reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
Miałam kiedyś chorą sytuację jak na przystanku początkowym wsiadłam do tramwaju tylko ja i emerytka. I usiadłam na pierwszym lepszym miejscu i to był błąd, bo to miejsce ta pani sobie upatrzyła 😂 darła papę jak nienormalna i nie szło jej przetłumaczyć, ze cały tramwaj wolny jest 🤷🏼‍♀️
Jprdl to już jest chore xD ja bym jej powiedziała żeby się bujała, jak cały tramwaj pusty xD to tramwaj, a nie wykupione miejsce w kinie XD
 
reklama
Nawiązując do sytuacji w komunikacji miejskiej - mój ojciec był kiedyś kierowcą podmiejskiego autobusu. Tam, w jego królestwie, wszystko działało jak w zegarku! :-D Weszła jakaś uprzywilejowana osoba, ktoś nie chciał ustąpić: zdarzało się, że był podnoszony z miejsca za ubranie :-D
 
Do góry