reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
Ja zazwyczaj robię cukinie z ryżem, kurczakiem, papryka, pomidorami i jakie tam jeszcze warzywo wpadnie pod rękę. Dobre są tez placki i kotlety :)
No ja własnie zawsze robiłam placki, najpierw smażyłam a potem jeszcze pomidor i mozzarella i do pieca. Ale ostatnio jak zrobiłam to nie miał kto zjeśc a same placki smażyłam ze dwie godziny, wiec się trochę zbuntowałam i nie robię :p
 
Pomocy! Dostałam worek kabaczków. Co z nich zrobić??
Ratatouille :-) Bardzo dobre letnie danie. No i oczywiście leczo.
Poza tym pasztet też bardzo lubię. Rybę z cukinią. Nadziewane cukinie. Robię też czasem spaghetti z cukinii (zastępując makaron). Tarta z warzywami.
Można też się pokusić i wypróbować te wszystkie przepisy na słodko - np. brownie albo inne ciasto.
W zalewy też nie umiem, ale moja mama robi świetne sałatki z cukinią na zimę.
 
Ostatnia edycja:
Ratatouille :-) Bardzo dobre letnie danie. No i oczywiście leczo.
Poza tym pasztet też bardzo lubię. Rybę z cukinią. Nadziewane cukinie. Robię też czasem spaghetti z cukini (zastępując makaron). Tarta z warzywami.
Można też się pokusić i wypróbować te wszystkie przepisy na słodko - np. brownie albo inne ciasto.
W zalewy też nie umiem, ale moja mama robi świetne sałatki z cukinią na zimę.
Chce przepis na spaghetti
 
reklama
Do góry