reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

reklama
Byłam przed chwilą na pobraniu tarczycowych i się mnie facet spytał czy to badania ciążowe. Ta, chciałabym.
Kiedyś dawniej poszłam do dermatologa i mówię, że miewam takie tam uczulenie czasami, co na to poradzić wiedząc, że jestem w trakcie starań i pewnie leki niekompatybilne... a on do mnie: "In vitro?". Ówczesna ja w myśli: nie nooo, panie, co pan?!
Jasnowidz normalnie...
Albo - konsultacja z anestezjologiem przed narkozą.
- Bierze pani lewotyroksynę? Choruje pani na niedoczynność?
- Nie, nie choruję oficjalnie, to w ramach zwiększenia szans na ciążę...
- A, czyli jest szansa, że może pani teraz być w ciąży?
- Nie, zerowa...
:-(
 
Kiedyś dawniej poszłam do dermatologa i mówię, że miewam takie tam uczulenie czasami, co na to poradzić wiedząc, że jestem w trakcie starań i pewnie leki niekompatybilne... a on do mnie: "In vitro?". Ówczesna ja w myśli: nie nooo, panie, co pan?!
Jasnowidz normalnie...
Albo - konsultacja z anestezjologiem przed narkozą.
- Bierze pani lewotyroksynę? Choruje pani na niedoczynność?
- Nie, nie choruję oficjalnie, to w ramach zwiększenia szans na ciążę...
- A, czyli jest szansa, że może pani teraz być w ciąży?
- Nie, zerowa...
:-(
To do mnie jak mi pielęgniarka pobierała krew na bhcg już po łyżeczkowaniu mówi :
"Na te wyniki chyba najbardziej się czeka co? Jest ta ciąża czy nie?"
Uśmiech z twarzy jej zszedł jak jej powiedziałam, że tylko sprawdzam czy prawidłowo spadła 🙊
 
reklama
Do góry