reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
Trzymam za Cjebie kciukami, żeby w nowej pracy było dobrze! :)

Ja niestety odchodzę za późno i mam wrażenie że ten etapa już sam się wcześniej zamknął :) i ja już mam poczucie, że już nie będę tam za niczym tęsknić.

Ale ustaliłam dziś termin imprezy pożegnalnej i co jest śmieszne te imprezy robimy w gronie gdzie większość to już byli pracownicy :D
Nie no ja tesknic nie bede ale ja jestem bardzo sentymentalna.
 
A ja wam powiem iż, poszłam dziś z psem na spacer. Nawet taki dłuższy. Potem wypiłam ta lampkę gruszkowego cydru. Jestem nie do życia. Boli mnie głowa, bolą mnie mięśnie, boli mnie żołądek. Bolą mnie kości. Jeszcze weszłam ze starym do jacuzzi to jiz w ogóle było mi na dodatek zimno. Jak zyc 🤦‍♀️
masakra ja nie miałam pojęcia, że te leki związane z immuno maja takie skutki uboczne, że nie można normalnie funkcjonować 😢
 
reklama
Do góry