do góry