reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
Ja mam wymarzona prace albo przy organizacji jakich eventow albo florystyka ;) rozbieżne wiem 🤣🤣🤣
Wcale nie rozbieżne! Np. organizatorka ślubów często ogarnia obie kwestie!
Miałam długo taki czas, że chciałam pracować przy organizacji ślubów właśnie, ale nie na zasadzie własnego biznesu, bo nie mam smykałki, raczej jako pracownik. I udzielacz międzynarodowych ślubów humanistycznych, też bym chciała :-)
 
reklama
Pewnie glupie pytanie ale skad wiadomo z ktorego jajowodu byla ciaza? Bo to ze z tego jajnika jest owu to chyba nie daje gwarancji ze i po tej stronie bylo w jajowodzie?

Kurcze a ta spina ze starym sie nie zaczela przed badaniem? Bo moze to mialo wplyw?🤔
Nie, ja tylko wywróciłam oczami, wkurzyłam się dopiero po badaniu, chodziłam po większych stresach kolejnego dnia i poziom był w porządku. Raz nawet gin kazał zrobić poziom nast dnia po usg transvag i poziom też był ok. Tracę nadzieję, bo co bym nie zrobiła, idzie zawsze w przeciwnym kierunku... Zaczynam myśleć że jednak nie jest nam pisane powiększenie rodziny 😔
 
Do góry