reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych pociech ;)

reklama
Ale słodkie i duuuże już dziewczynki panienki sliczne

a to moje 2 tygodniowe
mil.jpg
 
iws śliczności!! Moje też już jeżdżą w spacerówkach (wiesz może jak reguluje się te paski na ramionka??? bo ja chyba jakaś mało inteligentna jestem :(() Jeśli można wiedzieć to gdzie kupilas te czapeczki bo są super!

Akosua dziewczynki są bardzo podobne, ale chyba powiedziałabym że dwujajowe. Chociaż moje są na bank jednojaowe a wg mnie są zupełnie inne.

Gastone no fryzurki to mają zabójcze!! Rewelacja! A jaka bryka!

Olis23 jakie małe okruszki, już nie pamiętam jak to było jak moje były takie małe. Rób dużo zdjęć, bo to się potem zapomina....

rainmanka pochwalisz się swoimi za kilka tygodni, czekaj cierpliwie :))
 
yenefer-niunie śliczne-widac ze chochliki maja w oczach:)
iws-dziewczynki boskie,jakie oczy maja wielgasne!!
Akosua-Twoje dziewczynki cudne,uwielbiam taki egzotyczny typ urody.
gastone-przekochane córeczki masz,a te czuprynki czarne są zabójcze.czym je karmisz,że takie bujne maja fryzury?:)i jak sie wózek sprawdza?ja na razie nie moge dojsc do tego jak wyglądaja adaptery do fotelików samochodowych w baby jogger:(...

U mnie w rodzinie wszystkie dzieciaki maja takie czuprynki.Jednak czesto bywa,jak w przyapdku mojego Maxa ze te czarne czupryny zamienija sie blond.Dziewzynkom juz jasnieja...
Adaptery powiadasz..hm..prosze
Baby Jogger Maxi Cosi Car Seat Adaptors - Lullaboo Baby
Ale fotelik mozna montowc tylko w pojedynczych wozkach.
 
U mnie w rodzinie wszystkie dzieciaki maja takie czuprynki.Jednak czesto bywa,jak w przyapdku mojego Maxa ze te czarne czupryny zamienija sie blond.Dziewzynkom juz jasnieja...
Adaptery powiadasz..hm..prosze
Baby Jogger Maxi Cosi Car Seat Adaptors - Lullaboo Baby
Ale fotelik mozna montowc tylko w pojedynczych wozkach.
dzięki gastone:)i tu sie własnie zgubiłam.bo ja potrzebuje do city select-podwójny.producent nie odpisuje,a na jego stronie ,przy akcesoriach do selecta jest fotka samego fotelika i nijak nie widac jak wyglada ten adapter do podwójnego.:(ale dzieki i tak:)

olis,cudneTwoje dziewczynki są,i takie malusie.wyglądają na grzeczne... :)

milenka-ale chłopcy czadowi!jednojajowi,prawda?bo sie juz gubie...jak jestem pewna na 100%, ze blizniaki jednojajowe to sie okazuje ze dwu i odwrotnie:)
 
Ostatnia edycja:
iws śliczności!! Moje też już jeżdżą w spacerówkach (wiesz może jak reguluje się te paski na ramionka??? bo ja chyba jakaś mało inteligentna jestem :(() Jeśli można wiedzieć to gdzie kupilas te czapeczki bo są super!

Też bym chciała wiedzieć :) Ale sobie poradzilam w ten sposób, że ściągam je z tyłu - nie wiem czy to ma tak wisieć jak sie wyciągnie... dla mnie wyższa szkoła jazdy te pasy albo jestem mało kumata... mam taki paseczek gumowy na rzep ( z zabawki dziewczyn) i ściągam te dwa pasy z tyłu. Trzeba sobie radzić. :)

A czapeczki kupiliśmy w H&M po 14,90 jeśli dobrze pamiętam.
 
reklama
Do góry