reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Cześć dziewczyny, długo się nie odzywałam, ale po ostatniej wizycie u ginekologa byłam trochę podłamana i zestresowana (nie wiem czy któraś pamięta, lekarz wyliczył, że moja fasolka ma 9mm, a to za mało na tc w którym jestem). Później wyjechaliśmy na weekend w góry ze znajomymi (na którym było super!), spędziliśmy go baaardzo aktywnie, aż sama byłam w szoku, że dałam radę 😂 Żeby uspokoić samą siebie zapisałam się na USG na dzisiaj do innego lekarza, poproszę o dokładność, bo potrzebne mi to też będzie do umówienia się na USG genetyczne. Jeśli chodzi o samopoczucie to jest znacznie lepsze, jestem śpiąca 24/7, ale mdłości praktycznie już nie dokuczają, piersi trochę mniej bolesne, albo się już przyzwyczaiłam 😂 Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze, bo ominęłam kilkadziesiąt stron naszego wątku 😅
 
Dziewczyny, już po wizycie 😊 fasolek rośnie 😍 zmieniłam babe gin bo inaczej nie można ją nazwać na kogoś innego, i będzie to chyba strzał w 10 😊 powiedziałam, że miałam infekcje, sprawdził pH i przepisał tabletki 😊 serduszka jeszcze nie było widać, bo mam cykle po 33dni i jakoś się to wszystko rozjezdza, w którym tyg jestem.,bo co apka to inna data 😂🤣Mówił, że ok. 5+5 😊
 
Dziewczyny, już po wizycie 😊 fasolek rośnie 😍 zmieniłam babe gin bo inaczej nie można ją nazwać na kogoś innego, i będzie to chyba strzał w 10 😊 powiedziałam, że miałam infekcje, sprawdził pH i przepisał tabletki 😊 serduszka jeszcze nie było widać, bo mam cykle po 33dni i jakoś się to wszystko rozjezdza, w którym tyg jestem.,bo co apka to inna data 😂🤣Mówił, że ok. 5+5 😊
Przepraszam, coś mi się tu wstawiło pod postem niechcący.. jakiś dziwny emot, nie planowałam. Cieszę się, że czujesz się w końcu "zaopiekowana" 😊 5+5 czyli już na dniach będzie widać serducho 😁 a wtedy się popłaczesz ze szczęścia, cudownie 😁
 
Dziewczyny dzis u mnie zwrot w samopoczuciu o 180 stopni, czuje, ze moglabym gory przenosic 🥰 Objawy ciazowe jak byly, tak sa, ale w koncu mam energie. Moze pomaga pogoda, bo jest akurat taka, przy jakiej najlepiej sie czuje - pochmurno, ale cieplo. Widze, ze kilka z Was tez sie dzis lepiej czuje - super! Mam nadzieje, ze niedlugo wszystkie nabierzemy wiatru w zagle :)
Milego poniedzialku i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! 🤞💕
 
reklama
Ale fajnie się Was czyta że czujecie się dziś lepiej ❤️
U mnie rano była tragedia ledwo wstałam, ale nie że mdłości tylko brak siły i takie sapanie jakbym 10km przebiegła 🤣 ale już lepiej 😀 właśnie robię leczo i energii do zjedzenia tego dostałam 🤣🤣🤣
No i dziś mnie skurcz w łydce męczy więc trzeba będzie zwiększyć dawkę magnezu .
 
Do góry