reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

No Ci lekarze na medi to nie raz niezłe konowały. W sensie nie chcą dawać skierowań, ale kurde, monitoring to przecież zwykł usg które się robi podczs wizyty, wiec gdzie problem?
To chyba ja naprawdę dziwnie trafilam, bo moj gin zachowuje sie tak samo prywatnie jak i na medi 🤷‍♀️
On tez wspolpracuje z klinika w poznaniu i przy robieniu inseminacji czy in vitro co moze to robi tu na miejscu 🙂
 
reklama
Witajcie. Ja od piątku nie mogę się zabrać za nadrobienie. Tyle tu przez weekend stron doszło ze już ponad setkę mam do ogarnięcia 🤔. W sobotę miałam gości a wczoraj cały dzień lezing i nic mi się nie chcialo. Dzisiaj znowu mąż mnie ciągle wola bo mamy małe zmiany na podwórku i ciągle się coś pyta gdzie ma być to i to.
 
Brzmi jak coś co bym zjadła na kolacje. Może bez kaszy i bez jajka i mozzarelli XD
Ja natomiast na kolacje bym taka zjadła ale wtedy bez kaszy 😁😂😂😂 reszta mi pasuje 😂😂😂 ale w porze obiadowej to wiadomo, kasza bardziej syci.

Ja byłam w mandu na pierogach na obiedzie, bo musieliśmy w banku coś załatwić. Tak się najadłam że leżę teraz i nie wstanę chyba 😂😂😂
 
reklama
Do góry