reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Ja też melduje się po wizycie, tym razem spokojna 😍 Wszystko w jak najlepszym porządku, umówiłam się na genetyczne w to samo miejsce. Zastanowię się nad zmianą lekarza prowadzącego, bo nie podoba mi się to jak olewczo podchodzi do tych wizyt, do USG... Dzisiejsza była prywatna, a u siebie chodzę na NFZ, niebo a ziemia! Szkoda, że ten lekarz z dzisiaj przyjmuje 100 km ode mnie, bo chętnie bym się do niego przeniosła. Dam mojemu ostatnią szansę i zobaczymy
 

Załączniki

  • 953807d5-5cd6-48a0-a23d-9850e8b8e34f.jpg
    953807d5-5cd6-48a0-a23d-9850e8b8e34f.jpg
    50,9 KB · Wyświetleń: 81
Prawda? Aż nierealne... Cud, po prostu :)
ja czasami mam takie rozkminy, ze potrafię się zastanawiać, ze jak to wogole możliwe ze z czegoś takiego powstaje dziecko.. ze jak to możliwe, ze TO wie ze tu ma rosnąć nóżka a tam głowa, ze wogole kobieta nosi w sobie zycie… chyba nie ma nic piękniejszego 🥺
 
ja czasami mam takie rozkminy, ze potrafię się zastanawiać, ze jak to wogole możliwe ze z czegoś takiego powstaje dziecko.. ze jak to możliwe, ze TO wie ze tu ma rosnąć nóżka a tam głowa, ze wogole kobieta nosi w sobie zycie… chyba nie ma nic piękniejszego 🥺
Haha mam identyczne rozkminy, tylko zaczęły się przy ogrodnictwie i obserwowaniu tych wszystkich kiełkujących ziarenek 🌱 A dziecko to już w ogóle level ultimate, nie dość, że rączki i nóżki to jeszcze własna niezależna osobowość ❤️. Natura jest fascynująca, a doświadczanie tego na sobie naprawdę daje do myślenia.
 
Haha mam identyczne rozkminy, tylko zaczęły się przy ogrodnictwie i obserwowaniu tych wszystkich kiełkujących ziarenek 🌱 A dziecko to już w ogóle level ultimate, nie dość, że rączki i nóżki to jeszcze własna niezależna osobowość ❤️. Natura jest fascynująca, a doświadczanie tego na sobie naprawdę daje do myślenia.
strasznie się cieszę, ze tyle nas tutaj jest i każda z nas doświadczy tego, bez względu czy pierwszy czy kolejny raz. ❤️
 
Co sądzicie dziewczyny - moja przełożona nie pracuje ze mną na codzień, przyjeżdża raz w miesiącu, czasami raz na dwa do oddziału gdzie pracuje. Czy jeśli będzie dopiero pod koniec maja u mnie, to bardzo głupio będzie powiedzieć jej o ciąży przez telefon?
 
Co sądzicie dziewczyny - moja przełożona nie pracuje ze mną na codzień, przyjeżdża raz w miesiącu, czasami raz na dwa do oddziału gdzie pracuje. Czy jeśli będzie dopiero pod koniec maja u mnie, to bardzo głupio będzie powiedzieć jej o ciąży przez telefon?
ja bym osobiście poczekała, aż przyjedzie. No chyba, zd macie jakieś super kontakty ze sobą, ale przez telefon jakoś no nie..
 
reklama
Co sądzicie dziewczyny - moja przełożona nie pracuje ze mną na codzień, przyjeżdża raz w miesiącu, czasami raz na dwa do oddziału gdzie pracuje. Czy jeśli będzie dopiero pod koniec maja u mnie, to bardzo głupio będzie powiedzieć jej o ciąży przez telefon?
A kiedy planujesz iść na zwolnienie? Jeśli to Cię powstrzymuje to nie czekałabym :) sama powiadomię szefa telefonicznie, bo mieszkań w Gdańsku, a firma jest w Krakowie :D
 
Do góry