reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

@MamaR, ginka mi powiedziała żebym broń Boże nie testowała wcześniej niż 12, a najlepiej 14 dzień po zastrzyku, bo potrafi zafałszować i nieźle namieszać. Ale to najwyżej będziemy miały więcej czasu na hodowlę syfów, wypatrywanie bocianów lub innego ptactwa udającego owe zacne polskie symbole lata oraz innych oznak typu "nigdy tak nie miałam, to musi być to" 😁😁😁!!!
Wiecie co jest najzabawniejsze? Że ja zawsze tak miałam XD Zawsze bolały mnie cycki po owulce, zawsze. Wiec idea: nigdy tak nie miałam może sporo namieszać w głowie :D
 
reklama
Wiecie co jest najzabawniejsze? Że ja zawsze tak miałam XD Zawsze bolały mnie cycki po owulce, zawsze. Wiec idea: nigdy tak nie miałam może sporo namieszać w głowie :D
Oj może. A ile dziwnych objawów zawsze, no ZAWSZE jest :) A tak właściwie, to zazwyczaj one są, tylko jak się nie myśli o nich, to się nie zwraca uwagi. A człowiek tak się nakręca 🙈🤪
 
A ja generalnie nie rozumiem. No nie rozumiem dlaczego w swojej chacie mam mega lenia jeśli chodzi o sprzątanie.. i wkurzam się ja to jak nie wiem, ale mimo to nie umiemy utrzymać długo porządku. Posprzatam kuchnie, ledwo się obejrzę a już syf. Ale jak jestem w domu rodziców, nie mały metraż plus ogród którymi muszę się zająć to luz- nie mam z tym problemu, czyściutko jak w muzeum🙈 No nie ogarniam. I ogólnie zauważyłam, ze w domu z okresem i psem, gdzie taras cały czas otwarty jest czyściej. Już w bloku bez psa. Tam jest cały czas kurz. I to już pare razy od ludzi słyszałam, ze w bloku brudzi sie szybciej. Co o tym myślicie ?
 
A ja generalnie nie rozumiem. No nie rozumiem dlaczego w swojej chacie mam mega lenia jeśli chodzi o sprzątanie.. i wkurzam się ja to jak nie wiem, ale mimo to nie umiemy utrzymać długo porządku. Posprzatam kuchnie, ledwo się obejrzę a już syf. Ale jak jestem w domu rodziców, nie mały metraż plus ogród którymi muszę się zająć to luz- nie mam z tym problemu, czyściutko jak w muzeum🙈 No nie ogarniam. I ogólnie zauważyłam, ze w domu z okresem i psem, gdzie taras cały czas otwarty jest czyściej. Już w bloku bez psa. Tam jest cały czas kurz. I to już pare razy od ludzi słyszałam, ze w bloku brudzi sie szybciej. Co o tym myślicie ?
Potwierdzam ze w bloku kurzy sie bardziej, ale czemu to nie wiem😅
 
Nie tylko mama ma lenia
58F7B07B-AFEC-4D2E-99FF-F161E72FC7A6.jpeg
 
reklama
Do góry