reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny ze starań 2022 - bez tabu

A mnie np strasznie wkurzaja ludzie, ktorzy jadą rowerem po ulicy jak obok maja ścieżkę rowerową. Co taki czlowiek sobie mysli?
Mnie tez strasznie wkurzaja! I jeszcze nienawidzę takich pseudo profesjonalistów-cyklistow co nie raczą w ogole jechać na bok żeby ich wyprzedzic i jada środkiem, jakby akurat w olimpiadzie startowali 😡😅
 
reklama
Masz @Moonstone swoje pazy bez hybrydki 😁😁

20220625_121456.jpg
 
Umiała w makijaże, w paznokcie mniej m.in. ściągała je acetonem a potem frezarka. Raz mi zrobiła żele to odpadły następnego dnia. I ogolnie potem miałam dosyć kiepską płytkę. Dalsza historia jest taka: Chodziłam do kosmetyczki na hybrydy, ale nie zawsze byla kasa na to, żeby je ściągnąć. Wiec sama probowalam pilnikiem itp.
Obecnie wydaje mi się, ze nie są zle. Przede wszystkim nie łamią się jak durne, a potrafiły.
 
Umiała w makijaże, w paznokcie mniej m.in. ściągała je acetonem a potem frezarka. Raz mi zrobiła żele to odpadły następnego dnia. I ogolnie potem miałam dosyć kiepską płytkę. Dalsza historia jest taka: Chodziłam do kosmetyczki na hybrydy, ale nie zawsze byla kasa na to, żeby je ściągnąć. Wiec sama probowalam pilnikiem itp.
Obecnie wydaje mi się, ze nie są zle. Przede wszystkim nie łamią się jak durne, a potrafiły.
Ja sama też zdejmowalam acetonem :D a w salonie ściągali mi frezarką. A te wczoraj tak ladnie schodzily calymi platami ze az przyjemnie sie zrywalo xD
 
reklama
Heloł Lejdis ja dziś wstałam o 6 bo 🐶🐕 miał kryzys gastryczny po czym pomyłam okna ogarnęłam chatę i jadę do teściowej pomóc z zakupami i ogólnie mam stresaaaa.... Mijają dwa tygodnie od śmierci teścia i zapowiada się ciężkie popołudnie. Miłego dla Was 😘🥰
Ps. Ja hybrydy robię sobie sama od dobrych kilku lat, pewnie jakieś 8 i mam chillout i mnóstwo kasy w portfelu z tego tytułu 😅🤪
 
Do góry