reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

LisiaMama - My sobie czasami w prezencie idziemy na masaz tajski. Może lubicie? To go zabierz :) albo weekend w spa. Teraz dużo fajnych ofert jest. Albo perfumy, ja lubię swojemu prawie mężowi je kupować, może Twój mąż tez lubi się psikac:)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom

Perfumy! Genialne! Dzięki za podpowiedz!!! [emoji16][emoji177]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
no te pierwsze 2 godziny to tez mysle ze nie zasne ani moze z glodu nie umre. za rada bonusowej wzielabym kanapki z domu ale... wiadomo przypierwszym porodzie...to tak trudno wyczuc ile bedzie to trwalo a chcialabym zjesc cos smacznego a nie zdechla kanapke majaca 15 godzin!:) ale spoko pomyslalam ze... meza po cos wysle do moich rodzicow jesli bede umierala z glodu a jak nie to z samego rana mama mi sniadanie przywiezie (ona wstaje o 5 rano wiec na 6-7 moze mi bez problemu dostarczyc walowke). Tak jak mowilam...szpitalne to nie wchodzi w gre...pamietam jak mialam operacje zoladka i przez 8 dni zyla tylko na kroplowkach i 9 dnia dali mi taki szpitalny krupnik co wygladal i smakowal jak pomyje i wierzcie mi nie ruszylabym ale wmowili mi ze musze pierwszy posilek ich zjesc bo jak cos bedzie nie tak to beda mieli pewnosc po czym... jakby nie to to bym nie ruszyla mimo tesknoty za jedzeniem!:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Ja bym proponowala zabrac z soba batoniki zbozowe corny :) zawsze to jakis zastrzyk energii... ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bym proponowala zabrac z soba batoniki zbozowe corny :) zawsze to jakis zastrzyk energii... ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja myslalam jeszcze o jakichś 7daysach, bo tez można je za wczasu wrzucić do torby i maja super długi termin ważności [emoji6] wiadomo zdrowe to to nie jest, ale kaloryczność swoją ma, a nawet jak jednorazowo zjemy cos mniej zdrowego to tez nic sie raczej nie stanie [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja myslalam jeszcze o jakichś 7daysach, bo tez można je za wczasu wrzucić do torby i maja super długi termin ważności [emoji6] wiadomo zdrowe to to nie jest, ale kaloryczność swoją ma, a nawet jak jednorazowo zjemy cos mniej zdrowego to tez nic sie raczej nie stanie [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie! Bardzo dobry pomysl :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja rozważam jeszcze opcje wystawienia wózka na klatkę schodowa, mamy naprawde przestronne, a widziałam ze troche ludzi tak trzyma.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
no jak snieg bede miec na kolach to tam bedzie stac, ale na clay dzien go tam nie zostawie, bo ludzie lubia otwierac drzwi wejsciowe i kazdy moze wejsc i ukrasc...na dole trzymaja wozki, rowerki i ja ich podziwiam...ja mam kolo drzwi mieszkania miejsce i tam moge go miec
 
Jakby to byla wiosna to bym wozek w garazu trzymala bo mamy pod blokiem ;) latwiej by mi bylo wtedy nawet na spacer isc bo tylko dzicko do nosidelka przerzucic ja do gondoli a pozniej w nosidelku wrocic do domu .... ale mi szkoda zima bo zawilgotnieje i moze wozek szlak trafic ...

thgfflw1k3inkyc3.png
a wez szkoda wozka do garazu...zaraz wilgoc najdzie
 
no jak snieg bede miec na kolach to tam bedzie stac, ale na clay dzien go tam nie zostawie, bo ludzie lubia otwierac drzwi wejsciowe i kazdy moze wejsc i ukrasc...na dole trzymaja wozki, rowerki i ja ich podziwiam...ja mam kolo drzwi mieszkania miejsce i tam moge go miec

U nas o tyle dobrze, ze osiedle jest ogrodzone z ochrona i monitoringiem i jest bezpiecznie i nie kradną. Dzieciaki nawet przed blokami zostawiają rowerki bez żadnego przypinania na noc [emoji846] na razie wózek stoi w pokoiku młodego i tez nie zagraca mocno na szczęście [emoji846] ale i tak wszystko wyjdzie w praniu [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas o tyle dobrze, ze osiedle jest ogrodzone z ochrona i monitoringiem i jest bezpiecznie i nie kradną. Dzieciaki nawet przed blokami zostawiają rowerki bez żadnego przypinania na noc [emoji846] na razie wózek stoi w pokoiku młodego i tez nie zagraca mocno na szczęście [emoji846] ale i tak wszystko wyjdzie w praniu [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
u nas niby domofony, nikogo obcego nie wpuszczamy, ale jak lato jest to ludziom za cieplo i glowne drzwi ciagle otwarte...a ja mam za drogi wozek by ryzykowac...zaplakalabym sie gdyby mi go ukradli
 
u nas niby domofony, nikogo obcego nie wpuszczamy, ale jak lato jest to ludziom za cieplo i glowne drzwi ciagle otwarte...a ja mam za drogi wozek by ryzykowac...zaplakalabym sie gdyby mi go ukradli

No pewnie ze tak, zwłaszcza, ze wózek to najdroższa rzecz z całej wyprawki [emoji846] ja sie pocieszam, ze gondola to tylko na kilka miesięcy, a potem juz duzo mniejsza spacerówka i bedzie łatwiej gdzieś upchnąć [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No pewnie ze tak, zwłaszcza, ze wózek to najdroższa rzecz z całej wyprawki [emoji846] ja sie pocieszam, ze gondola to tylko na kilka miesięcy, a potem juz duzo mniejsza spacerówka i bedzie łatwiej gdzieś upchnąć [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ja licze, ze do konca czerwca maky pojezdzi w gondoli, bo jest ogroooooomna a jak zacznie siadac to w lipcu spacerowke zaloze na stelaz :)
 
Do góry