reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki i filmiki

Szczuple czy pulchne ..a jakie to ma znaczenie :sorry:
Cieszmy sie dziewczyny , ze mamy zdrowe i usmiechniete dzieci...
Po za tym wszystkie sa piekne bez wyjatku!!!:-D:-D:-D
 
reklama
Śliczności same tu widze i tyle :) :) :) a Wy sie nie zalcie, że Wam ciężko bo ja mam do noszenia już prawie 11kg :-p ehhh... ale nie mam i ja co narzekać ważne, ze zdrowo mi rośnie mój wielkoludek :-)
mogę ci tylko współczuć, bo wiem coś na ten temat, mimo wszystko mam troszkę mniej do noszenia, ale za chwilę będzie pewno 11kg.
 
maranantha nie wiedziałam że Ty też masz takiego koloska do dźwigania. Mnie od kilku tygodni rodzina schizuje że to otyłość i takie tam, zastanawiam sie czy chodzi im o to by ją głodzić. To jest naturalne 11 kilo, natura tak chciała, nikt mi nie może zarzucić że przekarmiam Zosię. Naprawdę czasem się martwię że robie cos nie tak, że karmienie na żądanie nie jest ok , ale potem patrzę jaka Zosia jest szczęśliwa i mi przechodzi. Zdrowy, pokaźny, pulchniutki niemowlak.
 
tak naprawdę różnie nasze dzieciaczki ważyły jak się urodziły te co miało 4kg nie będzie ważyło 7kg teraz przecież mój miał 2540 no to waży 7kg i to jest prawidłowe
 
kasha - piękna dziewczynka :))) faktycznie nóżki ma szczuplutkie. Moja mimo, że waży ok 7,5 to nogi ma grubaśne :))
anius - gratuluję pionu :) ślicznie się uśmiecha!
antar - zosia jest piękna, taka jaka jest. Nie ważne, czy waży 15 kg czy 6! w tym wieku nie możesz odmówić dziecku cyca! Na zdrowie! :)
 
antar moja Ala jak sie nie naje to tez jest nieszczęśliwa więc nie będę jej głodzić bo by sie to nawet nie udało... pewnie darła by sie w nieboglosy... a, ja bym tego nie znosła... kazde Maleństwo jest indywidualne i ma rózne potrzeby i niech tak pozostanie :)
 
Igusi trochę mojej:
1.kąpiele tylko wanienka za mała się robi, 2.myślę co by tu zbroić, 3. z mamą słucham muzyczki, 4.w moim lóżeczku (trzeba obniżyć),5.bawię się nie przeszkadzać 6.7.chorowitek, z tatą
 

Załączniki

  • DSC01404 (Large).jpg
    DSC01404 (Large).jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 53
  • DSC01412 (Large).jpg
    DSC01412 (Large).jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 55
  • DSC01426 (Large).jpg
    DSC01426 (Large).jpg
    25 KB · Wyświetleń: 57
  • DSC01428 (Large).jpg
    DSC01428 (Large).jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 56
  • DSC01432 (Large).jpg
    DSC01432 (Large).jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 53
  • DSC01435 (Large).jpg
    DSC01435 (Large).jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 48
  • DSC01438 (Large).jpg
    DSC01438 (Large).jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Do góry