reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
Mówiąc o nienaruszonej cipusi masz na myśli brak blizn po pęknięciu/ nacinaniu czy coś jeszcze? W tym temacie jestem totalnie niedoedukowana, bo wydawało mi się że poród przy cc nie rozciąga cipki, a jednocześnie słyszałam opinie że tak samo rozciąga, a ponieważ nie wydzielały się hormony podczas porodu to dłużej się obkurcza. No to jak w końcu jest? CC= ciasna cipka czy nie?
Cc nic nie rozciąga :)
 
@MamaR, ginka mi powiedziała żebym broń Boże nie testowała wcześniej niż 12, a najlepiej 14 dzień po zastrzyku, bo potrafi zafałszować i nieźle namieszać. Ale to najwyżej będziemy miały więcej czasu na hodowlę syfów, wypatrywanie bocianów lub innego ptactwa udającego owe zacne polskie symbole lata oraz innych oznak typu "nigdy tak nie miałam, to musi być to" 😁😁😁!!!
 
i co ona zawiozła młodsze dziecko i pojechała do pracy zapominając o tym drugim i potem z jadąc z pracy po niego do żłobka tez nie zauważyła, ze umiera z tylu?! NIE ROZUMIEM
No tak.
Tak może działać wycieńczenie, wypalenie zawodowe, mobbing, nerwica.

Strasznie wspolczuje tej kobiecie, nie chce nawet wiedzieć co musi przezywać.
 
reklama
ja sprzątałam generalnie w zeszły weekend, więc w ten mam wyjebongo 😂 W następny wesele, więc Nas nie będzie, a w jeszcze następny wyjeżdżamy, więc po powrocie pewnie zastaniemy chatę przystrojoną już na halloween 😂
Ale patrz. Wtedy nie musicie sprzątać aż do końca października, bo dekoracje zniszczycie XD
 
Do góry