reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

A ja dziś od rana mam parszywy humoru😫 Wstałam i zero objaw jakichkolwiek, więc już strach czy wszystko jest ok, bo moja poprzednia ciąża zatrzymała się na tym etapie co jestem teraz. Różnica jest taka że w tamtej miałam krwotoki i plamienia a tym razem chociaż tego nie ma i pocieszam się tym że będzie dobrze. Dziś to nawet dwa razy na męża nakrzyczałam w sumie za nic, ma jeszcze cierpliwość do mnie😔 Teraz chwilę odpoczywam a potem biorę się za sadzenie kwiatów na balkonie to może się wyluzuje. Normalnie nie wiem jak wytrzymam do wizyty jak to jeszcze 10dni.
u mnie też częściowy zanik objawów. Mam o wiele więcej siły i zero mdłości. Niby powinnam się cieszyć, że dobrze się czuję, ale w pierwszej ciąży objawy ustąpiły, a ciąża przestała się rozwijać 🙁 pamiętam jak wtedy biegłam na zaawansowaną jogę, bo tak dobrze się czułam…
teraz niestety jestem na tym samym etapie. co prawda bardzo bolą mnie piersi, ale ubzdurałam sobie, że to pewnie przez luteinę 😆
chciałam wyłączyć głowę do czasu wizyty w środę 😂
 
reklama
Hej dziewczyny dzis 6+1 i chyba pierwsze objawy ciąży po za bólami podbrzusza i jajników. Dzień zaczęłam normalnie od momentu dwóch kresek zachowaniem leniwej królowej i poszłam do sklepu do tej chwili nie wiem jak mogłam zrobić makijaż, a nie uczesać się 😁 i jak można kupić i zjeść śledzie w sosie śmietanowym z dodatkiem Monte (jakie to było pyszne)😁
 
Zgłaszamy się po wizycie razem z fasolą!
Wszystko pięknie, ciąża o 2 dni młodsza niż z OM.
Teraz czekam na prenatalne 24.05 🤞🏻❤️
Zwolnienie przedłużone na kolejny miesiąc, mdłości nadal nie dają mi spokoju 🙄
 

Załączniki

  • IMG_9266.jpg
    IMG_9266.jpg
    147,7 KB · Wyświetleń: 70
Hej dziewczyny, jestem kompletnie zielona, pierwsza ciąża, szósty tydzień, na razie już po USG pierwszym, długość zarodka 2.8 mm :3 termin z apki 24 ty grudnia. Z objawów jedynie ogrooooomna senność, nie do powstrzymania. Nastrój dwubiegunowy, duża radość jednego dnia, wielkie zwątpienie czy tego chcę drugiego. W czwartek pierwsza wizyta z lekarzem prowadzącym - dr Krzysztof Maj, z Luxmedu, czy któraś z Was miała przyjemność? Pozdrawiam serdecznie i trzymam za każdą z Was kciuki :)
Hej kochana, znam świetnie tę dwubiegunowość. Ciągle teraz kojarzą mi się słowa Grimes (tej od dziecka Elona Muska), że w ciąży poświęcasz swoje ciało i swoją wolność, żeby dać nowe życie. To nie jest łatwe ani fizycznie, ani psychicznie, szczególnie kiedy hormony wariują tak, że sama siebie czasem nie poznajesz. Wątpliwości są normalne. Ale jednocześnie ciąża i macierzyństwo to najbardziej naturalna rzecz na świecie, miliardy kobiet dawały i dają sobie z tym świetnie radę i my też sobie poradzimy 💪🏻 Ja sama zawsze byłam mocno skupiona na sobie i swoim rozwoju, mam wrażenie, że ledwo zaczęłam ogarniać własne życie, a tu nagle muszę przystopować i poddać się "sile wyższej". Wszystko jest nowe i niepewne i stresuje mnie to. A mimo to wszystko szczerze się cieszę, dbam o nas jak mogę i nie mogę się doczekać spotkania z tym małym cudem, pokazania mu świata i otoczenia miłością 🥰 To kompletna huśtawka 😅
 
reklama
Do góry