reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

Heloł Lejdis ja dziś wstałam o 6 bo 🐶🐕 miał kryzys gastryczny po czym pomyłam okna ogarnęłam chatę i jadę do teściowej pomóc z zakupami i ogólnie mam stresaaaa.... Mijają dwa tygodnie od śmierci teścia i zapowiada się ciężkie popołudnie. Miłego dla Was 😘🥰
Ps. Ja hybrydy robię sobie sama od dobrych kilku lat, pewnie jakieś 8 i mam chillout i mnóstwo kasy w portfelu z tego tytułu 😅🤪
Zdrówka dla piesela!

Boże miałam posprzątać mieszkanie i nie posprzątałam :((((( jestem daremnym człowiekiem i chujowa pania domu. Shame on me!
Embarrassed Shame GIF
 
reklama
Heloł Lejdis ja dziś wstałam o 6 bo 🐶🐕 miał kryzys gastryczny po czym pomyłam okna ogarnęłam chatę i jadę do teściowej pomóc z zakupami i ogólnie mam stresaaaa.... Mijają dwa tygodnie od śmierci teścia i zapowiada się ciężkie popołudnie. Miłego dla Was 😘🥰
Ps. Ja hybrydy robię sobie sama od dobrych kilku lat, pewnie jakieś 8 i mam chillout i mnóstwo kasy w portfelu z tego tytułu 😅🤪
Moje zdolności manualne sa tal okrojone, ze gdybym sama robila to bym miala palce do polowy pomazane
 
Moje zdolności manualne sa tal okrojone, ze gdybym sama robila to bym miala palce do polowy pomazane
Bez przesady. Praktyka czyni mistrza. Ja mam skrzyżowaną lateralizację i w malowaniu długo dochodziłam do wprawy jak i w innych rzeczach też ale dałam radę 😉 Z autem też początkowo mówiłaś, że średnio a teraz śmigasz! Ważne jest próbować i stawiać sobie cele.
Ja np. obecnie potrafię przez pół godziny kręcić hula hop bez spiny a kiedyś nawet zarzucić nie umiałam 😅
 
Zdrówka dla piesela!

Boże miałam posprzątać mieszkanie i nie posprzątałam :((((( jestem daremnym człowiekiem i chujowa pania domu. Shame on me!
Embarrassed Shame GIF
Ja już od czwartku planuję sprzątanie...... Jak widać, coś poszło nie tak, bo się byczę z herbatą i truskawkami, a zaraz z mamą lecimy na zakupy 😁 Walić sprzątanie!!!🥳🥳🥳
 
Heloł Lejdis ja dziś wstałam o 6 bo 🐶🐕 miał kryzys gastryczny po czym pomyłam okna ogarnęłam chatę i jadę do teściowej pomóc z zakupami i ogólnie mam stresaaaa.... Mijają dwa tygodnie od śmierci teścia i zapowiada się ciężkie popołudnie. Miłego dla Was 😘🥰
Ps. Ja hybrydy robię sobie sama od dobrych kilku lat, pewnie jakieś 8 i mam chillout i mnóstwo kasy w portfelu z tego tytułu 😅🤪
Ja kiedyś robilam sama i calkiem spoko mi szło ale niestety mam trudna plytke i dosc szybko mi odpadaly wiec sie wkurzalam i w koncu poszłam do kosmetyczki 😁
 
reklama
Do góry